Mieszkam miesiąc w Norwegii. Siedzę na #tinder i wciąż nie mam żadnej pary. Nie jestem jakis #chad ale w Polsce miałem kilkanaście par na miesiąc, tym bardziej w pierwszych miesiącach. Czy to jest coś nie tak w ustawieniach czy wyjątkowo nie trafiam w gust Norweżek? #randki #podrywajzwykopem #badoo
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Wydawala sie byc ok, fajnie sie pisalo. A okazalo sie ze kompletnie nie umie sie określic, w ogole nie jest konkretna i nie wie sama o co jej chodzi... Jestem mega na siebie zly, bo stracilem czas i znowu uwierzyłem ze na tych z-------h portalach mozna poznac normalna osobe #badoo #tinder #zwiazki #logikarozowychpaskow
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jak w najlepszych slowach napisac to ze jestem taka osoba do ktorej zadzwonisz w srodku nocy z drugiego konca swiata z jakims duzym problemem, a ja bez zastanowienia ci pomoge?
Chodzi mi o to jak ti napisać zeby to mialo sens i sie dobrze czytalo? #tinder #badoo #zwiazki #kiciochpyta
  • 17
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jakie to #badoo jest żałosne xD Jeszcze kilka miesięcy temu można było przynajmniej swipować bez reklam a teraz non stop wywala kilkusekundowe filmiki. Pazerne świnie.
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 4
Jutro wyjaśnię relacje z dziewczyną z którą pisze przez apke i kończę z #tinder #badoo itp.
Nie mam już ani ochoty ani sił na to.
#zalesie
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Pozytywny_gosc: Łykajcie gorzki robopill, wraz z pojawieniem się androidów, i przejęciem przez nich władzy, wszystkie kobiety będą wolały uber cyber pana, a nie polaka zakolaka!

  • Odpowiedz
Ile tak średnio czasu/wiadomości piszecie z laskami zanim proponujecie spotkanie?
Co najczęściej wtedy proponujecie jakiś spacer, kolacja?

Teraz zaproponowałem lasce po kilku wiadomościach i w sumie nie odmawia, ale wydaje mi się że to szybko i nie wiem czy się nie rozmyśli.
#randkujzwykopem #podrywajzwykopem #tinder #badoo
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@KiloEchoSierra: odpowiedź jest prosta - natura

Aczkolwiek kiedyś były inne czasy, bo był duży nacisk Kościoła + Ostracyzm społeczny. W ten sposób społeczeństwo próbowalo cywilizacją tłumić NATURĘ. Ale ona w czasach 2000+ się ujawnia. Teraz wszystkie normy społeczne puściły i jest 100% NATURA.
  • Odpowiedz
#tinder #badoo #polka
Czy to jakiś shit test?
Spotkałem się 2x z laską, rozmowa się naprawdę kleiła. Jak piszemy sama zawsze się odnosi do moich pytań, zadaje swoje. Ostatnią wiadomość, którą wysłała również zawierała jej inicjatywę. Odpowiedziałem jej i nagle cisza od tygodnia, wiadomość nie ma symbolu odczytania, tylko dostarczona.
  • 24
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach