Dziś, a dokładniej to w piątek 23 kwietnia 2021 roku, w swój ostatni liniowy kurs wyruszył ostatni z MANów NG313. Te autobusy służyły w warszawskiej komunikacji miejskiej przez 20 lat.


Zapraszam na krótką wycieczkę historyczną oraz opowieść o MANach NG313 w warszawskiej komunikacji zbiorowej. Źródło: omni-bus.eu

W 2001 roku MZA ogłosiło przetarg na dostawę 100 sztuk fabrycznie nowych autobusów 18-metrowych. Zwyciężyła firma MAN z oddziałem w miejscowości Sady pod Poznaniem. Zaoferowano model NG313,
Brajanusz_hejterowy - Dziś, a dokładniej to w piątek 23 kwietnia 2021 roku, w swój os...

źródło: comment_1619216179FEMMGSX0WhQu8XLR7unAOf.jpg

Pobierz
  • 17
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@jmuhha: nowy autobus można kupić w granicach 700k-2mln zł i pojeździ on 15-20 lat, a tramwaj to cena od ok.7 mln do 10 mln i taki wagon pojeździ 25 - 30 lat, a nawet przy dobrych wiatrach to i 35-40 lat. Tramwaj pomieści ok. 200-250 osób, a autobus 90 - 140 osób.
  • Odpowiedz
Kraków. Powiew nowości w Mistrzejowicach. M11, która do Krakowa trafiła w 1987 roku, na dworcu autobusowym Mistrzejowice, pętli która została oddana do użytku w marcu 1986 roku.
Przypuszczam, że rok wykonania zdjęcia to 1987 lub 1988.
Zdjęcie dzięki uprzejmości MPK S.A. w Krakowie.

35 lat temu, w kwietniu 1986 roku, do krakowskiego MPK, a konkretnie do zajezdni Bieńczyce, trafiły pierwsze autobusy Jelcz M11 powstające w wyniku kooperacji JZS z węgierskim Ikarusem. W
funthomas - Kraków. Powiew nowości w Mistrzejowicach. M11, która do Krakowa trafiła w...

źródło: comment_1618855144nvjANS2G8aTB1vkDFkxiK9.jpg

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach