Wszystko
Najnowsze
Archiwum
- 8
Popatrzmy z kim był łączony klub w mniejszym bądź większym stopniu:
GK: Onana, Woodmana(HG)
RCB: Edmond Tapsoba, Kounde
RB: Aarons, Ridle Baku, Zeki Celik, Noussair Mazraoui
LB: Josh Doig, Lee Buchanan, Ryan Bertrand, Javi Galán, Tyrick Mitchell
CM: Bissouma, Aouar, Kessie, Camavinga, Neves, Berge, Lakonga
GK: Onana, Woodmana(HG)
RCB: Edmond Tapsoba, Kounde
RB: Aarons, Ridle Baku, Zeki Celik, Noussair Mazraoui
LB: Josh Doig, Lee Buchanan, Ryan Bertrand, Javi Galán, Tyrick Mitchell
CM: Bissouma, Aouar, Kessie, Camavinga, Neves, Berge, Lakonga
źródło: comment_1623108032suerzH6BLqElZSHvTzRejm.jpg
Pobierz- 5
@Pustulka: Tak ogolnie to slabo to wyglada. Liczylem ze sprzedaz Xhaki to w duzej mierze decyzja klubu i chec sprowadzenie do klubu innego profilu pomocnika, bardziej atletycznego i wszechstronnego natomiast wyglada na to ze to Xhaka chcial odejsc, a klub w zamian sprowadza jego mlodsza wersje, co wiecej cena 40m jest absurdalna. Sprowadzajac Nevesa pewnie nie ma co liczyc na Bissoume czy Anguisse.
Buendia zgarniety sprzed nosa, Odegard wydaje sie
Buendia zgarniety sprzed nosa, Odegard wydaje sie
- 8
Charles Watts do tej pory nie potrafi potwierdzić u swoich źródłem czy Arsenal złożył jakąkolwiek ofertę za Emiliano Buendię.
I dalej od Charlesa: Martin Ødegaard jest dalej celem numer jeden klubu i Arsenal będzie się starał ściągnąć tego lata, spekuluje się, że to będzie oferta powyżej £50 mln(58 mln €) by w ogóle rozpocząć negocjacje. Martin bardzo zaimponował przez te pół roku Artecie i sztabowi trenerów.
28 letni Nabil Fekir to cel numer 3
I dalej od Charlesa: Martin Ødegaard jest dalej celem numer jeden klubu i Arsenal będzie się starał ściągnąć tego lata, spekuluje się, że to będzie oferta powyżej £50 mln(58 mln €) by w ogóle rozpocząć negocjacje. Martin bardzo zaimponował przez te pół roku Artecie i sztabowi trenerów.
28 letni Nabil Fekir to cel numer 3
źródło: comment_1622991848wOsCePFBzxm3oDHiIMAytX.jpg
Pobierz@Pustulka to jest zmyłka, mydlenie oczu. Zaraz wjedzie taki transfer ze będziecie wszyscy przepraszać Pana Edu i Pana Mikela ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
- 12
Po nieudanych próbach ściągnięcia celu numer jeden na pozycję ofensywnego pomocnika - Odegaarda, który zostaje w Madrycie, a potem numer 2 Buendii, który przeniesie się do Aston Villi, kolejny popis świetnych umiejętności amatorów z London Colney pod przywództwem Edu i Mikela Artety - Odsonne Édouard wybrał Rodgersa, za £15 mln przeniesie do Leicester, już wkrótce pewnie 30 letni Lacazette otrzyma propozycję przedłużenia swojego rocznego kontraktu wartego £180k na tydzień.
źródło: exclusive od
źródło: exclusive od
źródło: comment_1622978096ZLwf31TWGdNI53zip0yT4N.jpg
Pobierz- 7
@rybazryzem85:
Ogarnięty dyrektor sportowy, którego to nie jest pierwsza praca w Europie:
- kupiłby Odsonna Édouarda za te śmieszne £15 mln, bo popatrzmy na to obiektywnie nie znajdą lepszego napastnika za tyle, zwłaszcza pasującego Mikelowi do taktyki czyli takiego co potrafi się zastawić, podać, wbiec w pole karne. Lepsi bądź porównywalni napastnicy to co najmniej £10 mln więcej.
