Wpis z mikrobloga

@univac: i tu i tu
na spot masz margin trading, wtedy pożyczasz pieniądze żeby kupić tokeny, lewarujesz się pożyczką, ale kupujesz prawdziwe tokeny, tu dźwignia jest mała

futuresy to rynek kontraktów terminowych, tam nie kupujesz tokenów, bo to kontrakty bez dostawy, to jak zakład o cenę, i też masz lewar aż do 125x na niektórych parach, dzięki lewarowi masz większy kapitał ale i szybszą likwidację, no i możesz grać w dwie strony, na wzrost i na spadek,

jak wejdziesz w coś z lewarem 100x to jak cena drgnie w nie tą stronę co trzeba o 1% to
  • Odpowiedz
@univac: na spot nie masz chyba wygasania, masz odsetki od pożyczki naliczane, nigdy tego nie używałem, binance ma dobrze zrobioną akademię, radzę sobie poczytać, tam jest wszystko opisane, nawet część po polsku
  • Odpowiedz
@univac: nie graj na dźwigni. Pomyśl o tym jak o pojedynku z innym traderem. Jak ty wygrywasz to on traci. Czujesz się lepszy? Nawet jak uda ci się zyskać 5 razy to za 6 wtopisz całość. Zanim się obejrzysz znowu zrobisz przelew na revolut i znowu stracisz kasę. Ja wiem, że każdy by chciał zrobić 300% w tydzień, ale do 2018 się już nie wrócisz i nie kupisz btc za
  • Odpowiedz