Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Wszystko
Najnowsze
Archiwum
piotr-bundy
- 0
Mirasy od 20 lat szukam nutt którą usłyszałem gdzieś w okolicach 2005/2006 roku ale bez sukcesu. Utwór na pewno był dość często puszczany w radiu w tamtym okresie.
Cechy charakterystyczne utworu: rozpoczęcie pierwsze 6/7 sekund charakterystyczny niski dźwięk jakby trąbki studyjnej (taki basowy strasznie ale za nic nie potrafię go inaczej scharakteryzować)
Coś w stylu: ""tu tu du du, du du du du du, tu dudu, dududu"
Odstępy
Cechy charakterystyczne utworu: rozpoczęcie pierwsze 6/7 sekund charakterystyczny niski dźwięk jakby trąbki studyjnej (taki basowy strasznie ale za nic nie potrafię go inaczej scharakteryzować)
Coś w stylu: ""tu tu du du, du du du du du, tu dudu, dududu"
Odstępy
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 2
@PiccoloColo:
leciały żetony, ale nie ode mnie. Nie miałem konta, a poza tym nie dałbym typiarze z neta zarobić. Człowieku, ja za netflixa bym nie zapłacił tylko ściągał, a co do dopiero dla jakiejś cipy z chaturabate, taka cebula ze mnie. Co do bicia konia to nie pamiętam,
Żetony leciały aż miło, musiałeś mocno bić konia, bo wytworzył się związek emocjonalny k---s-loszka-piosenka. ( ͡º ͜ʖ͡º)
leciały żetony, ale nie ode mnie. Nie miałem konta, a poza tym nie dałbym typiarze z neta zarobić. Człowieku, ja za netflixa bym nie zapłacił tylko ściągał, a co do dopiero dla jakiejś cipy z chaturabate, taka cebula ze mnie. Co do bicia konia to nie pamiętam,
@czlowiek_z_aspiracjami Ehhh to chyba nie pomogę, ale sam jestem ciekaw, bo spoko nuta. Powodzenia.
#szukampiosenki #szukamutworu #szukammuzyki
Dwoch gosci jedzie czarnym autem i trzmaja goscia przy torach do ktorego celuja
Dwoch gosci jedzie czarnym autem i trzmaja goscia przy torach do ktorego celuja
- 0
- 0
Co to za muzyka w 0:37 i na końcu?
#muzyka #szukamutworu #szukammuzyki #cotozapiosenka #teatr #pytanie
#muzyka #szukamutworu #szukammuzyki #cotozapiosenka #teatr #pytanie

shazzam nie daje rady, czy ktos rozpoznaje ten kawalek? po fladze z tylu wyglada na rumunie.
mozna wygenerować tekst na podstawie wokalu jakims narzedziem ai?
#rumunia #szukamutworu #szukampiosenki #muzyka #ai #chatgpt #sztucznainteligencja
mozna wygenerować tekst na podstawie wokalu jakims narzedziem ai?
#rumunia #szukamutworu #szukampiosenki #muzyka #ai #chatgpt #sztucznainteligencja

- 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
konto usunięte via Wykop
- 1
@presburger: Łap z fajnym mięsem :)

#muzyka #szukamutworu #szukampiosenki
Szukam bardzo popularnego utworu z lat ~2000(?) w którym jednym ze słów było słowo "passion" albo "its my passion"
Utwór po angielsku, śpiewany przez kobietę, bardzo radosny i taneczny, z gatunku POP
Szukam bardzo popularnego utworu z lat ~2000(?) w którym jednym ze słów było słowo "passion" albo "its my passion"
Utwór po angielsku, śpiewany przez kobietę, bardzo radosny i taneczny, z gatunku POP
- 0
Szukam Alphaville - Forever Young ale po rosyjsku lub ukraińsku.
Wokal napewno był kobiecy. Utwór był jak orginał tylko w języku wschodnim.
#szukampiosenki #szukamutworu #muzyka
Wokal napewno był kobiecy. Utwór był jak orginał tylko w języku wschodnim.
#szukampiosenki #szukamutworu #muzyka
- 0
@IDontNeedRules: wokal był tylko kobiecy :)
Przeszukałem ogrom filmów - ten widziałem ale to nie ten.
I napewno całość była po rosyjsku/ukraińsku łącznie z refrenem.
Wiem ze rosjanie lubują się w robienie takich utworów że orginał zastępują swoim ojczystym językiem
Przeszukałem ogrom filmów - ten widziałem ale to nie ten.
I napewno całość była po rosyjsku/ukraińsku łącznie z refrenem.
Wiem ze rosjanie lubują się w robienie takich utworów że orginał zastępują swoim ojczystym językiem
- 0
@Jenga95: Kto 1-szy podrzuci to wysyłam 4-paka :)
#cotozapiosenka #szukampiosenki #szukamutworu #rozpoznawaniemuzyki #muzyka
(Shazam na PC też jest)
Kilka porad jak szukać piosenki/utworu/muzyki:
Opcja 1 - na smartfonie
Opcja 2 - online na komputerze
(Shazam na PC też jest)
Kilka porad jak szukać piosenki/utworu/muzyki:
Opcja 1 - na smartfonie
Opcja 2 - online na komputerze

