Krystian Bielik...

Chłopak może jechać i trenować z pierwszą drużyną Arsenalu, zarabiać kupę kasy i uczyć się od najlepszych. W ostateczności wypożyczą go gdzieś na zaplecze i się otrzaska. Do wyboru ma ławę w Legii lub kopanie się po czołach w III lidze drwali mazowieckich. Ciekawe co wybierze... ;)

#ekstraklasa #pilkanozna #legia #arsenal #bielik
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Pshemeck: o ile miałby w arsenału gwarancje przynajmniej takiej pozycji jak w Legii (członek pierwszej drużyny, regularne treningi z seniorami, zazwyczaj w 18 meczowej, od czasu do czasu ogony na boisku) to powinien na 100% jechać To jest na tyle młody zawodnik, ze gra w juniorach nawet arsenalu, zwolni jego rozwój
  • Odpowiedz