- sprzedałby 30 letniego Lacazette, który ma £180k na tydzień nie tylko redukując wydatki na
Ogarnięty dyrektor sportowy, którego to nie jest pierwsza praca w Europie:
- kupiłby Odsonna Édouarda za te śmieszne £15 mln, bo popatrzmy na to obiektywnie nie znajdą lepszego napastnika za tyle, zwłaszcza pasującego Mikelowi do taktyki czyli takiego co potrafi się zastawić, podać, wbiec w pole karne. Lepsi bądź porównywalni napastnicy to co najmniej £10 mln więcej.
- sprzedałby 30 letniego Lacazette, który ma £180k na tydzień nie tylko redukując wydatki na
@Pustulka: Okienko zapowiada sie katastrofalnie.
Onana - okej, spoko transfer, doswiadczony w europejskim futbolu, a jednocześnie wcale nie stary (25 lat) za jakieś grosze.
Buendia - przegrana batalia o niego z Aston Villa (XDXD)
Edouard - Przegrana batalia z Leicester
Odegaard - Cena z kosmosu, raczej bez szans na transfer (i dobrze, nie jest wart 60
Onana - okej, spoko transfer, doswiadczony w europejskim futbolu, a jednocześnie wcale nie stary (25 lat) za jakieś grosze.
Buendia - przegrana batalia o niego z Aston Villa (XDXD)
Edouard - Przegrana batalia z Leicester
Odegaard - Cena z kosmosu, raczej bez szans na transfer (i dobrze, nie jest wart 60
- 3
Jak tak patrzę na szopkę z Buendią, to jestem więcej niż pewny, że to okienko i sezon będzie w plecy.
Mają najlepszy możliwy scenariusz do tego by skupić się na TOP4, ponieważ nie ma gry co 3 dni, brak wyjazdów do Kazachstanu czy ryzyka kontuzji od fryzjera z drugiego końca Europy. Szukać wzmocnieć, sprzedawać szrot, zgrać dobrą ekipę i pokazać chęć walki o trofea.
Co robi Edu & Co?
Przegrywają
Mają najlepszy możliwy scenariusz do tego by skupić się na TOP4, ponieważ nie ma gry co 3 dni, brak wyjazdów do Kazachstanu czy ryzyka kontuzji od fryzjera z drugiego końca Europy. Szukać wzmocnieć, sprzedawać szrot, zgrać dobrą ekipę i pokazać chęć walki o trofea.
Co robi Edu & Co?
Przegrywają
@Gorrann:
Na początku sagi mówiło się o 20-25 mln i w tamtym momencie była to rozsądna cena za rozsądne wzmocnienie, co przestało się opłacać wraz z przebiciem oferty przez Aston Villę.
Wydanie 40 mln za Buendie byłoby przede wszystkim przejawem fanaberii. Jego pozycja jest obsadzona u nas całkiem dobrze i nie jest naszym
Na początku sagi mówiło się o 20-25 mln i w tamtym momencie była to rozsądna cena za rozsądne wzmocnienie, co przestało się opłacać wraz z przebiciem oferty przez Aston Villę.
Wydanie 40 mln za Buendie byłoby przede wszystkim przejawem fanaberii. Jego pozycja jest obsadzona u nas całkiem dobrze i nie jest naszym
- 2
@Gniewo_:
Przecież Arsenal jest kreatywny jak moderatorzy tej strony. Wrzutka i może coś wpadnie. Potrzeba kogoś, kto gra do przodu i nie rozumiem marzeń o Grealishu czy Odegardzie.
Jego pozycja jest obsadzona u nas całkiem dobrze i nie jest naszym priorytetem.
Przecież Arsenal jest kreatywny jak moderatorzy tej strony. Wrzutka i może coś wpadnie. Potrzeba kogoś, kto gra do przodu i nie rozumiem marzeń o Grealishu czy Odegardzie.
- 1
Jaki klub taki Buendia, Arsenal jest teraz łączony z Matheusem Pereirą z WBA, które spadło z ligi, zdobył dla tego klubu 11 bramek i 6 asyst w tym sezonie, średnio 1.8 kluczowego podania na mecz.
#arsenal
#arsenal
@Pustulka: nie przepłaciliśmy za Aouara, nie przepłacimy za Beundie, mam tylko nadzieję, że tym razem Edu dopnie porządne transfery
- 4
Aktualizacja od źródła bardzo bliskiego Norwich, ich fani mówią, że to Tier 1 dla ich klubu: Aston Villa zapłaciła £33 mln(38,5 mln €) + £5 mln(5 mln €) zmiennych + 10% z następnej sprzedaży za Buendię. Aston Villa też dała mu gwarancję pierwszej 11-stki czego nie zrobił Arsenal.
