Wpis z mikrobloga

@mariusz_and rok temu bylismy w Bieszczadach, jest pieknie, to bez wątpienia, ale cala infrastruktura turystyczna to tragedia. Sklep jeden na 10 km, drożyzna, wieczne kolejki. Teraz tez byliśmy w Szklarskiej Porębie, i faktycznie ilość nowych inwestycji jest powalająca. Ale jednak Karkonosze wygrywają moim zdaniem jesli chodzi o: szlaki i ich widoczki, atrakcje, sklepy i cała infrastruktura turystyczna
@kfffasny mieszkając na Dolnym Śląsku złaziłem Karkonosze. Wybrałem się w te mistyczne Bieszczady i z mojego doświadczenia to w Bieszczadach znajdziesz wszystko, ale nie ciszę i spokój. Wiadomo, że w najsłynniejszych punktach Karkonoszy też pielgrzymki, ale nie ma tej bańki "rzuć wszystko i jedź", która pęka na miejscu w Bieszczadach.
@kfffasny wolę Karkonosze, dla mnie Sudety są piękniejsze niż Bieszczady. Zielony szlak przy śnieżnych stawkach zrobił na mnie ogromne wrażenie, lepsze niż Tarnica w Bieszczadach. Wodospad panczawski czy Łabski też zrobił na mnie takie same wrażenie. Skały, wodospady, malownicze szlaki jednak przeważają w mojej opinii. Tego właśnie brakuje w Bieszczadach.
@jakis_dlugi_login_co_ma_35_znakow__: Bieszczady od lat już są zatłoczone, ale głównie w długie weekendy/wakacje i na kilku konkretnych trasach. Na Tarnicę czy Połoniny chodzi się albo jak jest zła pogoda, albo w terminach w stylu połowa listopada ;) Wystarczy jednak pójść na mniej popularne szlaki i nawet w zatłoczone terminy można mieć ciszę i spokój.
Natomiast dla mnie największą wartością jest to, że Bieszczady to nie tylko Park, wystarczy iść poza szlak i