wjezdzam dzis za 500zl kupuje z 10 roznych krypto i ucze sie handlowac ( ͡° ͜ʖ ͡°)
pewnie będę zadawał tu sporo pytań ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#binance
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Dominik99987: Dobra, jest jeszcze gorzej. Faktycznie mi zabrał te 20 xrp i zniknęło. Mało tego, jak potem ten portfel wyzerujesz, to znowu będzie brał 20 xrp opłaty za ponowną aktywację... Jprdl, przecież to jest chore.
  • Odpowiedz
@Dominik99987: To nie jest wina portfela, tylko sieci. Wyraźnie o tym pisali, że zostali zmuszeni do wprowadzenia tego rozwiązania, ale nie rozumiem czemu w tak głupi sposób. Oczywiście xrp staje się przez to deflacyjny, ale czemu moim kosztem...
  • Odpowiedz
@univac: nie graj na dźwigni. Pomyśl o tym jak o pojedynku z innym traderem. Jak ty wygrywasz to on traci. Czujesz się lepszy? Nawet jak uda ci się zyskać 5 razy to za 6 wtopisz całość. Zanim się obejrzysz znowu zrobisz przelew na revolut i znowu stracisz kasę. Ja wiem, że każdy by chciał zrobić 300% w tydzień, ale do 2018 się już nie wrócisz i nie kupisz btc za
  • Odpowiedz
Elo Mireczki, próbowałem dzisiaj wypłacić euro z #binance jako sposób wybrałem "Karta Bankowa (Visa)", teoretycznie jest informacja, że pieniądze mają być na koncie w czasie ok. 30 min., stworzyłem polecenie tego przelewu i nic, niby akcja wykonana poprawie ale pieniądze nadal są na binance.

Ktoś pomoże? Z góry dziękuje #pozdropomocni

#dogecoin
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Przelewasz PLN na revo. Tu zamieniasz na USD i dalej z tymi USD ladujesz sie w binance. Jak masz konto na revo. masz tez swoj rachunek na nim. Przelej z banku na rachunek revolutowy...
  • Odpowiedz
#bitcoin #oszukujo #kryptowaluty #binance #scam #c-----------o
Wytlumaczcie mi prosze co sei tu odjaniepawla bedac niezalogowany na gieldzie na binance klikam daną parę i przez chwilkę ok pół sekundy do sekundy wyswietla sie cena danej krypto o jakies 2-3% nizsza dopiero po chwili jest ta co po prawej na liscie. Od zawsze podejrzewam ze giełdy oszukuja tzn graja przeciwko klientom lub stosują inne
tomjar - #bitcoin #oszukujo #kryptowaluty #binance #scam #c-----------o
Wytlumaczcie...
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mirki, pora uciekać z #bitbay bo gorąco z wypłatami tam się robi. P------ę, nie będą mojej gotówki blokować. Jak działa #binance ? Tam też złotówkami można operować czy tam dolarami może? Jak z rozliczeniem z urzędem, również dostanę po roku fajne rozliczenie w tabelkach z przewalutowaniem na złotówki, żebym ja i skarbówka mieli łatwiej? #kryptowaluty #bitcoin
  • 24
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@badmate: nie chcę omijać podatku, w żadnym przypadku :) chcę wymieniać legalnie i płacić te 19 % od zysku. Byle bym tylko miał to tak wygodne jak na bitbay, czyli rozliczenie jakieś roczne da się wygenerować z odpowiednimi polskimi kwotami?
  • Odpowiedz
potem za euro kupiłem busd albo usdt czyli stablecoin warty 1$. Te coiny mają pary za które kupujesz inne kryptowaluty i omijasz tym samym podatek


@badmate: ale masz na myśli podatek od tradingu (w sensie ciągłych zamian krypto->fiat->krypto), prawda? bo jak będziesz chciał zrealizować zysk i wyjść do fiata to żadnego podatku w ten sposób nie unikniesz.
natomiast jeśli strategia zakłada kupić, poholdować i sprzedać, to stablecoiny nic nie dają.
  • Odpowiedz
To czyli jak. Skoro mogę kupić sobie TSLA na Binance, to czy przy sprzedaży na BUSD (zgaduje, ze to jest ich token, który jest warto ~1USD?), to oficjalnie nie wychodzę do FIATa. Czy ktoś zatem mógłby się wypowiedzieć, w jakim momencie powstaje obowiązek podatkowy w takiej sytuacji?

Wiele osób z zysków na krypto, handlując pomiędzy różnymi coinami, osatecznie rozliczało się z tego co wypłaciło na złotówki/fiaty. Tutaj była by tylko wypłata do
anonimowy_programista - To czyli jak. Skoro mogę kupić sobie TSLA na Binance, to czy ...

źródło: comment_1618335794Ikz2YeHXcuZYn1SVIQ7zYX.jpg

Pobierz
  • 23
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#binance #kryptowaluty #bitcoin
Ktoś przelewał dziś lub wczoraj pieniądze na Binance przez SEPA? Wysłali ostatnio maila, że od 12 kwietnia zmieniają bank z brytyjskiego na litewski i na stare konto nie będą już przyjmować przelewów. Jednak w ich panelu dalej wiszą dane do przelewu na konto bankowe Clear Junction Limited (brytyjskie). Widzę tylko, że zmienił mi się IBAN i numer referencyjny do przelewu.
Od wczoraj się
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@myownsummer: wpłacałem dzisiaj koło 2 w nocy. Wszystko przeszło bez problemów i na binance były w ciągu 5 min. Przelej na dane jakie masz i się nie przejmuj. Mi się akurat sepa zmieniła więc wpisałem nowe dane
  • Odpowiedz
Mam pytanie, przelewając dzisiaj EURO z revoluta na binance zamiast nazwy odbiorcy BINANCE wpisałem Clear Junction Limited, z tego co wiem w ten sposób pieniądze na Binance nie trafią, co teraz mogę zrobić ?
  • Odpowiedz
Powiem wam że jest ciężko dla psychy.... doszedłem do takiego momentu w mojej karierze na giełdzie że wzrost lub spadek o kilka groszy danej kryptowaluty robi na portfelu różnicę dobrych kilku tysięcy złotych.. ( ͡° ͜ʖ ͡°) rozumiem po części strach osób które wpakowały tutaj jakieś pieniążki a ceny idą w dół... dobry trening na wytrzymałość psychiczną..
#kryptowaluty #bitcoin #xrp #ripple
  • 28
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

dobry trening na wytrzymałość psychiczną


@KNOUDI: Fajnie się robi jak już wyjdziesz na plus. Wyplacasz to co zainwestowałeś z zyskiem, a potem tylko oglądasz. Leci 10k w górę czy 30k w dół, w------e, nawet jak wszystko stracisz to i tak już zarobiłeś ( ͡° ͜ʖ ͡°) Spokojnie się właśnie ogląda jak emerytura się generuje, a wartość kilku tysięcy złotych w jedną czy drugą to nic (
  • Odpowiedz
Wyplacasz to co zainwestowałeś z zyskiem, a potem tylko oglądasz


@weshu: A jeszcze lepiej jak inwestujesz w pewne aktywa (tj. bitcoin), ładujesz w to całą kasę którą wypracowałeś przez ostatnie lata i patrzysz jak rośnieśnie. Jak każdy ruch bitcoina o 1000 $ w górę powoduje, że wartość twoich bitcoinów wzsrata o dziesiątki tysięcy złotych. Zasypisasz spokojnie, wiedząc, że masz pieniądze w najbardziej pożądnej inwestycji 21 wieku, gdzie miliony za 1
  • Odpowiedz