#arsenal
#arsenal
źródło: comment_1622917911RT9lGdqX8nJiADzQegc3Ru.jpg
Pobierz- 0
Aston Villa zapłaciła £33 mln z góry, Arsenal chciał rozłożyć £30 mln na raty. Emi Martinez miał duży wkład w nakłonieniu Buendi do dołączenia do Aston Villi.
@Pustulka: amatorzy
- 6
I co teraz te 3 dzbany w postaci: Edu, Vinaia i Artety wymyślą?
- Buendia przechodzi za £30 mln + £5-10 mln zmiennych do Aston Villi
- źródła bardzo bliskie Realowi Madryt piszą, że Odegaard zostaje i Perez by go nie sprzedał
- Aouara skreślili rok temu
- Rodrigo de Paulem się nawet nie interesują, a teraz ma lepsze oferty z Atletico i Juventusu, więc nawet nie będzie rozważał przejścia tutaj
- Matheus Pereira - budżetowa wersja
- Buendia przechodzi za £30 mln + £5-10 mln zmiennych do Aston Villi
- źródła bardzo bliskie Realowi Madryt piszą, że Odegaard zostaje i Perez by go nie sprzedał
- Aouara skreślili rok temu
- Rodrigo de Paulem się nawet nie interesują, a teraz ma lepsze oferty z Atletico i Juventusu, więc nawet nie będzie rozważał przejścia tutaj
- Matheus Pereira - budżetowa wersja
- 6
@Anjay myślę że to powiązane, będzie Buendia odchodzi Grealish
- 4
- 1
Lol, Edu, co oni o------i, Aston Villa uzgodniła £30m transfer + zmienne, które mogą dojść do £40 mln za Emiego Buendię. Kontrakt ustalony, przeszedł testy medyczne w Argentynie. Jutro ma podpisać kontrakt.
źródło: dobre - John Percy, The Athletic
źródło: dobre - John Percy, The Athletic
On Aston Villa and Emi Buendia: initial fee of around £30m agreed with Norwich. Personal terms agreed and he has undergone his medical in Argentina today. Add-ons included, plus a sell-on. Will be
źródło: comment_1622910997OMn6flzjVjfui4Oc7PWa6t.jpg
Pobierz- 0
@dziadeq: Jeszcze go nie kupili ( ͡° ͜ʖ ͡°) ale kto by się spodziewał, że w jego kontrakcie jest £100 mln klauzula odejścia i City w ogóle złoży tak wysoką ofertę oraz, że Harry Kane będzie odmawiał treningów próbując wymusić transfer.
- 0
@Pustulka: grealish - here we go
city robi przynajmniej 1 topowy transfer latem, a teraz mogą zgarnąć 2 najgorętsze angielskie kąski w tym okienku, czy wyjdzie, to zależy czy levy dostanie tyle ile chce
city robi przynajmniej 1 topowy transfer latem, a teraz mogą zgarnąć 2 najgorętsze angielskie kąski w tym okienku, czy wyjdzie, to zależy czy levy dostanie tyle ile chce
- 3
Arsenal złożył drugą ofertę za Emiego Buendię w wysokości £35 mln ~ 40 mln €
źródło: dobre z Argentyny, ale
Charles Watts twierdzi, że nie wiadomo czy Arsenal złożył oficjalną ofertą i to obecnie Aston Villa prowadzi w wyścigu po Argentyńczyka po tym jak zaoferowali Norwich bardzo dobre pieniądze za Buendię. Mistrzowie Championship oczekują kwoty w okolic £40 mln ~ 46 mln €. Martinez i Buendia mają tego samego agenta.
źródło: tier
źródło: dobre z Argentyny, ale
Charles Watts twierdzi, że nie wiadomo czy Arsenal złożył oficjalną ofertą i to obecnie Aston Villa prowadzi w wyścigu po Argentyńczyka po tym jak zaoferowali Norwich bardzo dobre pieniądze za Buendię. Mistrzowie Championship oczekują kwoty w okolic £40 mln ~ 46 mln €. Martinez i Buendia mają tego samego agenta.
