Mirasy od 20 lat szukam nutt którą usłyszałem gdzieś w okolicach 2005/2006 roku ale bez sukcesu. Utwór na pewno był dość często puszczany w radiu w tamtym okresie.

Cechy charakterystyczne utworu: rozpoczęcie pierwsze 6/7 sekund charakterystyczny niski dźwięk jakby trąbki studyjnej (taki basowy strasznie ale za nic nie potrafię go inaczej scharakteryzować)

Coś w stylu: ""tu tu du du, du du du du du, tu dudu, dududu"

Odstępy
  • 18
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@PiccoloColo:

Żetony leciały aż miło, musiałeś mocno bić konia, bo wytworzył się związek emocjonalny k---s-loszka-piosenka. ( ͡º ͜ʖ͡º)


leciały żetony, ale nie ode mnie. Nie miałem konta, a poza tym nie dałbym typiarze z neta zarobić. Człowieku, ja za netflixa bym nie zapłacił tylko ściągał, a co do dopiero dla jakiejś cipy z chaturabate, taka cebula ze mnie. Co do bicia konia to nie pamiętam,
  • Odpowiedz
@IDontNeedRules: wokal był tylko kobiecy :)
Przeszukałem ogrom filmów - ten widziałem ale to nie ten.
I napewno całość była po rosyjsku/ukraińsku łącznie z refrenem.

Wiem ze rosjanie lubują się w robienie takich utworów że orginał zastępują swoim ojczystym językiem
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Poszukuję muzyki która pojawia się czasami w filmach przy kadrach w slowmotion. Była na 100% w asterix i obelix misja klepopatra ale nie mogę sobie dokładnej sceny przypomnieć :(
Poniżej onomatopeja xd
Dum dum dumdumdum
Jeśli komuś przyjdzie cokolwiek do głowy to z góry dzięki :D
#muzyka #asterixiobelix #szukamutworu
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Przypomniało mi się, że kiedyś na wycieczke w Hiszpanii słyszałem świetną piosenkę. Gdyby ktoś znał, niech da znać. Głos kobiecy - trochę niebiański. Tyle pamiętam. Utwór gramy około 18 lat temu w hiszpańskich stacjach radiowych. Nawet nie pamiętam czy tekst był po hiszpańsku czy po angielsku ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#muzyka #hiszpania #szukamutworu
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#muzyka #szukamutworu #szukampiosenki #pytanie

Szukam pewnej piosenki, czasem leci w radiu, w refrenie śpiewają głosem podobnym do Cugowskiego "Jestem walką walką" albo armią armią, albo barką barką... kojarzycie. Niby łatwe, niby oczywiste ale kto to śpiewa?
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

szukam pewnego utwroru, moglby mi ktos pomoc? lecialo w radiu, ale nie zdażyłem dać shazama, na odsluchane.eu nie ma, a jak pisałem do radia co to było to mi nie odpisali. Utwor stary, spiewa facet, niskim glosem, raczej lata 80, utwor dosc znany, czasem leci w radiu ale rzadko. Wystukalem koncowke refrenu na klawiszach w necie, moze ktos by pokojarzyl:
https://i.imgur.com/w0HitCA.mp4
zamieszczałem wczoraj ten wpis ale nikt nie pomógł, postaram się już
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@wykoprock: też nie, ale serio dzięki że chcesz mi pomóc. Wieczorem postaram się nagrać głosowo to co pamiętam i wrzucę Ci może prywatnej wiadomości o ile nie masz nic przeciwko (tutaj raczej wolałbym nie wrzucać mojego głosu xD)
  • Odpowiedz
Szukam teledysku przedstawiającego polskie osiedle. Występowały w nim takie sekwencje jak:
- tłuczone szkło w slowmo;
- grillowanie na chodniku;
- ujęcia z dachu bloku bodajże z wielkiej płyty;
- chyba też jakiś uśmiechający się bezdomny pod wiaduktem.
Utwór natomiast z tego co pamiętam był w stylu The Dumplings albo Meli Koteluk.
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

szukam takiej starszej piosenki piosenki...
na początku taki rytm: ty tyryryry tyryryry tyryry
w refrenie gościu krzyczy: da da da da dadada da da
słowa coś w stylu: and i'm falling/and i'm foolish down with you

ktoś coś kojarzy?
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach