Skład Arsenalu na mecz ze Slavią Praga w Lidze Europy na The Emirates:
XI: Leno, Bellerin, Holding, Gabriel, Cedric, Partey, Xhaka, Saka, Smith Rowe, Willian, Lacazette

--------------------Leno
Bellerin--Holding--Gabriel--Cedric
-------------Partey----Xhaka
Pustulka - Skład Arsenalu na mecz ze Slavią Praga w Lidze Europy na The Emirates:
XI...

źródło: comment_1617904589yIgaZFF0l7XqieFnemppBf.jpg

Pobierz

Jakim rezultatem zakończy się mecz Arsenalu ze Slavią?

  • Wygra Arsenal. 36.8% (7)
  • Padnie remis. 31.6% (6)
  • Wygra Slavia Praga 31.6% (6)

Oddanych głosów: 19

  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@waciak:
Martinellego chwalą koledzy na treningach i sam po nich zostaje by odbywać dodatkowe sesje, więc Willian to musi Mikela już całkiem czarować na London Colney albo ma na niego haki.

Martinelli jest w trochę gorszej formie i zmagał się z urazami, ale jak ma dojść do jakiejkolwiek dyspozycji oraz rytmu meczowego skoro nie dostaje kilku spotkań z rzędu w większej ilości minut.

Postawił dzisiaj na Williana z uwagi na
Pustulka - @waciak: 
Martinellego chwalą koledzy na treningach i sam po nich zostaje...

źródło: comment_1617905877mLltKERGZF0FIMU9HWVejw.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@Pustulka Nelson raczej na sprzedaż. Jak nie będzie europejskich pucharów w przyszłym sezonie to ten klub już się nie podniesie. Nikt nie będzie chciał przyjść oprócz 30+ przed emerytura żeby dorobić
  • Odpowiedz
Kieran Tierney doznał uszkodzenia jednego z więzadeł w kolanie i wyleciał na 4 do 6 tygodni, więc już najprawdopodobniej nie zagra w tym sezonie, zastąpi go na lewej obronie w większości spotkań - Cédric Soares.

David Luiz przeszedł zabieg chirurgiczny i powrót w maju.

Odegaard odczuwa dyskomfort w prawej kostce.

Smith
Pustulka - Kieran Tierney doznał uszkodzenia jednego z więzadeł w kolanie i wyleciał ...

źródło: comment_1617800634lO70RxVOA4kXJkuSusszba.jpg

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Chciałbym życzyć wszystkim sympatykom Arsenalu Wesołych Świąt, wszystkiego dobrego, zdrowia i spokoju. ʕʔ

No cóż to by było tyle z życzeń świątecznych, Mikel wsiadaj, zapinaj pasy, jedziemy! ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Osobiście dla mnie jest kompletnie niepojęte czym sobie Mikel żółtodziób Arteta zasłużył sobie na tak bezgraniczne poparcie i wsparcie wśród społeczności Arsenalu, mediów, "ekspertów telewizyjnych" i dziennikarzy. Jest to coś na co nie mógł liczyć nawet Arsene Wenger
Pustulka - Chciałbym życzyć wszystkim sympatykom Arsenalu Wesołych Świąt, wszystkiego...

źródło: comment_1617550469Nm09CZzrHB7jjFFkHHOJlm.jpg

Pobierz

Czy Arteta powinien zostać zwolniony po sezonie?

  • Tak, jeżeli nie wygra Ligi Europy. 38.6% (27)
  • Tak, niezależnie od wyników w LE. 37.1% (26)
  • Nie, powinien dostać kolejny sezon. 24.3% (17)

Oddanych głosów: 70

  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

chwalenie Artety jest każdemu na rękę, im dłużej on będzie w klubie tym dłużej będziemy rozdawali innym punkty


@Mzil: Fani innych drużyn z top6 go nie chwalą i kompletnie nie rozumieją dlaczego w ogóle dostaje pochwały i ma tak dużą aprobatę biorąc pod uwagę jak zespół gra oraz gdzie jest w tabeli.
@Gniewo_:

jeśli Arteta do tej pory nie wyleciał, to klub ma świadomość, że
  • Odpowiedz
@ashmedai: Najlepsze jest to, ze wszyscy zauważyli wąs alissona dopiero w drugiej połowie bo tyle zajęło arsenalowi przedostanie się na druga polowe xD
  • Odpowiedz
Największym sukcesem będzie to jak latem Arsenal wykopie na zbity pysk tego nowicjusza na ławce trenerskiej.

Allegri jest dostępny od zaraz, a ci sobie robią poligon doświadczalny, którym kieruję typ który może poszczycić się tym że był asystentem Guardioli w MC.
#arsenal #mecz #premierleague
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 6
@rybazryzem85: daj spokój, od początku powtarzam że to wfista tylko z zajebiście dobry PR'em(bo każdy chce kolejnej historii a'la Wenger, w dodatku to były piłkarz Arsenalu), on zostanie w tym klubie nawet jakbyśmy spadli ligę niżej to jest dramat jak 3/4 kibiców się nim podnieca i widzi pozytywy nawet w tak gównianych spotkaniach
  • Odpowiedz
@Mzil: Dziwi hejt na gracza który w tej chwili stanowi o sile drużyny kiedy jego zastępcy przegrywają wszystko jak leci. Powinieneś pisać o Aubie bo z nim to w tej chwili granie w 10.
  • Odpowiedz
@Alf131: Xhaki to w żadnym zespole z top10 był nie było w pierwszym składzie a ty piszesz że on stanowi o sile zespołu xd
  • Odpowiedz
PODSUMOWANIE MIESIĘCZNE #wykokibice (marzec 2021)
-----------------------------------------------------------------------
RANKING KLUBOWY:


1. Wisła Kraków (137) =0
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach