Wszystko
Najnowsze
Archiwum
- 1038
konto usunięte via iOS
- 344
@Skyler: Dawać te miliardy za zwycięstwo! Mbappe & Haaland Welcome to AC Milan ~ Despacito Remix 2021!
- 116
@Skyler: i wy się dziwicie, że The Special Last zwolniony
- 5
Tym razem jeszcze kibice wygrali i na razie superligi nie będzie, ale z całego zamieszania można wyciągnąć wiele wniosków. Przede wszystkim teraz już do wszystkich ludzi dotarło, że profesjonalna piłka nożna to nie sport, tylko wielomiliardowy biznes i piłka nożna już nie jest tworzona dla kibiców.
Dla największych klubów kibice są krową dojną i chodzi wyłącznie o to, by wyciągnąć od nich jak najwięcej pieniędzy. Byliśmy trochę oślepieni gdy miliarderzy zaczęli inwestować
Dla największych klubów kibice są krową dojną i chodzi wyłącznie o to, by wyciągnąć od nich jak najwięcej pieniędzy. Byliśmy trochę oślepieni gdy miliarderzy zaczęli inwestować
@Coxex: Tak wszystkiemu winna jest LM, wcale nie jest tak, że w krajach które w ogóle nie biorą udziału w LM, też często jest 1 dominująca drużyna która leje wszystkim dupska przez 20 lat.
- 3
@CzaryMarek: Legia na kupowała piłkarzy tylko to byl szrot
- 10
Ian Wright, obecny ambasador klubu Arsenal FC po ogłoszeniu wycofania się klubu z Super Ligi i oświadczenia uwzględniającego przeprosiny, na twitterze:
i powtórzone 2 razy:
Remember who you are, what you are and who you represent!
i powtórzone 2 razy:
#kroenkeout
źródło: comment_1618960564D4efyrcXNahSj2WmJR09hn.jpg
PobierzNie popierałem absolutnie całego konceptu Superligi i cieszę się, że to nie wypaliło, ale teraz zacznie się cały festiwal s----------a i obłudy wśród tych wszystkich wydygańców, prezesów, działaczy i piłkarzy, którzy będą pod publiczkę gadać 'nie mogliśmy na to pozwolić, futbol ponad wszystko, równe szanse, jesteśmy dla was'
Zupełnie jakby 48h wcześniej nie podpisali dokumentów tworzących Superligę.
Zupełnie jakby od kilkunastu miesięcy nie prowadzili rozmów na ten temat.
Zupełnie jakby dwa dni wcześniej
Zupełnie jakby 48h wcześniej nie podpisali dokumentów tworzących Superligę.
Zupełnie jakby od kilkunastu miesięcy nie prowadzili rozmów na ten temat.
Zupełnie jakby dwa dni wcześniej
źródło: comment_1618960261F2PFs0JSgtT7QXfRdwVeO3.jpg
Pobierz- 11
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Bynajmniej nie z jakichś altruistycznych czy idealistycznych powodów, ale ze względu na hajs.
@kilemile: No ale to nie nazywajmy tego zaraz zwycięstwem piłki i kibiców, bo to jest zwycięstwo jednej grupy nastawionej na zysk nad drugą. Ja się tylko nazewnictwa czepiam. ¯\_(ツ)_/¯
Chyba bardziej niż furia kibiców przemawia do mnie opinia, że zdecydowało ostrzeżenie Johnsona, że kluby zostaną częściowo znacjonalizowane gdyby się ośmieliły opuścić Premier League.
#pilkanozna #anglia #arsenal #ligamistrzow
#pilkanozna #anglia #arsenal #ligamistrzow
źródło: comment_1618959483oQIEL12qi0ZZ4PdIz54alR.jpg
Pobierz- 6
@susuke15: Ale PL by je musiało wywalić.
- 6
@Odosobniony: Dlatego też nie rozumiałem po jaką cholerę Anglicy się na nią tak rzucili.
Wychodzi na to, że czysta głupia chciwość.
Wychodzi na to, że czysta głupia chciwość.
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 4
@meandmymonkey: Przeczytałem wpis dwa razy i dalej nie wiem o co Ci chodzi.
