Wpis z mikrobloga

@kamlot96: ale wiesz, że z Zakopanego w Bieszczady jest jakieś 270km ( ͡° ͜ʖ ͡°)? W sensie chcesz jechać i w Tatry i w Bieszczady na raz?
  • Odpowiedz
@kamlot96: to jeszcze napisz jakie masz doświadczenie w chodzeniu po górach i kondycję, bo potem się okaże, że ktoś Ci poleca wycieczkę na Rysy a w Twoim przypadku bardziej odpowiedni byłby Nosal. Albo masz lek wysokości i Orla Perć to nie jest dobry wybór. Plus czy jedziesz sam czy na przykład z dziećmi ;).
  • Odpowiedz
@Azai: jade z dziewczyną, jezdzilem jedynie do karpacza, interesuje mnie jakas.chata czy apartament z ładnym widokiem i balkonem na gory, dobrym żarciem , jesli masz cos godnego polecenia to napisz będe wdzięczny. Fajnie by było wybrać też dobrą lokalizacje do zwiedzania, wiem ze pelno tego na booking ale warto sie zapytać tu o cos sprawdzonego :) kondycja jest dobra wiec mysle ze nie będzie źle :D
  • Odpowiedz
@kamlot96: nigdy nie korzystałam z żarcia w miejscu noclegu więc ciężko mi ocenić. W dodatku obecnie raczej będzie Wam ciężko znaleźć jakikolwiek wolny nocleg. W Bieszczadach noclegów szukaj w okolicach Wetliny albo Ustrzyk Górnych najlepiej. Stamtąd najbliżej na szlaki. Ale od razu ostrzegam, że to nie są tak turystyczne miejscowości jak Zakopane czy Ustka i nie będzie tam co dwa metry sklepu z pamiątkami i modnej restauracji. Wyjątek w Wetlinie to
  • Odpowiedz