źródło: tier
źródło: comment_1622907048TpD7Wp0njGgFYpEjNmPz0b.jpg
Pobierz- 3
Jest wielce prawdopodobne, że Martin Ødegaard zostanie w Madrycie na nowy sezon.
źródło: tier 1
Arsenal i Aston Villa złożyły oferty za Emiliano Buendię. Preferencją piłkarza jest dołączenie do Kanonierów.
źródło: tier 2
Klub
źródło: tier 1
Arsenal i Aston Villa złożyły oferty za Emiliano Buendię. Preferencją piłkarza jest dołączenie do Kanonierów.
źródło: tier 2
Klub
@Pustulka
Sprawa Onany niemiała być przypadkiem rozpatrzona 2-3 czerwca?.
Co do Willocka mam mieszane uczucia. Z jednej strony po tak dobrym epizodzie w Newcastle Arteta powiniem dać mu szansę pokazania się nie tylko w meczech przedsezonowych ale też w Premier League.
Z drugiej, mam obawy że jednak Mikel nie da mu wystarczającej ilości spotkań i w styczniu opchną go za max. 10-15 mln£, mając jeszcze półtora roku do końca kontraktu.
Sprawa Onany niemiała być przypadkiem rozpatrzona 2-3 czerwca?.
Co do Willocka mam mieszane uczucia. Z jednej strony po tak dobrym epizodzie w Newcastle Arteta powiniem dać mu szansę pokazania się nie tylko w meczech przedsezonowych ale też w Premier League.
Z drugiej, mam obawy że jednak Mikel nie da mu wystarczającej ilości spotkań i w styczniu opchną go za max. 10-15 mln£, mając jeszcze półtora roku do końca kontraktu.
@Pustulka: Sabitzer to byłby totalny kocur
- 27
I oby tak zostało na wieki wieków amen!
źródło: comment_1622822894IUfrt7mu2TfT1V3RGdRtDJ.jpg
Pobierz- 7
Norwich odrzuciło £30 mln ofertę Arsenal za Emiliano Buendię. Klub dalej prowadzi rozmowy w sprawie ściągnięcia Argentyńczyka.
źródło: AFCBell
Oficjalnie z klubu odejdą Joseph Olowu, Jason Sraha. Natomiast: Kido Taylor-Hart, Daniel Oyegoke, Nathan Butler-Oyedeji, Ovie Ejeheri, Mazeed Ogungbo otrzymali oferty profesjonalnych kontraktów od Arsenalu.
Chris Wheatley dostał informację od Arsenalu, że klub się dystansuje od plotek na temat potencjalnego zatrudnienia Luisa Camposa. Kanonierzy dalej planują obecne okienko z Edu u sterów i chcą rozszerzyć sztab
źródło: AFCBell
Oficjalnie z klubu odejdą Joseph Olowu, Jason Sraha. Natomiast: Kido Taylor-Hart, Daniel Oyegoke, Nathan Butler-Oyedeji, Ovie Ejeheri, Mazeed Ogungbo otrzymali oferty profesjonalnych kontraktów od Arsenalu.
Chris Wheatley dostał informację od Arsenalu, że klub się dystansuje od plotek na temat potencjalnego zatrudnienia Luisa Camposa. Kanonierzy dalej planują obecne okienko z Edu u sterów i chcą rozszerzyć sztab
źródło: comment_1622747373cxWp50jnqaASG9l4KcyODe.jpg
Pobierz@Pustulka kogo bardziej byś preferował: buendia czy aouar?
Norwich wyciągnie 4 dychy ze zmiennymi lekko
Norwich wyciągnie 4 dychy ze zmiennymi lekko
@Pustulka też tak myślę że obu byłoby wzorowo ale oni się na to nie szarpną. Bo juz by całe siano wydali.
Wiem ze w teorii idzie ponad 100 baniek wyciągnąć na sprzedaży naszego dobrobytu ( ͡º ͜ʖ͡º) ale z ich umiejętnościami negocjacyjnymi to średnio to widzę ¯_(ツ)_/¯
Wiem ze w teorii idzie ponad 100 baniek wyciągnąć na sprzedaży naszego dobrobytu ( ͡º ͜ʖ͡º) ale z ich umiejętnościami negocjacyjnymi to średnio to widzę ¯_(ツ)_/¯
- 6
Nicklas Bendtner w wieku 33 lat zakończył karierę piłkarską.
