Wszystko
Najnowsze
Archiwum
konto usunięte
- 9
#muzyka #bieszczady
- 7


mayke
via Wykop Mobilny (Android)- 0
@kabzior: gdzie to?

kabzior
- 0
@mayke: Bukowe
Macie może namiar na jakieś domki do wynajęcia w okolicy Ustrzyk Górnych. Gdzie bym nie dzwonił to wszystko zajęte ( ͡° ʖ̯ ͡°). Potrzebuje domku dla 4 osób w 16-20.07. Może być odludzie tylko żeby autem dojechac.
#bieszczady
#bieszczady
#bieszczady #gory #zbiorkom
kojarzycie jak w tym sezonie wygląda kwestia komunikacji busowej w tamtym regionie? myślę o trasie między Cisną, a Ustrzykami Górnymi i może dalej w kierunku Lutowisk. kilka lat temu polegałem na San-Bus, ale może się coś pozmieniało po pandemii.
kojarzycie jak w tym sezonie wygląda kwestia komunikacji busowej w tamtym regionie? myślę o trasie między Cisną, a Ustrzykami Górnymi i może dalej w kierunku Lutowisk. kilka lat temu polegałem na San-Bus, ale może się coś pozmieniało po pandemii.
- 0
@a__o: jeśli chodzi Ci o regularną komunikację to nie wiem, pewnie są rozkłady, jeśli natomiast o "busiki" to bez zmian - nadal stoją w UG na rogu i jak zbierze się grupa to jadą czy to w stronę UD czy Cisnej.
Lutowiska są na drodze do UD i bez problemu tam dojedziesz, chyba szybciej nawet niż do Cisnej.
Lutowiska są na drodze do UD i bez problemu tam dojedziesz, chyba szybciej nawet niż do Cisnej.
Strasznie słaba optymalizacja, liczę że pacz jakoś to naprawi
#bieszczady
#bieszczady
źródło: comment_1623519253fO2hyg9N3wC7jTbxJjn7U2.jpg
Pobierz- 14
Mirki z #bieszczady #solina
Jak zwykle na ostatnią chwilę, ale może ktoś z was zna tam kogoś, albo sami wynajmujecie ( ͡° ͜ʖ ͡°) celuje wypad kilkudniowy w połowie lipca w południowe brzegi Soliny (zawsze byłem w Zawóz, Werlas, te okolice), tam już standardowo wszystko zajęte, ale może w pobliżu coś by się jeszcze znalazło? Jak nie to biorę namiot i UJ, ale wiadomo
Jak zwykle na ostatnią chwilę, ale może ktoś z was zna tam kogoś, albo sami wynajmujecie ( ͡° ͜ʖ ͡°) celuje wypad kilkudniowy w połowie lipca w południowe brzegi Soliny (zawsze byłem w Zawóz, Werlas, te okolice), tam już standardowo wszystko zajęte, ale może w pobliżu coś by się jeszcze znalazło? Jak nie to biorę namiot i UJ, ale wiadomo
- 0
@derigen90: mirku jakieś plaże bez tłumów ludzi polecasz na tej południowej stronie?
- 0
@zacv: najlepsze dla mnie plaże to właśnie Zawóz. Teraz wróciłem właśnie, domek miałem wynajęty po drugiej stronie jeziora w Wołkowyi, ale z racji niskiego poziomu jeziora, plaża tam nie była najlepszych lotów (to już koniec odnogi jeziora, więc wody praktycznie nie było). Dlatego jechałem te 5 km do Zawozu, bo tam tych miejsc nad wodą do wypoczęcia jest sporo. Ludzi było mało jak na połowę lipcam aż byłem w szoku.
- 6
Zawsze jak je spotykam i widzę jak idą to mam w głowie jakiś dobry bit, bo to jak z teledysku (kiedyś był film na YT z wielką jaszczurką, ale nie umiem znaleźć ;)
#bieszczady
#bieszczady

