Chłopak może jechać i trenować z pierwszą drużyną Arsenalu, zarabiać kupę kasy i uczyć się od najlepszych. W ostateczności wypożyczą go gdzieś na zaplecze i się otrzaska. Do wyboru ma ławę w Legii lub kopanie się po czołach w III lidze drwali mazowieckich. Ciekawe co wybierze... ;)
#ekstraklasa #pilkanozna #legia #arsenal #bielik























#legia #bielik #arsenal #angolecebulaki
źródło: comment_KPBZndweDVwwgaAmdfsqlpuOqXnfLpaA.jpg
Pobierz