Wpis z mikrobloga

#binance #kryptowaluty #bitcoin
Ktoś przelewał dziś lub wczoraj pieniądze na Binance przez SEPA? Wysłali ostatnio maila, że od 12 kwietnia zmieniają bank z brytyjskiego na litewski i na stare konto nie będą już przyjmować przelewów. Jednak w ich panelu dalej wiszą dane do przelewu na konto bankowe Clear Junction Limited (brytyjskie). Widzę tylko, że zmienił mi się IBAN i numer referencyjny do przelewu.
Od wczoraj się czaję z wpłatą, a nie chcę wtopić kasy.
  • 16
  • Odpowiedz
@myownsummer: wpłacałem dzisiaj koło 2 w nocy. Wszystko przeszło bez problemów i na binance były w ciągu 5 min. Przelej na dane jakie masz i się nie przejmuj. Mi się akurat sepa zmieniła więc wpisałem nowe dane
  • Odpowiedz
@julkarok2000: @wajsik: Ok, potwierdzam. Właśnie sobie przelałem niewielką kwotę dla sprawdzenia i wszystko doszło bez problemu w kilka minut. Dzięki za pomoc.

Trochę to mało profesjonalne ze strony Binance (rozsyłanie takich maili o zmianach a później ich brak), bo pewnie sporo ludzi rezygnuje z wpłaty czekając na zmianę danych na ten litewski bank.
  • Odpowiedz
@patryk-dach: To znaczy, że przelałeś jeszcze na ten wcześniejszy IBAN? Bo adres banku został chwilowo ten sam (Clear Junction Limited ), ale zmienił się numer konta (IBAN) i numer referencyjny dla transakcji. Kasa poszła z Revolut czy ze zwyklego banku? Teoretycznie przelew SEPA ma prawo iść nawet ze 3 dni robocze.
Próbowałbym napisać do supportu Binance (chociaż oni dosyć #!$%@? działają z tego co kojarzę) - opisz sprawę, że przelew
  • Odpowiedz
Mam pytanie, przelewając dzisiaj EURO z revoluta na binance zamiast nazwy odbiorcy BINANCE wpisałem Clear Junction Limited, z tego co wiem w ten sposób pieniądze na Binance nie trafią, co teraz mogę zrobić ?
  • Odpowiedz