- 5
@venomik: @meandmymonkey: Byłem zawołany w tym wpisie i też nie mam pojęcia o co w sumie chodzi. Ale dzięki za tego piętnastaka @meandmymonkey jakby co.
- 11
Arsenal oficjalnie opuszcza Super Ligę.
źródło
As a result of listening to you and the wider football community over recent days we are withdrawing from the proposed Super League.
We made a mistake, and we apologise for it.
źródło
@zeMadafaka: nowe, nie było jeszcze dzisiaj
- 1
@zeMadafaka: rozumiesz beka, bo Arsenal jest 9 w Premier League.
Kanonierzy w ostatnich dwóch sezonach przeciwko tak drużynom jak City, Liverpool, United, Chelsea, Tottenham, Leicester - wygrali 11 razy, zremisowali 5 i przegrali 14 spotkań.
Arsenal jest też 10 klubem w rankingu klubowym UEFA.
Kanonierzy w ostatnich dwóch sezonach przeciwko tak drużynom jak City, Liverpool, United, Chelsea, Tottenham, Leicester - wygrali 11 razy, zremisowali 5 i przegrali 14 spotkań.
Arsenal jest też 10 klubem w rankingu klubowym UEFA.
- 2
Florentino Pérez: chcemy wystartować od sierpnia i jesteśmy otwarci na rozmowy z UEFĄ. Nie rozumiem nowego formatu UEFY, który wczoraj zaprezentowali. Chcemy opracować rozgrywki, które będą atrakcyjne dla młodych by był rozrywką. Żaden z klubów nie odejdzie ze swojej ligi. Chcemy przejrzystości i zmian.
Dlatego stanowisko klubu było, że niezależnie od wyników w Premier League i Lidze Europy Mikel Arteta zostaje. Perez mówi o przychodach 400-500 mln €. (✌ ゚ ∀
Dlatego stanowisko klubu było, że niezależnie od wyników w Premier League i Lidze Europy Mikel Arteta zostaje. Perez mówi o przychodach 400-500 mln €. (✌ ゚ ∀
źródło: comment_1618871786p0118n32FLgHpioOt3G1xT.jpg
Pobierz@Pustulka w superlidze juz z marszu jest 28 meczy ( zakoadam ze maja te 15 drużyn) czyli non stop przez 10 miesięcy mecz co 3 dni, plus puchary ligowe bo prawie chyba nie moga ich wyrzucić z ligi (to sie okaże) .
Jeszcze może bym i ta Superligę przełknął ale to ze 12 klubów jest nie do ruszenia to taki dramat trochę.
Chyba że ligi by sie dogadały z klubami po
Jeszcze może bym i ta Superligę przełknął ale to ze 12 klubów jest nie do ruszenia to taki dramat trochę.
Chyba że ligi by sie dogadały z klubami po
- 0
superlidze juz z marszu jest 28 meczy ( zakoadam ze maja te 15 drużyn) czyli non stop przez 10 miesięcy mecz co 3 dni, plus puchary ligowe bo prawie chyba nie moga ich wyrzucić z ligi (to sie okaże) .
@MarekAntoniusz: Oni zakładają, że zwycięzca zagra 21 spotkań, w nowym formacie LM będzie 19.
Dobra mordeczki, kto mi streści o co chodzi w tej całej aferze z ligą mistrzów? Ledwo w domu i nie ogarniam za bardzo tej inby.
