wpisy
Najnowsze
Archiwum
przesłałem kasę kontem bankowym sepa na weekend dziś dostałem taka informacje ktoś coś wie?
Czy środki zostaną mi zwrócone ?
#binance
Czy środki zostaną mi zwrócone ?
#binance
źródło: comment_1618244029ZZ08F8bV2DGfaBCF2AxCWm.jpg
Pobierz- 11
#binance wprowadza możliwość zakupu akcji. Na razie jest tylko #tesla ale będą kolejne, wystartowało dzisiaj.
https://www.binance.com/en/stock-token
#ciekawostki #kryptowaluty #inwestycje #bitcoin
https://www.binance.com/en/stock-token
#ciekawostki #kryptowaluty #inwestycje #bitcoin
@bitcoholic: to nie są akcje tylko etfy...jprdl wy wiecie w ogóle czym są akcje, to samo z bitpanda
- 0
#binance. Czy ktoś wypłacał z bankomatu przy pomocy karty binance? Jestem poza krajem i nie mam jak testować. Jeśli ktoś ma doświadczenie, to czyj bankomat jest najtańszy, jak wygląda przeliczenie, czy są jakieś niespodzianki itd?
#kryptowaluty
#kryptowaluty
- 0
Czy środki wypłacone z #coinbase w € na karte fizyczna #binance dojdą normalnie? Jeśli tak to ile to zajmie? #kryptowaluty #gielda
@Mam_jedno_pytanko: Na zawsze.
Czy ktoś z was super zna się na dexach? W sensie jakbym chciał farmić stablecoiny na pankageswapie jaka jest szansa że ktoś mi może to zajumać? Albo gdzie obecnie najlepiej farmić samo stable?
#kryptowaluty #pancakeswap #binance #bnb
#kryptowaluty #pancakeswap #binance #bnb
- 2
@Corona_Beerus: Nie, są w poolu. Ale to nie jest tak że to jest "czyjeś konto". Twórca (czy hacker) nie może po prostu wyciągnąć z niego środków. Zależy oczywiście jak to jest napisane. "Hacki" się zdarzają, z powodu 'bugów' w smartcontractach. Np. słynne "the DAO", które spowodowało że całe Ethereum zostało sforkowane żeby te środki jednak nie zostały w rękach 'hackerów'.
Co w wypadku jak ktoś zdejmie stronę, da się odzyskać
- 2
@Corona_Beerus:
Smartkontrakt to po prostu taki program wrzucony w blockchain, który może przechowywać i zarządać środkami. Program z kontem bankowym, powiedzmy. I ten program jest niezmienialny po wrzuceniu. Twórca może dokładnie to co dowolny użytkownik.
Oczywiście może on mieć zaszyty np. adres twórcy i funkcje które pozwalają na więcej temu adresowi - np. opróżnienie konta. Ale to będzie oczywiście widać w kodzie kontraktu. No chyba że jest nieoczywiste i nikt
Smartkontrakt to po prostu taki program wrzucony w blockchain, który może przechowywać i zarządać środkami. Program z kontem bankowym, powiedzmy. I ten program jest niezmienialny po wrzuceniu. Twórca może dokładnie to co dowolny użytkownik.
Oczywiście może on mieć zaszyty np. adres twórcy i funkcje które pozwalają na więcej temu adresowi - np. opróżnienie konta. Ale to będzie oczywiście widać w kodzie kontraktu. No chyba że jest nieoczywiste i nikt
No i gitówa. Dziś była pompka na Binance jakiegoś gówna pod nazwą VIA.
Kupione dokładnie w taki sam sposób jak w tym wpisie: https://www.wykop.pl/wpis/56672211/kupilem-uma-na-binance-za-2k-pln-xd-nie-wiem-co-to/
Włożone: 0.00588744 BTC wyszło 0,01803962 BTC to jest ~ 200% czyli całość jakoś 4k PLN.
#zabawazshitami #kryptowaluty #binance #via #viacoin
Kupione dokładnie w taki sam sposób jak w tym wpisie: https://www.wykop.pl/wpis/56672211/kupilem-uma-na-binance-za-2k-pln-xd-nie-wiem-co-to/
Włożone: 0.00588744 BTC wyszło 0,01803962 BTC to jest ~ 200% czyli całość jakoś 4k PLN.
#zabawazshitami #kryptowaluty #binance #via #viacoin
źródło: comment_1618162583BHgnEDTU4ys0Od110K4zCJ.jpg
Pobierz- 2
@tomeks85: Nie moja strategia to: kupuj nudę sprzedawaj hype. A wszystkie wykopki z certyfikatem robią na odwrót. Kupują tylko „modne” coiny i później kisza bagi i albo zarobią nic, albo mało albo będą finalnie stratni.
Ktos moze powiedziec jak dziala karta od binance? Jakies oplaty czy cos?
#binance #bitcoin #kryptowaluty
#binance #bitcoin #kryptowaluty
konto usunięte via iOS
- 5
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
konto usunięte via iOS
- 2
@minor983: Zapłaciłem już dobre 10k eur tą kartą, 0% prowizji, ale za to oddają ci 1% cashbacku - więcej jezeli stakujesz bnb
Ktos moze powiedziec jak dziala karta od binance? Jakies oplaty czy cos?
#binance
#binance
- 1
#binance ten cały staking to takie oszczędnościowe, że wkładam i wyciągam kiedy chcę?
Cześć ludki #binance. W 2017 bawiłem się w krypto na tej giełdzie. Dzisiaj chciałem przywrócić swoje konto ale nie mam dostępu ani do Google Auth z tamtego okresu a przy restarcie z użyciem odpowiedzi na pytania wychodzi moja słaba pamięć.
