Xhaka bardzo blisko odejścia do AS Romy, kluby są o krok od porozumienia. Planem jest zamknięcie całej transakcji przed weekendem. Ruben Neves jest na liście potencjalnych następców. Arsenal chce £20 mln, Roma oferuje £15 mln, ale obie strony wierzą osiągnięcie porozumienia. Rozmowy nabrały tempa po tym jak Arsenal odrzucił pierwszą ofertę Romy w zeszłym tygodniu.
źródło; Watts, Włosi, AFCBell - tier 2

Whatley(lawirujący pomiędzy tierem 2, a 3) twierdzi, że Kanonierzy mają po 2,
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Popatrzmy z kim był łączony klub w mniejszym bądź większym stopniu:
GK: Onana, Woodmana(HG)
RCB: Edmond Tapsoba, Kounde
RB: Aarons, Ridle Baku, Zeki Celik, Noussair Mazraoui
LB: Josh Doig, Lee Buchanan, Ryan Bertrand, Javi Galán, Tyrick Mitchell
CM: Bissouma, Aouar, Kessie, Camavinga, Neves, Berge, Lakonga
Pustulka - Popatrzmy z kim był łączony klub w mniejszym bądź większym stopniu:
GK: O...

źródło: comment_1623108032suerzH6BLqElZSHvTzRejm.jpg

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Pustulka: Tak ogolnie to slabo to wyglada. Liczylem ze sprzedaz Xhaki to w duzej mierze decyzja klubu i chec sprowadzenie do klubu innego profilu pomocnika, bardziej atletycznego i wszechstronnego natomiast wyglada na to ze to Xhaka chcial odejsc, a klub w zamian sprowadza jego mlodsza wersje, co wiecej cena 40m jest absurdalna. Sprowadzajac Nevesa pewnie nie ma co liczyc na Bissoume czy Anguisse.

Buendia zgarniety sprzed nosa, Odegard wydaje sie
  • Odpowiedz
Charles Watts do tej pory nie potrafi potwierdzić u swoich źródłem czy Arsenal złożył jakąkolwiek ofertę za Emiliano Buendię.

I dalej od Charlesa: Martin Ødegaard jest dalej celem numer jeden klubu i Arsenal będzie się starał ściągnąć tego lata, spekuluje się, że to będzie oferta powyżej £50 mln(58 mln €) by w ogóle rozpocząć negocjacje. Martin bardzo zaimponował przez te pół roku Artecie i sztabowi trenerów.

28 letni Nabil Fekir to cel numer 3
Pustulka - Charles Watts do tej pory nie potrafi potwierdzić u swoich źródłem czy Ars...

źródło: comment_1622991848wOsCePFBzxm3oDHiIMAytX.jpg

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Po nieudanych próbach ściągnięcia celu numer jeden na pozycję ofensywnego pomocnika - Odegaarda, który zostaje w Madrycie, a potem numer 2 Buendii, który przeniesie się do Aston Villi, kolejny popis świetnych umiejętności amatorów z London Colney pod przywództwem Edu i Mikela Artety - Odsonne Édouard wybrał Rodgersa, za £15 mln przeniesie do Leicester, już wkrótce pewnie 30 letni Lacazette otrzyma propozycję przedłużenia swojego rocznego kontraktu wartego £180k na tydzień.

źródło: exclusive od
Pustulka - Po nieudanych próbach ściągnięcia celu numer jeden na pozycję ofensywnego ...

źródło: comment_1622978096ZLwf31TWGdNI53zip0yT4N.jpg

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@rybazryzem85:
Ogarnięty dyrektor sportowy, którego to nie jest pierwsza praca w Europie:
- kupiłby Odsonna Édouarda za te śmieszne £15 mln, bo popatrzmy na to obiektywnie nie znajdą lepszego napastnika za tyle, zwłaszcza pasującego Mikelowi do taktyki czyli takiego co potrafi się zastawić, podać, wbiec w pole karne. Lepsi bądź porównywalni napastnicy to co najmniej £10 mln więcej.
- sprzedałby 30 letniego Lacazette, który ma £180k na tydzień nie tylko redukując wydatki na
  • Odpowiedz
@Pustulka: Okienko zapowiada sie katastrofalnie.
Onana - okej, spoko transfer, doswiadczony w europejskim futbolu, a jednocześnie wcale nie stary (25 lat) za jakieś grosze.
Buendia - przegrana batalia o niego z Aston Villa (XDXD)
Edouard - Przegrana batalia z Leicester
Odegaard - Cena z kosmosu, raczej bez szans na transfer (i dobrze, nie jest wart 60
  • Odpowiedz
Jak tak patrzę na szopkę z Buendią, to jestem więcej niż pewny, że to okienko i sezon będzie w plecy.

Mają najlepszy możliwy scenariusz do tego by skupić się na TOP4, ponieważ nie ma gry co 3 dni, brak wyjazdów do Kazachstanu czy ryzyka kontuzji od fryzjera z drugiego końca Europy. Szukać wzmocnieć, sprzedawać szrot, zgrać dobrą ekipę i pokazać chęć walki o trofea.

