Macie może namiar na jakieś domki do wynajęcia w okolicy Ustrzyk Górnych. Gdzie bym nie dzwonił to wszystko zajęte ( ͡° ʖ̯ ͡°). Potrzebuje domku dla 4 osób w 16-20.07. Może być odludzie tylko żeby autem dojechac.
#bieszczady
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#bieszczady #gory #zbiorkom
kojarzycie jak w tym sezonie wygląda kwestia komunikacji busowej w tamtym regionie? myślę o trasie między Cisną, a Ustrzykami Górnymi i może dalej w kierunku Lutowisk. kilka lat temu polegałem na San-Bus, ale może się coś pozmieniało po pandemii.
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@a__o: jeśli chodzi Ci o regularną komunikację to nie wiem, pewnie są rozkłady, jeśli natomiast o "busiki" to bez zmian - nadal stoją w UG na rogu i jak zbierze się grupa to jadą czy to w stronę UD czy Cisnej.
Lutowiska są na drodze do UD i bez problemu tam dojedziesz, chyba szybciej nawet niż do Cisnej.
  • Odpowiedz
Mirki z #bieszczady #solina
Jak zwykle na ostatnią chwilę, ale może ktoś z was zna tam kogoś, albo sami wynajmujecie ( ͡° ͜ʖ ͡°) celuje wypad kilkudniowy w połowie lipca w południowe brzegi Soliny (zawsze byłem w Zawóz, Werlas, te okolice), tam już standardowo wszystko zajęte, ale może w pobliżu coś by się jeszcze znalazło? Jak nie to biorę namiot i UJ, ale wiadomo
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@zacv: najlepsze dla mnie plaże to właśnie Zawóz. Teraz wróciłem właśnie, domek miałem wynajęty po drugiej stronie jeziora w Wołkowyi, ale z racji niskiego poziomu jeziora, plaża tam nie była najlepszych lotów (to już koniec odnogi jeziora, więc wody praktycznie nie było). Dlatego jechałem te 5 km do Zawozu, bo tam tych miejsc nad wodą do wypoczęcia jest sporo. Ludzi było mało jak na połowę lipcam aż byłem w szoku.
  • Odpowiedz
Zawsze jak je spotykam i widzę jak idą to mam w głowie jakiś dobry bit, bo to jak z teledysku (kiedyś był film na YT z wielką jaszczurką, ale nie umiem znaleźć ;)
#bieszczady
kabzior - Zawsze jak je spotykam i widzę jak idą to mam w głowie jakiś dobry bit, bo ...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Dacir: nie polecam.
1. jak złapie Cię ukraińska straż to możesz mieć naprawdę miękko, może skończyć się aresztowaniem i ładnych kilka dni spędzisz u sąsiadów zanim się z tego wyplączesz.
2. jak będą mieć lepszy humor to zadzwonią do polskiej SG i Cię oddadzą (takie przypadki znam z autopsji), czekasz wtedy z nimi kilka h na "wymianę" (np w drewnianej budce jaka stoi na granicy przed Siankami), Polacy dowalą Ci
  • Odpowiedz
#bieszczady #bieszczadytrip #gory

Gdzie konkretnie polecacie jechać w Bieszczady? Którą okolicę wybrać na ten pierwszy raz? Najlepiej szlaki dla początkujących, bez hardcorów :)

I co polecacie zwiedzić w mieście? :) W Sanoku zatrzymamy się na 100%.

Lepiej jechać autem czy pociągiem? Ciężko się przedostać z miasta na szlaki komunikacją/piechotą?
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@josedra52: @oakduck: Od kiedy polskie ustawodawstwo zezwala na takie niszczenie i zawłaszczanie mienia publicznego?
Przegonić tę hołotę. Jest prosty sposób. Podrzucić od wschodu i południa padlinę jelenia ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Chodząc wzdłuż granicy w wielu miejscach nagle zupełnie znikąd pojawiają się ścieżki, prowadzą jakby z lasu, przez granicę prosto w las po drugiej stronie, często ledwie widoczne, czasem lekko po prostu przygnieciona trawa, a czasem jakby bardziej uczęszczane i wyposażone w obiekty inżynieryjne jak mostek nad rzeką na zdjęciu, oddalony od najbliższej drogi o wiele wiele kilometrów...


#bieszczady
kabzior - Chodząc wzdłuż granicy w wielu miejscach nagle zupełnie znikąd pojawiają si...

źródło: comment_1623080980AmOJmGf5mTIH9jfM8hyKe7.jpg

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 83
Co za p------a akcja! Stwierdziłem, że dość już mam całej tej pandemii, polityki, kolejnych afer i cywilizacji, itd., więc stwierdziłem jak w kawale, rzucam wszystko i wyjeżdżam w Bieszczady. Jak postanowiłem tak zrobiłem. Jako, że jestem tutaj pierwszy raz to stwierdziłem że dobrze będzie się rozejrzeć, a najlepiej to zrobić z wysokości to wszedłem na najwyższy dostępny szczyt Bieszczad - Tarnicę. Po dotarciu na górę usiadłem żeby odpocząć i zjeść bułkę z
gp1600 - Co za p------a akcja! Stwierdziłem, że dość już mam całej tej pandemii, poli...

źródło: comment_1622907082l9p3nUiJjCPHNxIYyEXse6.jpg

Pobierz
  • 29
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach