@lab_rat: xd

ja miałem niedawno taką sytuację jak był sobotni rozkład, że czekałem na ogrodach w 7 i już prawie odplywalem zmęczony po nocce, aż tu nagle ludzie zaczęli s--------ć w popłochu, bo na drugim torze pojawiła się druga 7, a ta w której siedziałem zamieniła się w 18

no i nie zdążyłem się przesiąść, 20 minut czekania na następną
  • Odpowiedz
@Pangia: Amatorzy, ja to nawet w agonalnym stanie miałem jakiś wewnetrzny kompas
( ͡° ͜ʖ ͡°) A taka podwózka autobusem to chyba nic nie przebije xD
Czesto kiedys mi sie zdarzało jak wracałem od kumpla praktycznie pół trasy jechać sam z prywatnym kierowca był fajny klimacik ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Hej Autobusowe swiry:)
Zastanawiam się nad zrobieniem prawa jazdy D + uprawnienia aby pracować na busie w Warszawie. Mam kilka pytań może ktoś doradzi.

1. Gdzie robić kurs? Ariva? finansuja i daja prace ale przez 2 lata słabe zarobki... ale na plus chyba, że biorą każdego i można te doświadczenie nabyć aby do innego przejść
2. Kurs opłacic samemu z MZA ? Jak wyglada potem zatrudnienie u nich bez doświadczenia?
3. Warto
  • 21
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@MajkiMike: zastanów się czy psychicznie wydlolisz taką jazdę od "słupa do słupa" mój kuzyn zrobił D (z urzędu pracy) i potem poszedł do MZA... wytrzymał pół roku, potem przeszedł na autobusy rejsowe (to było przed covidem), jeździł 3-4 lata, potem znów wrócił do MZA (bo Covid i firma się zwinęła) i dostaje srogiego jebla właśnie przez taką jazdą wg. stricte wytyczonej trasy.
  • Odpowiedz
@boguslaw-de-cubalibre: No trochę pozmieniamy, ale z przeróbki na kampera ostatecznie zrezygnowaliśmy. Mocno dużo zabawy z papierami i spore ryzyko porażki. Niemniej powinno być fajnie, a mały spoiler widać już na filmie. :)
  • Odpowiedz