@Pepe_Boomer: 500% w ciągu 2 miesięcy. IMO BNB w kolejnej hossie będzie TOP2. Za dużo fajnych rzeczy na nim powstaje. Trza w bessie się obkupić dobrze i tyle. Pytanie do ilu zleci.
  • Odpowiedz
Siemka, mam #binance na telefonie i obsluguje się w Euro. Niestety robiac alerty zaznaczam wszystko w usd i musze za kazdym razem przeliczac ile euro to ile usd. Czy jest jakas mozliwosc ustawienia 2 walut na aplikacji?
#bitcoin #kryptowaluty
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Chcąc przesłać USDT z #bitbay na #binance przy 750 USDT mam 60 USDT prowizji to jakiś ŻART. Zdecydowanie taniej zamienić na PLN i zrobić przelew, ale: o ile na swoje konto mogę, i z niego sepa praktycznie za friko na #binance, to czy da się zrobić taki przelew bezpośrednio na rachunek #binance? Ktoś ma jakiś patent na tą ucieczkę? #kryptowaluty
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jeśli dostaliście zaproszenie do ankiety od Binance na maila, to jej wypełnienie trwa z 10 minut, a na ostatnim ekranie piszą, że "może będą jakieś nagrody" ;)
#kryptowaluty #binance
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mirkasy z którego pulpitu używacie do podglądu zysków/strat? Tak żeby był podgląd ile masz jakiego coina i ile jest zysku/straty? Strasznie to wszystko nieczytelne.
#binance
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Panowie, o co chodzi z Coinbase?
Obejrzałem sobie parę ich filmików, zarobiłem jakieś 30 USD w coinach.
Chciałem przelać np Stellara z portfela na portfel.
Dla próby chciałem przelać minimalną ilość, czyli 2 XLM wartości 1 USD.
W Oknie "Wysyłano" w polu Do, które zdefiniowane jest jako "Telefon komórkowy, e-mail lub adres" wpisałem adres z Binance, a poniżej w polu Memo również portfela Binance.
Transakcja utknęła i raczej XLM przepadły.
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Transakcja utknęła i raczej XLM przepadły.


@le_banana: jest jakiś problem ze stelarem, po prostu nie działa co było do przewidzenia, z coinbase pro radze wysyłać LTC na binance zamiast XRP XLM
  • Odpowiedz
Korci mnie aby napisać bota do dailytradingu #kryptowaluty na #binance i zastosować #sztucznainteligencja , no ale że do dailytradingu to bot będzie co chwilę musiał się uczyć, więc siec neuronowa będzie się trenowała np. co 1/3/5min (uwzględniając działania na rynku z ostatnich np 3tyg., W sumie zrobię tak by użytkownik mógł ustalać te parametry), więc chyba zastosuję extreme machine learning i zrobię to w #python
  • 42
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@plaisant: Ja jakiś czas temu doładowywałem ta karta revoluta i wszystko działało. Raz nawet revolut został doładowany 400€, a na binance pokazało jako transakcje odrzucona i nie zabrało siana. Od 4 miesięcy cisza ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
#binance

Czy jest jakaś różnica pod względem zysków, gdy pakuję BNB do BNB Vault, a bezpośrednio w coina w Launchpoolu?
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach