@Orientalista: Ciekawe, czy (jak zwykle) zrobią taki interes, że fabryki zbudują firmy amerykańskie rękami Pakistańczyków czy Indusów, szefować na produkcji będą Amerykanie, a każda wyprodukowana śrubka będzie obciążona opłatami licencyjnymi...
  • Odpowiedz
@Cyfranek: Prawdę mówiąc dla mnie to dalej wszystko wygląda na takie pompowanie ogromnych sum pieniędzy, żeby w teorii wyglądali na potęgę. Z realną skutecznością to bardzo różnie u nich jest. A że przy okazji najwięcej zyskają Amerykanie, to też bardzo możliwe.
  • Odpowiedz
@kzrr: Szczerze mówiąc, sam się nad tym zastanawiam, bardziej oczywistym byłoby uderzenie w Bagdadzie. Może Erbil był łatwiejszym celem, właśnie dlatego, że tam się tego mniej spodziewali.
  • Odpowiedz