Pamiętam tylko że największy udział na moim koncie miało pewne krypto, mam maile z tamtego okresu no ale co zaznaczę w odpowiedziach to wychodzi nie poprawna weryfikacja.
Ktoś miał
Pamiętam tylko że największy udział na moim koncie miało pewne krypto, mam maile z tamtego okresu no ale co zaznaczę w odpowiedziach to wychodzi nie poprawna weryfikacja.
Ktoś miał
Widzę że sporo osób ma problem z matematyką XD, więc może się przyda.
Więc jakby ktoś chciał robić przelewy w innym krypto niż BTC (np między giełdami),
najtaniej dziś (11.04.2021) przelew wychodzący z Bibtay'a:
XLM ~ 0,012 PLN
TRX ~ 0,45 PLN
XRP ~ 0,53 PLN
Więc jakby ktoś chciał robić przelewy w innym krypto niż BTC (np między giełdami),
najtaniej dziś (11.04.2021) przelew wychodzący z Bibtay'a:
XLM ~ 0,012 PLN
TRX ~ 0,45 PLN
XRP ~ 0,53 PLN
@Corona_Beerus: dlatego śmieszą mnie wykopowi inwestorzy, którzy wpadają na tag i chcą kupować btc za 1000 pln a pod ich wpisami nasi milionerzy przegrywu radzą im kupić HW za 500 pln i wysłać na niego btc ( ͡° ͜ʖ ͡°)
- 7
- 0
Jak najtaniej przelać środki na #binance?
Kupić #kryptowaluty na innej giełdzie np trx
Przez kartę debetową banku
Przez #revolut
#pytanie
Kupić #kryptowaluty na innej giełdzie np trx
Przez kartę debetową banku
Przez #revolut
#pytanie
@Danny33: Przelew sepa w euro, bez prowizji. Albo z konta walutowego, albo z Revoluta (choć niektórym to nie działa, mi tak).
Kartą masz 2% prowizji + przewalutowanie - nie opłaca się
Kartą masz 2% prowizji + przewalutowanie - nie opłaca się
@marcoverone: Dodaj przewalutowanie i masz 4%. Jak jutro spadnie o 10% i wszystko sprzeda, to będzie miał -14%
Czy ktokolwiek z wykopu ma jakiś pomysł, jak dopchać się skutecznie do supportu Binance z ważną sprawą , która leży od dwóch tygodni w dupie?
Chętnie odpalę coś za skuteczną pomoc..
#bitcoin
#kryptowaluty
#binance
Chętnie odpalę coś za skuteczną pomoc..
#bitcoin
#kryptowaluty
#binance
- 1
@Zajebiozaur: mialem ostatnio podobna sprawe, cofniety transfer z innej giełdy z powrotem na binance z powodu różnych wersji kontraktu. Udało mi się odzyskać przez support binance, trwalo to jakies 2 tygodnie. Nawet sie dziwiłem że za bardzo nie drążyli tematu, bo ktoś serio może śledzić nietypowe wpływy na hotwallet i udawać, że to jego.
- 0
@Zajebiozaur: moze ich reddit?
#binance #bscfarming #kryptowaluty
Wiecie, że to krypto co aktualnie binance rozdaje jest już na kilku giełdach, można je famić w grze i kosztuje $4.4? jak macie wolne bnb to polecam się zainteresować
Wiecie, że to krypto co aktualnie binance rozdaje jest już na kilku giełdach, można je famić w grze i kosztuje $4.4? jak macie wolne bnb to polecam się zainteresować
- 2
@Koniec_przegrywania: spoko, jak będę przy kompie to coś tam podpowiem.
- 1
@le_banana: według mnie w dłuższym terminie opłaca się z racji samego wzrostu na bnb. te tokeny to miły dodatek, żeby powiększyć ilość bnb i btc.
@Uzapi: spójrz sobie na wykres alice/btc czy tam busd. ten token doszedł do bodaj $70 ale to były minuty a nawet może sekundy. a teraz jest po $12. nadal spoko zarobek ale jakby sprzedać po $70 (tylko część bo farming trwa 30 dni
@Uzapi: spójrz sobie na wykres alice/btc czy tam busd. ten token doszedł do bodaj $70 ale to były minuty a nawet może sekundy. a teraz jest po $12. nadal spoko zarobek ale jakby sprzedać po $70 (tylko część bo farming trwa 30 dni
- 1
hej mirasy czy ktoś wypłacał kasę z Bianace na kartę mBanku w EUR i wie ile czasu potrzeba na zniesienie blokady tych środków? A może taka blokada to nie jest normalna sytuacja i coś trzeba interweniować? Próbowałem się dzisiaj dodzwonić na mLinie ale chyba wolne mają( ͡° ͜ʖ ͡°) #mbank #binance #kryptowaluty
konto usunięte via iOS
- 0



















Zwykle staram się kupować akcje/krypto za całą dostępną kwotę. Na najbliższy czas ustawiłem sobie kupno BNB zgodnie ze screenem, czy możecie mi podać powód dlaczego oba zlecenia muszą być dla tej samej ilości coinów?
Chciałbym by po niższej kwocie kupiło mi tyle coinów ile się da czyli również za 100% dostępnej kwoty.
W takiej formie jak działa to obecnie ten
źródło: comment_1618252703RAbDkOGPOyi83lYy7xBi4P.jpg
Pobierz