Co robi Edu & Co?

Przegrywają
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Gorrann:

Na początku sagi mówiło się o 20-25 mln i w tamtym momencie była to rozsądna cena za rozsądne wzmocnienie, co przestało się opłacać wraz z przebiciem oferty przez Aston Villę.

Wydanie 40 mln za Buendie byłoby przede wszystkim przejawem fanaberii. Jego pozycja jest obsadzona u nas całkiem dobrze i nie jest naszym
  • Odpowiedz
@Gniewo_:

Jego pozycja jest obsadzona u nas całkiem dobrze i nie jest naszym priorytetem.


Przecież Arsenal jest kreatywny jak moderatorzy tej strony. Wrzutka i może coś wpadnie. Potrzeba kogoś, kto gra do przodu i nie rozumiem marzeń o Grealishu czy Odegardzie.
  • Odpowiedz
Jaki klub taki Buendia, Arsenal jest teraz łączony z Matheusem Pereirą z WBA, które spadło z ligi, zdobył dla tego klubu 11 bramek i 6 asyst w tym sezonie, średnio 1.8 kluczowego podania na mecz.
#arsenal
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Aston Villa zapłaciła £33 mln z góry, Arsenal chciał rozłożyć £30 mln na raty. Emi Martinez miał duży wkład w nakłonieniu Buendi do dołączenia do Aston Villi.
  • Odpowiedz
I co teraz te 3 dzbany w postaci: Edu, Vinaia i Artety wymyślą?
- Buendia przechodzi za £30 mln + £5-10 mln zmiennych do Aston Villi
- źródła bardzo bliskie Realowi Madryt piszą, że Odegaard zostaje i Perez by go nie sprzedał
- Aouara skreślili rok temu
- Rodrigo de Paulem się nawet nie interesują, a teraz ma lepsze oferty z Atletico i Juventusu, więc nawet nie będzie rozważał przejścia tutaj
- Matheus Pereira - budżetowa wersja
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Przegrać walkę o gościa z Championship z Villą xD Ten klub to faktycznie mem, a raczej te 3 dzbany go na taki poziom sprowadzają.
  • Odpowiedz
@l3chu: @allocer: Widzę, że Panowie chyba nie bardzo ogarniają tego, iż Grealish ma bardzo długi kontrakt, jest fanem Aston Villi i sam klub nie musi sprzedawać, a City w życiu nie złoży za niego ponad £100 mln oferty. Ściągając Buendię też pokazują mu ambicje klubu.
  • Odpowiedz
Lol, Edu, co oni o------i, Aston Villa uzgodniła £30m transfer + zmienne, które mogą dojść do £40 mln za Emiego Buendię. Kontrakt ustalony, przeszedł testy medyczne w Argentynie. Jutro ma podpisać kontrakt.
źródło: dobre - John Percy, The Athletic

On Aston Villa and Emi Buendia: initial fee of around £30m agreed with Norwich. Personal terms agreed and he has undergone his medical in Argentina today. Add-ons included, plus a sell-on. Will be
Pustulka - Lol, Edu, co oni o------i, Aston Villa uzgodniła £30m transfer + zmienne, ...

źródło: comment_1622910997OMn6flzjVjfui4Oc7PWa6t.jpg

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@dziadeq: Jeszcze go nie kupili ( ͡° ͜ʖ ͡°) ale kto by się spodziewał, że w jego kontrakcie jest £100 mln klauzula odejścia i City w ogóle złoży tak wysoką ofertę oraz, że Harry Kane będzie odmawiał treningów próbując wymusić transfer.
  • Odpowiedz
@Pustulka: grealish - here we go

city robi przynajmniej 1 topowy transfer latem, a teraz mogą zgarnąć 2 najgorętsze angielskie kąski w tym okienku, czy wyjdzie, to zależy czy levy dostanie tyle ile chce
  • Odpowiedz
Arsenal złożył drugą ofertę za Emiego Buendię w wysokości £35 mln ~ 40 mln €
źródło: dobre z Argentyny, ale

Charles Watts twierdzi, że nie wiadomo czy Arsenal złożył oficjalną ofertą i to obecnie Aston Villa prowadzi w wyścigu po Argentyńczyka po tym jak zaoferowali Norwich bardzo dobre pieniądze za Buendię. Mistrzowie Championship oczekują kwoty w okolic £40 mln ~ 46 mln €. Martinez i Buendia mają tego samego agenta.
źródło: tier
Pustulka - Arsenal złożył drugą ofertę za Emiego Buendię w wysokości £35 mln ~ 40 mln...

źródło: comment_1622907048TpD7Wp0njGgFYpEjNmPz0b.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jest wielce prawdopodobne, że Martin Ødegaard zostanie w Madrycie na nowy sezon.
źródło: tier 1

Arsenal i Aston Villa złożyły oferty za Emiliano Buendię. Preferencją piłkarza jest dołączenie do Kanonierów.
źródło: tier 2

Klub
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Pustulka
Sprawa Onany niemiała być przypadkiem rozpatrzona 2-3 czerwca?.