- 0
@makrofag74: pamiętam jak w podstawówce filmiki z tibii nagrywałem i lepiej montowałem
Poszukuję muzyki która pojawia się czasami w filmach przy kadrach w slowmotion. Była na 100% w asterix i obelix misja klepopatra ale nie mogę sobie dokładnej sceny przypomnieć :(
Poniżej onomatopeja xd
Dum dum dumdumdum
Jeśli komuś przyjdzie cokolwiek do głowy to z góry dzięki :D
#muzyka #asterixiobelix #szukamutworu
Poniżej onomatopeja xd
Dum dum dumdumdum
Jeśli komuś przyjdzie cokolwiek do głowy to z góry dzięki :D
#muzyka #asterixiobelix #szukamutworu
@Ausfahrt: chodzi ci o tę scenę? https://www.youtube.com/watch?v=N9ZHOZrqnt8
- 1
@facet_od_skrybania: królu złoty :D dziękuję
- 0
Przypomniało mi się, że kiedyś na wycieczke w Hiszpanii słyszałem świetną piosenkę. Gdyby ktoś znał, niech da znać. Głos kobiecy - trochę niebiański. Tyle pamiętam. Utwór gramy około 18 lat temu w hiszpańskich stacjach radiowych. Nawet nie pamiętam czy tekst był po hiszpańsku czy po angielsku ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#muzyka #hiszpania #szukamutworu
#muzyka #hiszpania #szukamutworu
- 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 0
Słucham sobie archiwalnych audycji #strefarokendrolawolnaodangola w radiu BIS (już dawno Czwórka), bo mówię tu o roku 2006 ;)
I bardzo, ale to bardzo spodobała mi się wejściówka (dżigniel, jingle?) z serii nocnych audycji Mocne Nocne.
Jak u licha nazywa się ten utwór?
Do znalezienia TU.
#szukamutworu #muzyka #drwilczur
I bardzo, ale to bardzo spodobała mi się wejściówka (dżigniel, jingle?) z serii nocnych audycji Mocne Nocne.
Jak u licha nazywa się ten utwór?
Do znalezienia TU.
#szukamutworu #muzyka #drwilczur
@SPGM1903: zaraz obadam
- 0
#muzyka #szukamutworu #szukampiosenki #pytanie
Szukam pewnej piosenki, czasem leci w radiu, w refrenie śpiewają głosem podobnym do Cugowskiego "Jestem walką walką" albo armią armią, albo barką barką... kojarzycie. Niby łatwe, niby oczywiste ale kto to śpiewa?
Szukam pewnej piosenki, czasem leci w radiu, w refrenie śpiewają głosem podobnym do Cugowskiego "Jestem walką walką" albo armią armią, albo barką barką... kojarzycie. Niby łatwe, niby oczywiste ale kto to śpiewa?
- 0
szukam pewnego utwroru, moglby mi ktos pomoc? lecialo w radiu, ale nie zdażyłem dać shazama, na odsluchane.eu nie ma, a jak pisałem do radia co to było to mi nie odpisali. Utwor stary, spiewa facet, niskim glosem, raczej lata 80, utwor dosc znany, czasem leci w radiu ale rzadko. Wystukalem koncowke refrenu na klawiszach w necie, moze ktos by pokojarzyl:
https://i.imgur.com/w0HitCA.mp4
zamieszczałem wczoraj ten wpis ale nikt nie pomógł, postaram się już
https://i.imgur.com/w0HitCA.mp4
zamieszczałem wczoraj ten wpis ale nikt nie pomógł, postaram się już
- 3

Mireczki szukam takiego amerykańskiego utworu. Niestety pamiętam tylko teledysk w którym 3 kobitki śpiewały. Akcja klipu działa się w windzie.
Utwór na pewno z lat 2000-2010
#kiciochpyta #muzyka #szukampiosenki #szukamutworu #pop
Utwór na pewno z lat 2000-2010
#kiciochpyta #muzyka #szukampiosenki #szukamutworu #pop
@mirekzwirek8: Ale to akurat z UK https://youtu.be/oJDGcxAf9D8
- 1
@Kukuror o dzięki mireczku, o to mi chodziło! Usłyszałem tę nutę z 10 lat temu i mój mózg zdecydował mi ją dzisiaj przypomnieć. Zaintrygowało mnie to, jeszcze raz dzięki
- 0
Szukam nazwy piosenki jaka jest w tym filmiku:
https://www.youtube.com/watch?v=fB-C1eEqx1g
#szukamutworu #muzyka #szukampiosenki
https://www.youtube.com/watch?v=fB-C1eEqx1g
#szukamutworu #muzyka #szukampiosenki
- 1
- 2
Szukam teledysku przedstawiającego polskie osiedle. Występowały w nim takie sekwencje jak:
- tłuczone szkło w slowmo;
- grillowanie na chodniku;
- ujęcia z dachu bloku bodajże z wielkiej płyty;
- chyba też jakiś uśmiechający się bezdomny pod wiaduktem.
Utwór natomiast z tego co pamiętam był w stylu The Dumplings albo Meli Koteluk.
- tłuczone szkło w slowmo;
- grillowanie na chodniku;
- ujęcia z dachu bloku bodajże z wielkiej płyty;
- chyba też jakiś uśmiechający się bezdomny pod wiaduktem.
Utwór natomiast z tego co pamiętam był w stylu The Dumplings albo Meli Koteluk.
- 2
szukam takiej starszej piosenki piosenki...
na początku taki rytm: ty tyryryry tyryryry tyryry
w refrenie gościu krzyczy: da da da da dadada da da
słowa coś w stylu: and i'm falling/and i'm foolish down with you
ktoś coś kojarzy?
na początku taki rytm: ty tyryryry tyryryry tyryry
w refrenie gościu krzyczy: da da da da dadada da da
słowa coś w stylu: and i'm falling/and i'm foolish down with you
ktoś coś kojarzy?
Komentarz usunięty przez moderatora
konto usunięte via iOS
- 3
@mleko11: darude sandstorm



























xd
źródło: image
Pobierz