via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
Droga w kierunku na Wołosate z ustrzyk górnych 4.06.21. Parkowałem przy drodze prawie 2km od tego oficjalnego parkingu w wolosatem :-D:-D:-D wracając auta stały jeszcze jakiś kilometr dalej w kierunku ustrzyk.

Masakra. Spodziewałem si tłumów ale to już przegięcie było

#bieszczady #gory
vertoo - Droga w kierunku na Wołosate z ustrzyk górnych 4.06.21. Parkowałem przy drod...

źródło: comment_1622902763v2YKfIUSFfFobMgGGM7CGG.jpg

Pobierz
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@tbjoka: @bugg: koniec kłótni :-) najlepsza trasa to muczne bukowe - tarnica i dalej przez Halicz na Wołosate :-) esencja Bieszczad :-)
  • Odpowiedz
1. Szukaj śladów wsi wyludnionej ponad pół wieku temu
2. Lokalsi opowiadają mniej więcej gdzie coś zostało
3. Kilka godzin łażenia po mokradłach i przedzierania się przez las
4. Podjeżdża SG na quadzie i podczas spisywania mówi "prawie pan wpadł w studnię"
5. Dziękuję pan strażnik, w życiu bym tego nie znalazł ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#bieszczady
kabzior - 1. Szukaj śladów wsi wyludnionej ponad pół wieku temu
2. Lokalsi opowiadają...

źródło: comment_16228808923FCJPqGevZ6KSDBp6G6K43.jpg

Pobierz
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 83
@AbaKowner: XD
Truskawki to nie, ale prawie codziennie znajduję zdziczałe sady owocowe w miejscach gdzie kiedyś wsie były. Czasem gruszki słodziuśkie jak za dzieciaka. I rzeczywiście wzdłuż granicy i strażaki już machają ręką i mówią "aaa znowu pan" ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
No dobra, wreszcie znalazłem tę, której w zeszłym roku mi się nie udało i to jest ta do której podobno da się wejść. Wejście ok 50x60 cm, potem "wąskie gardło" i kilka metrów korytarza i spora sala wysoka na ok 2m. Ale jednak bałem się zejść, telefon w środku nie działa przecież, jakby co to jak wezwać pomoc, a nigdy jeszcze we wchodzenie do jaskiń się nie bawiłem. Ale korci...


#
kabzior - No dobra, wreszcie znalazłem tę, której w zeszłym roku mi się nie udało i t...

źródło: comment_16224848517JPwwuIk3m9bCW18GU6SVU.jpg

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@kabzior: No ja się właśnie posiłkowałem mapy.cz i pierwszą trafiłem od razu, a drugą też musiałem parę razy okrążyć. Jest przynajmniej powód, żeby się wybrać ponownie ( ͡° ͜ʖ ͡°). A to super teren, piękny punkt widokowo na Przełęczy Nasiczniańskiej, bardzo fajne skałki do drodze do jaskiń, ludzi mało.
Tylko ponoć harcerze most na kłódkę zamykają i dojście od Nasicznego trochę trudniejsze.
  • Odpowiedz
@ufukiera: cafe Stanica na lody i desery. Pizzę chyba też mają ok. W Róży Wiatrów jadłam raz I było OK. Klasyk - restauracja Na Górce z widokiem na całe jezioro. W Wołkowyi polecam Dom nad Rozlewiskiem, bardzo dobry placek po bieszczadzku mają.
  • Odpowiedz
@Fafrocel: Byłem w chatce od 15ego stycznia na weekend. Nagrzaliśmy do nieprawdopodobnych 6 stopni na plusie bo to był weekend w którym na zewnątrz było -15 xD Prawie się spotkaliśmy Mirku! może kiedyś ;) Ale myszy znowu nie było...
  • Odpowiedz