Mirki moglibyście mi wytłumaczyć z czego wynika ograniczenie zlecenia OCO (One-Cancels-the-Other Order).
Zwykle staram się kupować akcje/krypto za całą dostępną kwotę. Na najbliższy czas ustawiłem sobie kupno BNB zgodnie ze screenem, czy możecie mi podać powód dlaczego oba zlecenia muszą być dla tej samej ilości coinów?
Chciałbym by po niższej kwocie kupiło mi tyle coinów ile się da czyli również za 100% dostępnej kwoty.
W takiej formie jak działa to obecnie ten
michoopro - Mirki moglibyście mi wytłumaczyć z czego wynika ograniczenie zlecenia OCO...

źródło: comment_1618252703RAbDkOGPOyi83lYy7xBi4P.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#binance. Czy ktoś wypłacał z bankomatu przy pomocy karty binance? Jestem poza krajem i nie mam jak testować. Jeśli ktoś ma doświadczenie, to czyj bankomat jest najtańszy, jak wygląda przeliczenie, czy są jakieś niespodzianki itd?
#kryptowaluty
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Corona_Beerus: Nie, są w poolu. Ale to nie jest tak że to jest "czyjeś konto". Twórca (czy hacker) nie może po prostu wyciągnąć z niego środków. Zależy oczywiście jak to jest napisane. "Hacki" się zdarzają, z powodu 'bugów' w smartcontractach. Np. słynne "the DAO", które spowodowało że całe Ethereum zostało sforkowane żeby te środki jednak nie zostały w rękach 'hackerów'.

Co w wypadku jak ktoś zdejmie stronę, da się odzyskać
  • Odpowiedz
@Corona_Beerus:

Smartkontrakt to po prostu taki program wrzucony w blockchain, który może przechowywać i zarządać środkami. Program z kontem bankowym, powiedzmy. I ten program jest niezmienialny po wrzuceniu. Twórca może dokładnie to co dowolny użytkownik.

Oczywiście może on mieć zaszyty np. adres twórcy i funkcje które pozwalają na więcej temu adresowi - np. opróżnienie konta. Ale to będzie oczywiście widać w kodzie kontraktu. No chyba że jest nieoczywiste i nikt
  • Odpowiedz
No i gitówa. Dziś była pompka na Binance jakiegoś gówna pod nazwą VIA.
Kupione dokładnie w taki sam sposób jak w tym wpisie: https://www.wykop.pl/wpis/56672211/kupilem-uma-na-binance-za-2k-pln-xd-nie-wiem-co-to/

Włożone: 0.00588744 BTC wyszło 0,01803962 BTC to jest ~ 200% czyli całość jakoś 4k PLN.

#zabawazshitami #kryptowaluty #binance #via #viacoin
Corona_Beerus - No i gitówa. Dziś była pompka na Binance jakiegoś gówna pod nazwą VIA...

źródło: comment_1618162583BHgnEDTU4ys0Od110K4zCJ.jpg

Pobierz
  • 30
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@tomeks85: Nie moja strategia to: kupuj nudę sprzedawaj hype. A wszystkie wykopki z certyfikatem robią na odwrót. Kupują tylko „modne” coiny i później kisza bagi i albo zarobią nic, albo mało albo będą finalnie stratni.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Cześć ludki #binance. W 2017 bawiłem się w krypto na tej giełdzie. Dzisiaj chciałem przywrócić swoje konto ale nie mam dostępu ani do Google Auth z tamtego okresu a przy restarcie z użyciem odpowiedzi na pytania wychodzi moja słaba pamięć.
Pamiętam tylko że największy udział na moim koncie miało pewne krypto, mam maile z tamtego okresu no ale co zaznaczę w odpowiedziach to wychodzi nie poprawna weryfikacja.
Ktoś miał
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Widzę że sporo osób ma problem z matematyką XD, więc może się przyda.
Więc jakby ktoś chciał robić przelewy w innym krypto niż BTC (np między giełdami),
najtaniej dziś (11.04.2021) przelew wychodzący z Bibtay'a:
XLM ~ 0,012 PLN
TRX ~ 0,45 PLN
XRP ~ 0,53 PLN
  • 28
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Corona_Beerus: dlatego śmieszą mnie wykopowi inwestorzy, którzy wpadają na tag i chcą kupować btc za 1000 pln a pod ich wpisami nasi milionerzy przegrywu radzą im kupić HW za 500 pln i wysłać na niego btc ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@JAI2L9LAD: Kupilem tez, ale stosunkowo niedawno, skromnie za 1500 i czekam na dalszy rozwój. Nie jest zbyt mądre kupować na gorce, ale można raz na jakiś czas zaryzykować ;)
  • Odpowiedz
@Zajebiozaur: mialem ostatnio podobna sprawe, cofniety transfer z innej giełdy z powrotem na binance z powodu różnych wersji kontraktu. Udało mi się odzyskać przez support binance, trwalo to jakies 2 tygodnie. Nawet sie dziwiłem że za bardzo nie drążyli tematu, bo ktoś serio może śledzić nietypowe wpływy na hotwallet i udawać, że to jego.
  • Odpowiedz
@le_banana: według mnie w dłuższym terminie opłaca się z racji samego wzrostu na bnb. te tokeny to miły dodatek, żeby powiększyć ilość bnb i btc.
@Uzapi: spójrz sobie na wykres alice/btc czy tam busd. ten token doszedł do bodaj $70 ale to były minuty a nawet może sekundy. a teraz jest po $12. nadal spoko zarobek ale jakby sprzedać po $70 (tylko część bo farming trwa 30 dni
  • Odpowiedz
hej mirasy czy ktoś wypłacał kasę z Bianace na kartę mBanku w EUR i wie ile czasu potrzeba na zniesienie blokady tych środków? A może taka blokada to nie jest normalna sytuacja i coś trzeba interweniować? Próbowałem się dzisiaj dodzwonić na mLinie ale chyba wolne mają( ͡° ͜ʖ ͡°) #mbank #binance #kryptowaluty
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#binance

Kupilem sobie trochę #xrp i w przyszłości gdybym chciał wypłacić pieniądze to jak to zrealizować by jak najmniejszą prowizje zapłacić?
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach