Wpis z mikrobloga

@ChceZYC_A_nie_Wegetowac: Moj szwagier pracowal od 14 roku zycia. Kosił jakies trawniki, ulotki a potem Mcdonald w wieku 16 lat. Teraz pracuje w banku lvl 28. Typ nazwal mnie #!$%@? bo nie mam jeszcze kariery zawodowej a on w moim wieku 21lvl byl przedstawicielem handlowym
  • Odpowiedz
@ChceZYC_A_nie_Wegetowac: To tez kwestia wychowania. On byl z dobrego domu, ja moze nie z patoli ale z domu dysfunkcyjnego. Mimo wszystko podsumowujac ile przeszedlem i tak radze sobie niezle. Najgorsza jest presja bo niestety moja rodzina to takie typowe janusze co wymagaja kariery niewiadomo jakiej
  • Odpowiedz
@ChceZYC_A_nie_Wegetowac: średnio bym powiedział, ale liczy się jakość. Pracowałem wakacyjnie od 16 roku życia, na studiach też weekendowo, a nawet w ciągu tygodnia. Dziś po zdobyciu wykształcenia kierunkowego nawet się tym nie chwalę na CV, bo to nie ma w zupełności związku z wykonanym przeze mnie zawodem. Teraz podaję już tylko doświadczenie branżowe.
  • Odpowiedz
@Meybah: Wiem, niektorzy starzy wpajaja dzieciom od lat najmlodszych ze praca najwazniejsza i tacy zaraz po szkole ida do jakies roboty, ja nigdy nie mialem takiej presji po szkole nie pracowalem i mialem to w dupie.. no ale tak sie zyc nie da bez wlasnych pieniedzy, moja matka ma firme ale tak gowniana ze szkoda zachodu musze sam szukac czegos
  • Odpowiedz