Co do Willocka mam mieszane uczucia. Z jednej strony po tak dobrym epizodzie w Newcastle Arteta powiniem dać mu szansę pokazania się nie tylko w meczech przedsezonowych ale też w Premier League.
Z drugiej, mam obawy że jednak Mikel nie da mu wystarczającej ilości spotkań i w styczniu opchną go za max. 10-15 mln£, mając jeszcze półtora roku do końca kontraktu.
  • Odpowiedz
Norwich odrzuciło £30 mln ofertę Arsenal za Emiliano Buendię. Klub dalej prowadzi rozmowy w sprawie ściągnięcia Argentyńczyka.
źródło: AFCBell

Oficjalnie z klubu odejdą Joseph Olowu, Jason Sraha. Natomiast: Kido Taylor-Hart, Daniel Oyegoke, Nathan Butler-Oyedeji, Ovie Ejeheri, Mazeed Ogungbo otrzymali oferty profesjonalnych kontraktów od Arsenalu.

Chris Wheatley dostał informację od Arsenalu, że klub się dystansuje od plotek na temat potencjalnego zatrudnienia Luisa Camposa. Kanonierzy dalej planują obecne okienko z Edu u sterów i chcą rozszerzyć sztab
Pustulka - Norwich odrzuciło £30 mln ofertę Arsenal za Emiliano Buendię. Klub dalej p...

źródło: comment_1622747373cxWp50jnqaASG9l4KcyODe.jpg

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Pustulka też tak myślę że obu byłoby wzorowo ale oni się na to nie szarpną. Bo juz by całe siano wydali.

Wiem ze w teorii idzie ponad 100 baniek wyciągnąć na sprzedaży naszego dobrobytu ( ͡º ͜ʖ͡º) ale z ich umiejętnościami negocjacyjnymi to średnio to widzę ¯_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
Nicklas Bendtner w wieku 33 lat zakończył karierę piłkarską.

Bukayo Saka wczoraj zdobył swoją pierwszą bramkę dla reprezentacji - link

Luis Campos nie dogadał się ostatecznie z Niceą i nie dołączy do francuskiego klubu. Campos obecnie prowadzi rozmowy z wieloma klubami, w tym z Realem Madryt i Arsenalem.

źródła:
Pustulka - Nicklas Bendtner w wieku 33 lat zakończył karierę piłkarską.

Bukayo Sak...

źródło: comment_16227164528yq4Dp5EySMWGxuchHscyd.jpg

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

PODSUMOWANIE MIESIĘCZNE #wykokibice (maj 2021)
-----------------------------------------------------------------------
RANKING KLUBOWY:


Nie uznawałem spadków i awansów w tym sezonie, ponieważ jeszcze nie wszystkie ligi się zakończyły)
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Milanello: Świetny ruch Arsenału, gdyż jak powszechnie wiadomo Bernd Leno był ich absolutnie najgorszym zawodnikiem xD , a bramkarz to jest pierwsza formacja, którą muszą wzmocnić.

Ten klub to mem.
  • Odpowiedz
@rooger: Leno nie pasuje Mikelkowi, bo nie potrafi grać dobrze piłką od tyłu i skrytykował jego za zwolnienie lubianych trenerów bramkarzy Kanonierów, nie podobają mu się też metody treningowe trenera, którego sprowadził z Brentford powierzając mu teraz restrukturyzacją całego szkolenia bramkarzy. Przypomnę, że ów Inaki Cana polecił ściągnięcie do klubu Runarssona(który stracił numer 1 w Dijon, z drużyny, która spadła z Ligue 1 i był fatalny analitycznie) i Davida Rayę(który
  • Odpowiedz
Po Onanie kolejna plotka z Beneluksu, tutaj wasz budżetowy Bissouma, Arsenal jest zainteresowany ściągnięciem Sambiego Lokonga z Anderlechtu. Kapitan zespołu w wieku 21 lat, na liście rezerwowej reprezentacji Belgii, więc nie będzie jechał na Afcon. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Silny fizycznie, B2B, ale raczej ten przeważnie broniący i zostający z tyłu. Piszą o 15-20 mln €

źródło: dziennikarz bliski Anderlechtowi, ale że jest i tubą klubu to mogą
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Najprawdopodobniej André Onana przeniesie się do Arsenalu i holenderskie media mówią, że to jest kwestią czasu, a nie czy. Jeżeli 12 miesięczny ban(do lutego) nie zostanie skrócony Ajax zgodzi się na 2 mln €, jeżeli natomiast zostanie zredukowany będzie to kwota od 6 do 9 mln €. Onanie zostaje tylko rok do końca kontraktu. Transfer ma zostać zrealizowany w krótce po apelacji w trybunale sportowym CAS. Obóź Onany uważa, że ban zostanie
Pustulka - Najprawdopodobniej André Onana przeniesie się do Arsenalu i holenderskie m...

źródło: comment_1622548079XU7FvAwfEabZZrXAqmf8cU.jpg

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@waciak: On trzyma się historii, że pomylił furosemid z aspiryną, bo tabletki i opakowania wyglądały podobnie i wziął lek dziewczyny. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz