#asterixiobelix
Wszystko
Najnowsze
Archiwum
Szukam mema z "wybrałeś już sarkofag?" ma ktoś pod ręką?
#asterixiobelix
#asterixiobelix
10
Asterix i Obelix powrócą w nowym filmie aktorskim!

Ruszają prace nad nowym aktorskim filmem z serii „Asteriks i Obeliks”. W obsadzie są Marion Cotillard, Vincent Cassel i Zlatan Ibrahimovic.
z- 8
- #
- #
- #
- #
- #
- #
3
39. album z przygodami Asteriksa już w październiku!

21 października 2021 roku Asteriks, Obeliks i Idefiks powracają wraz ze swoją 39. przygodą. Razem z najsłynniejszym z galijskich druidów przygotowują się do wyruszenia w długą i tajemniczą podróż, w poszukiwaniu dziwnej i przerażającej istoty. Ale kim jest ta istota?
z- 0
- #
- #
- #
- #
- #
- #
Poszukuję muzyki która pojawia się czasami w filmach przy kadrach w slowmotion. Była na 100% w asterix i obelix misja klepopatra ale nie mogę sobie dokładnej sceny przypomnieć :(
Poniżej onomatopeja xd
Dum dum dumdumdum
Jeśli komuś przyjdzie cokolwiek do głowy to z góry dzięki :D
#muzyka #asterixiobelix #szukamutworu
Poniżej onomatopeja xd
Dum dum dumdumdum
Jeśli komuś przyjdzie cokolwiek do głowy to z góry dzięki :D
#muzyka #asterixiobelix #szukamutworu
@Ausfahrt: chodzi ci o tę scenę? https://www.youtube.com/watch?v=N9ZHOZrqnt8
- 1
@facet_od_skrybania: królu złoty :D dziękuję
- 1
@mohawk: i dobrze. Nie trać na to prądu, bo będziesz żałować.
@SzopStaropolski: @mohawk: a mi smakuje.
10
Netflix zrealizuje animowany serial na bazie komiksów „Asterix”

Alain Chabat, twórca niezapomnianego filmu „Asterix i Obelix: misja Kleopatra”, zajmie się reżyserią serialu, który będzie bazować na kanwie komiksu „Asteriks. Walka wodzów”.
z- 7
- #
- #
- #
- #
- #
- #
@Sean_Johnson: OPIE bandyto
- 1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@Jasper_Strauss: nie kracz xd
@Jasper_Strauss: cały 8 sezon.
@Jasper_Strauss: A pierwszy sezon? Zwłaszcza dwa pierwsze odcinki.
- 70
@Djabloo2: a jak przychodzi do protestów np rolników to warszafka siedzi w klatkach i oglądają netflixa bo co ich tam jakas gospodarka interesuje , ale jak już jest temat aborcji czyli coś co dotyczy 0,0001% społeczeństwa to nagle każdy ma wyjść na ulice bo tzipa Julki jest najważniejsza xD Rolnicy byli dzień w warszawie i zatrzymali ustawe pisowską ( ͡° ͜ʖ ͡°) a lewacy siedzą pół
@Djabloo2: Całkowicie serio to się dziwię, że w polskiej wersji nie wspomniano o Podlasiu.
Ten motyw ze śniegiem i "miejscem nie do życia" to taki francuski mem, bardzo zbliżony do beki z polskiego Podlasia. Wiele francuskich komedii wykorzystywało wtedy ten wątek z północną Francją, że tam ludzie gadają w jakimś ichnim odpowiedniku gwary podlaskiej, albo że tam niedźwiedzie po ulicach chodzą.
Polski tłumacz chyba nie wyczaił tego nawiązania. To dość
Ten motyw ze śniegiem i "miejscem nie do życia" to taki francuski mem, bardzo zbliżony do beki z polskiego Podlasia. Wiele francuskich komedii wykorzystywało wtedy ten wątek z północną Francją, że tam ludzie gadają w jakimś ichnim odpowiedniku gwary podlaskiej, albo że tam niedźwiedzie po ulicach chodzą.
Polski tłumacz chyba nie wyczaił tego nawiązania. To dość
- Jakim trenerem jest Paulo Sousa?
- Moim zdaniem to nie ma tak, że trener jest dobry albo że nie dobry. Gdybym miał powiedzieć, co cenię w piłce najbardziej, powiedziałbym, że ludzi. Ekhm... Ludzi, którzy podali mi pomocną dłoń, kiedy sobie nie radziłem, kiedy byłem sam. I co ciekawe, to właśnie przypadkowe spotkania wpływają na nasze życie. Chodzi o to, że kiedy wyznaje się pewne wartości, nawet pozornie uniwersalne, bywa, że nie
- Moim zdaniem to nie ma tak, że trener jest dobry albo że nie dobry. Gdybym miał powiedzieć, co cenię w piłce najbardziej, powiedziałbym, że ludzi. Ekhm... Ludzi, którzy podali mi pomocną dłoń, kiedy sobie nie radziłem, kiedy byłem sam. I co ciekawe, to właśnie przypadkowe spotkania wpływają na nasze życie. Chodzi o to, że kiedy wyznaje się pewne wartości, nawet pozornie uniwersalne, bywa, że nie
źródło: comment_1611572720V6y6SdFojYa1jXny8Puzv9.jpg
Pobierz- 7
@Wojtkov: Gość zdobył K2 lania wody zimą. Takie drobne szczegóły np zamiast "Juventus" mówi "Juventus Turyn" albo zamiast "cztery-cztery-dwa" "jeden-cztery-cztery-dwa" tylko żeby dłużej(nie mylić z więcej) mówić
- 33
@JeffreyLebowski:
Dokłaaadnie, to jego 1-4-4-2, i za każdym razem komentarz do tego, że trzeba to mówić bo by się ktoś ze szkoły trenerskiej obraził to jest tragedia.
No i ofc klasyk:
Normalny czowiek: "to jest zawodnik szybki, silny i wytrzymały"
Borek: "to jest zawodnik, który jest szybki. to jest zawodnik, który jest silny. I to jest panowie przede wszystkim zawodnik, który jest wytrzymały."
Dokłaaadnie, to jego 1-4-4-2, i za każdym razem komentarz do tego, że trzeba to mówić bo by się ktoś ze szkoły trenerskiej obraził to jest tragedia.
No i ofc klasyk:
Normalny czowiek: "to jest zawodnik szybki, silny i wytrzymały"
Borek: "to jest zawodnik, który jest szybki. to jest zawodnik, który jest silny. I to jest panowie przede wszystkim zawodnik, który jest wytrzymały."
- 1465
- 19























źródło: comment_1618734635ARwu6a9sTE14iD9GSXkWRr.jpg
Pobierzźródło: comment_1618736055pnBlZdTO2A3XubPgI76WxG.jpg
Pobierz