21
Dokarmiają wilki i niedźwiedzie, żeby zrobić zdjęcie. W Bieszczadach...

W bieszczadzkich czatowniach fotograficznych biznes się kręci. Wyprawy dla amatorów zdjęć dzikiej przyrody kosztują krocie, a ich organizatorzy dokarmiają zwierzęta, żeby „klienci” byli zadowoleni. Ale za ich brak wyobraźni zapłacimy wszyscy, a najwyższą cenę poniosą zwierzęta.
z- 1
- #
- #
- #
- #
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 6
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 6
@Dacir: nie polecam.
1. jak złapie Cię ukraińska straż to możesz mieć naprawdę miękko, może skończyć się aresztowaniem i ładnych kilka dni spędzisz u sąsiadów zanim się z tego wyplączesz.
2. jak będą mieć lepszy humor to zadzwonią do polskiej SG i Cię oddadzą (takie przypadki znam z autopsji), czekasz wtedy z nimi kilka h na "wymianę" (np w drewnianej budce jaka stoi na granicy przed Siankami), Polacy dowalą Ci
1. jak złapie Cię ukraińska straż to możesz mieć naprawdę miękko, może skończyć się aresztowaniem i ładnych kilka dni spędzisz u sąsiadów zanim się z tego wyplączesz.
2. jak będą mieć lepszy humor to zadzwonią do polskiej SG i Cię oddadzą (takie przypadki znam z autopsji), czekasz wtedy z nimi kilka h na "wymianę" (np w drewnianej budce jaka stoi na granicy przed Siankami), Polacy dowalą Ci
#bieszczady #bieszczadytrip #gory
Gdzie konkretnie polecacie jechać w Bieszczady? Którą okolicę wybrać na ten pierwszy raz? Najlepiej szlaki dla początkujących, bez hardcorów :)
I co polecacie zwiedzić w mieście? :) W Sanoku zatrzymamy się na 100%.
Lepiej jechać autem czy pociągiem? Ciężko się przedostać z miasta na szlaki komunikacją/piechotą?
Gdzie konkretnie polecacie jechać w Bieszczady? Którą okolicę wybrać na ten pierwszy raz? Najlepiej szlaki dla początkujących, bez hardcorów :)
I co polecacie zwiedzić w mieście? :) W Sanoku zatrzymamy się na 100%.
Lepiej jechać autem czy pociągiem? Ciężko się przedostać z miasta na szlaki komunikacją/piechotą?
- 15
@vanschout: do Wewelsburga
@josedra52: Marnować czas i zasoby służb ratowniczych na antifiaczy?!!! Miejcie wy rozum i godność!!!
- 2
- 7
Chodząc wzdłuż granicy w wielu miejscach nagle zupełnie znikąd pojawiają się ścieżki, prowadzą jakby z lasu, przez granicę prosto w las po drugiej stronie, często ledwie widoczne, czasem lekko po prostu przygnieciona trawa, a czasem jakby bardziej uczęszczane i wyposażone w obiekty inżynieryjne jak mostek nad rzeką na zdjęciu, oddalony od najbliższej drogi o wiele wiele kilometrów...
#bieszczady
#bieszczady
źródło: comment_1623080980AmOJmGf5mTIH9jfM8hyKe7.jpg
Pobierz- 1
@skrytozgroza: dzięki, czytałem (chociaż nie na mostku) :)
@Tracz_Janusz: jak cholera żal
źródło: comment_1622919941wIcZ0dRKPe6OU3fbUk4CMw.jpg
Pobierz- 23
Poszukuję noclegu dla dwóch osób w Cisnej albo Wetlinie.
Jest coś sprawdzonego? Chodzi o sam nocleg z prywatną łazienką, bez widoków, atrakcji etc.
#bieszczady #turystyka
Jest coś sprawdzonego? Chodzi o sam nocleg z prywatną łazienką, bez widoków, atrakcji etc.
#bieszczady #turystyka
Ja od lat jeżdżę do pokoi gościnnych u Doroty w Wetlinie. Polecam
- 0
Co za p------a akcja! Stwierdziłem, że dość już mam całej tej pandemii, polityki, kolejnych afer i cywilizacji, itd., więc stwierdziłem jak w kawale, rzucam wszystko i wyjeżdżam w Bieszczady. Jak postanowiłem tak zrobiłem. Jako, że jestem tutaj pierwszy raz to stwierdziłem że dobrze będzie się rozejrzeć, a najlepiej to zrobić z wysokości to wszedłem na najwyższy dostępny szczyt Bieszczad - Tarnicę. Po dotarciu na górę usiadłem żeby odpocząć i zjeść bułkę z
źródło: comment_1622907082l9p3nUiJjCPHNxIYyEXse6.jpg
Pobierz@mojnicknawykopie: p-------------e publicznych pieniedzy i nie ponoszenie zadnych konsekwencji, nieoficjalny rekordzista swiata
@gp1600: ten to wszystko s-------i, powiększyłem zdjęcie na telefonie i mi się wykop zawiesił xD

















