Wszystko
Najnowsze
Archiwum
Wilk na tarasie! #bieszczady
źródło: comment_162289941138P8ncjn4VMSN6d1YeohCV.jpg
Pobierz- 2
I niedźwiadek!
źródło: comment_1622899438NfuZZKguK3CoHkznTff2vm.jpg
Pobierz- 1
@faramka hahaha faktycznie :) miało być na trasie.
1. Szukaj śladów wsi wyludnionej ponad pół wieku temu
2. Lokalsi opowiadają mniej więcej gdzie coś zostało
3. Kilka godzin łażenia po mokradłach i przedzierania się przez las
4. Podjeżdża SG na quadzie i podczas spisywania mówi "prawie pan wpadł w studnię"
5. Dziękuję pan strażnik, w życiu bym tego nie znalazł ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#bieszczady
2. Lokalsi opowiadają mniej więcej gdzie coś zostało
3. Kilka godzin łażenia po mokradłach i przedzierania się przez las
4. Podjeżdża SG na quadzie i podczas spisywania mówi "prawie pan wpadł w studnię"
5. Dziękuję pan strażnik, w życiu bym tego nie znalazł ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#bieszczady
źródło: comment_16228808923FCJPqGevZ6KSDBp6G6K43.jpg
Pobierz@kabzior to ty jesteś tym p-----m co czwarty raz przekracza granicę, żeby kraść truskawki z Ukrainy?
- 83
@AbaKowner: XD
Truskawki to nie, ale prawie codziennie znajduję zdziczałe sady owocowe w miejscach gdzie kiedyś wsie były. Czasem gruszki słodziuśkie jak za dzieciaka. I rzeczywiście wzdłuż granicy i strażaki już machają ręką i mówią "aaa znowu pan" ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Truskawki to nie, ale prawie codziennie znajduję zdziczałe sady owocowe w miejscach gdzie kiedyś wsie były. Czasem gruszki słodziuśkie jak za dzieciaka. I rzeczywiście wzdłuż granicy i strażaki już machają ręką i mówią "aaa znowu pan" ( ͡° ͜ʖ ͡°)
- 7
- 288

- 13
- 2
- 1
nie wiem po co Musk robi te rakiety na Marsa, skoro w Polsce można pojechać w Bieszczady
#spacex #bieszczady
#spacex #bieszczady
konto usunięte via Android
- 2
Komentarz usunięty przez autora
- 3
- 8
No dobra, wreszcie znalazłem tę, której w zeszłym roku mi się nie udało i to jest ta do której podobno da się wejść. Wejście ok 50x60 cm, potem "wąskie gardło" i kilka metrów korytarza i spora sala wysoka na ok 2m. Ale jednak bałem się zejść, telefon w środku nie działa przecież, jakby co to jak wezwać pomoc, a nigdy jeszcze we wchodzenie do jaskiń się nie bawiłem. Ale korci...
#
#
źródło: comment_16224848517JPwwuIk3m9bCW18GU6SVU.jpg
Pobierz- 0
@kabzior: No ja się właśnie posiłkowałem mapy.cz i pierwszą trafiłem od razu, a drugą też musiałem parę razy okrążyć. Jest przynajmniej powód, żeby się wybrać ponownie ( ͡° ͜ʖ ͡°). A to super teren, piękny punkt widokowo na Przełęczy Nasiczniańskiej, bardzo fajne skałki do drodze do jaskiń, ludzi mało.
Tylko ponoć harcerze most na kłódkę zamykają i dojście od Nasicznego trochę trudniejsze.
Tylko ponoć harcerze most na kłódkę zamykają i dojście od Nasicznego trochę trudniejsze.
- 1
@JPRW: ja zawsze wchodzę tak jak na skrinie i w nosie mam harcerzy ;) potem sobie idę właśnie przez punkt widokowy i jak im zejdę do bazy od góry to zawsze mnie wypuszczą bez marudzenia :)
teren jest świetny, też bardzo lubię się tam szwędać.
teren jest świetny, też bardzo lubię się tam szwędać.
źródło: comment_1622489586K4sCTJT0nWLuJO7wTl52p6.jpg
PobierzElo, czy ktoś z #polanczyk #bieszczady chciałby mnie i mojego kumpla przenocowac? XD Jeździmy autostopem i fajnie by było spać z dachem nad głowa.
#autostop #podroze
#autostop #podroze
9
Szalony rekord. W 59 godzin i 30 minut objechali autem Polskę wzdłuż granic

Ile czasu trzeba poświęcić, aby objechać Polskę wzdłuż granic? Grupa szaleńców pobiła rekord i zrobiła to w to nieco ponad dwie doby!
z- 2
- #
- #
- #
- #
- #
- #
- 25
- 1
@Matemit: xD typie. Dla mnie to zdjęcie miałoby więcej uroku gdyby to miejsce nie zderzyło się z rzeczywistością. Chatka niestety 2 lata temu spłonęła w niewyjaśnionych okolicznościach
źródło: comment_1622408436eMPBjLjCkiuKbruvvHe0Cy.jpg
Pobierz@Wyszynkowski: Nocowałem w niej jakieś 8 lat temu
4
Bieszczady 12 lat temu w 4K 50 fps

Wtedy pierwszy raz byłem na tym PIĘKNYM zadupiu.
z- 0
- #
- #
- #
- #
- #
- #
- 6
- 1
@Fafrocel: Byłem w chatce od 15ego stycznia na weekend. Nagrzaliśmy do nieprawdopodobnych 6 stopni na plusie bo to był weekend w którym na zewnątrz było -15 xD Prawie się spotkaliśmy Mirku! może kiedyś ;) Ale myszy znowu nie było...
- 1
@Fafrocel: I przy okazji filmik rewelacja. Widzę że masz talent nie tylko do zdjęć.
@jerzy-bak: Co to za miejsce?
Aha, Bezmiechowa.
Aha, Bezmiechowa.
Z Gdyni do Bieszczad, poleca ktoś najbardziej dogodny dojazd transportem publicznym? :)
#bieszczady #gdynia #podroze
#bieszczady #gdynia #podroze
- 36
























Masakra. Spodziewałem si tłumów ale to już przegięcie było
#bieszczady #gory
źródło: comment_1622902763v2YKfIUSFfFobMgGGM7CGG.jpg
Pobierz