Bukayo Saka wczoraj zdobył swoją pierwszą bramkę dla reprezentacji - link
Luis Campos nie dogadał się ostatecznie z Niceą i nie dołączy do francuskiego klubu. Campos obecnie prowadzi rozmowy z wieloma klubami, w tym z Realem Madryt i Arsenalem.
źródła:
Bukayo Saka wczoraj zdobył swoją pierwszą bramkę dla reprezentacji - link
Luis Campos nie dogadał się ostatecznie z Niceą i nie dołączy do francuskiego klubu. Campos obecnie prowadzi rozmowy z wieloma klubami, w tym z Realem Madryt i Arsenalem.
źródła:
źródło: comment_16227164528yq4Dp5EySMWGxuchHscyd.jpg
Pobierz@Pustulka: Campos marzenie, szkoda ze raczej nierealne
- 0
@MarekAntoniusz: @Pietrzykowski:
Od Wheatleya:
Od Wheatleya:
Understand that any move for Campos would be on an informal basis, and he would not come in as a replacement for current technical director Edu.
- 15
PODSUMOWANIE MIESIĘCZNE #wykokibice (maj 2021)
-----------------------------------------------------------------------
RANKING KLUBOWY:
Nie uznawałem spadków i awansów w tym sezonie, ponieważ jeszcze nie wszystkie ligi się zakończyły)
-----------------------------------------------------------------------
RANKING KLUBOWY:
Nie uznawałem spadków i awansów w tym sezonie, ponieważ jeszcze nie wszystkie ligi się zakończyły)
- 3
- 1
- 3
@Milanello: Świetny ruch Arsenału, gdyż jak powszechnie wiadomo Bernd Leno był ich absolutnie najgorszym zawodnikiem xD , a bramkarz to jest pierwsza formacja, którą muszą wzmocnić.
Ten klub to mem.
Ten klub to mem.
- 9
@rooger: Leno nie pasuje Mikelkowi, bo nie potrafi grać dobrze piłką od tyłu i skrytykował jego za zwolnienie lubianych trenerów bramkarzy Kanonierów, nie podobają mu się też metody treningowe trenera, którego sprowadził z Brentford powierzając mu teraz restrukturyzacją całego szkolenia bramkarzy. Przypomnę, że ów Inaki Cana polecił ściągnięcie do klubu Runarssona(który stracił numer 1 w Dijon, z drużyny, która spadła z Ligue 1 i był fatalny analitycznie) i Davida Rayę(który
- 4
Po Onanie kolejna plotka z Beneluksu, tutaj wasz budżetowy Bissouma, Arsenal jest zainteresowany ściągnięciem Sambiego Lokonga z Anderlechtu. Kapitan zespołu w wieku 21 lat, na liście rezerwowej reprezentacji Belgii, więc nie będzie jechał na Afcon. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Silny fizycznie, B2B, ale raczej ten przeważnie broniący i zostający z tyłu. Piszą o 15-20 mln €
źródło: dziennikarz bliski Anderlechtowi, ale że jest i tubą klubu to mogą
źródło: dziennikarz bliski Anderlechtowi, ale że jest i tubą klubu to mogą
- 8
Najprawdopodobniej André Onana przeniesie się do Arsenalu i holenderskie media mówią, że to jest kwestią czasu, a nie czy. Jeżeli 12 miesięczny ban(do lutego) nie zostanie skrócony Ajax zgodzi się na 2 mln €, jeżeli natomiast zostanie zredukowany będzie to kwota od 6 do 9 mln €. Onanie zostaje tylko rok do końca kontraktu. Transfer ma zostać zrealizowany w krótce po apelacji w trybunale sportowym CAS. Obóź Onany uważa, że ban zostanie
źródło: comment_1622548079XU7FvAwfEabZZrXAqmf8cU.jpg
Pobierz- 0
@waciak: On trzyma się historii, że pomylił furosemid z aspiryną, bo tabletki i opakowania wyglądały podobnie i wziął lek dziewczyny. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...












źródło; Watts, Włosi, AFCBell - tier 2
Whatley(lawirujący pomiędzy tierem 2, a 3) twierdzi, że Kanonierzy mają po 2,
(✌ ゚ ∀ ゚)☞