#ligamistrzow #pilkanozna #sport #realmadryt #arsenal
#ligamistrzow #pilkanozna #sport #realmadryt #arsenal
@11262: jeszcze milan
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
- 49
kiedy od kilku lat nie możesz się dostać do LM i wychodzi pomysł Superligi ( ͡º ͜ʖ͡º)
mówcie co chcecie ale Arsenal wyjdzie na tym najlepiej XD
#superliga #pilkanozna #ligamistrzow #arsenal
mówcie co chcecie ale Arsenal wyjdzie na tym najlepiej XD
#superliga #pilkanozna #ligamistrzow #arsenal
źródło: comment_1618819902jX1CR1Ef6CRRXaSKNMqcfn.jpg
Pobierz#arsenal
To już wiadomo dlaczego Arteta olewa ligę. Stwierdził że p------i to i nie będzie się przemęczał, jak i tak w przyszłym sezonie nie będą grać w lidze xD
To już wiadomo dlaczego Arteta olewa ligę. Stwierdził że p------i to i nie będzie się przemęczał, jak i tak w przyszłym sezonie nie będą grać w lidze xD
#premierleague #bundesliga #pilkanozna #laliga #united #lfc #chelsea #arsenal #superliga #ligamistrzow #fcbarcelona #realmadryt
TL;DR - mój długi wysryw na temat Superligi, tylko dla cierpliwych bo mochowisko bardzo
---------------------------------------------
W
TL;DR - mój długi wysryw na temat Superligi, tylko dla cierpliwych bo mochowisko bardzo
---------------------------------------------
W
@fxd_ masz rację, w pełni się z Tobą zgadzam i mam nadzieję, że UEFA dostanie po dupie...
- 1
@przyzwoity: na kluby na pewno. Mam nadzieję że to ominie zawodników, którzy nie mieli wiele z tą decyzją wspólnego a są jedynie pionkami w tej grze. I bardzo nie chciałbym aby dyskwalifikowano te kluby w ligach krajowych, a niestety to zostało wstępnie zapowiedziane.
@KolegaPatryk: mam wrażenie że jednak wizja ogromnych pieniędzy i rywalizacji z mimo wszystko największymi klubami skusi pozostałe 3 zaproszone do grona założycieli kluby - Bayern, BVB
@KolegaPatryk: mam wrażenie że jednak wizja ogromnych pieniędzy i rywalizacji z mimo wszystko największymi klubami skusi pozostałe 3 zaproszone do grona założycieli kluby - Bayern, BVB
#premierleague #bundesliga #pilkanozna #laliga #united #lfc #chelsea #arsenal #superliga #ligamistrzow #fcbarcelona #realmadryt
Najlepsze podsumowanie tego poronionego pomysłu. Gary nie bierze jeńców, oberwało się wszystkim - szczególnie United i LFC.
Każdy kto to popiera: nie czuje i nie rozumie istoty tego sportu - od wielu lat i tak coraz
Najlepsze podsumowanie tego poronionego pomysłu. Gary nie bierze jeńców, oberwało się wszystkim - szczególnie United i LFC.
Każdy kto to popiera: nie czuje i nie rozumie istoty tego sportu - od wielu lat i tak coraz

- 357
kurde znam angielski dobrze a rozumiem co drugie słowo
@PeterGosling: to znaczy że nie znasz angielskiego dobrze
- 166
@fxd_: ale przecież nie ma obowiązku żeby klub był członkiem federacji krajowej, a co za tym idzie UEFA i FIFA. Klub może wystąpić ze struktur. Kluby mogą założyć swoje rozgrywki i sobie tam grać, ale dlaczego w takim wypadku UEFA czy FIFA ma ich dopuszczać do własnych rozgrywek?
Jakie widzicie niby plusy tego, że po stworzeniu Superligi zespoły przestaną już grać swoje:
- ligi krajowe
- krajowe puchary
- superpuchary
Będzie tylko jedna liga, z jednym pucharem, ciągle te same zespoły, te same mecze wielkich aż do porzygu, zamiast mocno wyczekiwane szlagiery jak teraz.
- ligi krajowe
- krajowe puchary
- superpuchary
Będzie tylko jedna liga, z jednym pucharem, ciągle te same zespoły, te same mecze wielkich aż do porzygu, zamiast mocno wyczekiwane szlagiery jak teraz.
- 15
![WHlTE - Arsenal [1]:1 Fulham - Eddie Nketiah
#arsenal #fulham #premierleague #golgi...](https://wykop.pl/cdn/c3201142/comment_161875612763ywMI0pg61e0oIOD1YeUs,w400.jpg)
Breaking! Jeszcze dziś ma zostać ogłoszona Superliga i jej uczestnicy!
#ligamistrzow #united #lfc #tottenham #arsenal #chelsea #juventus #realmadryt #fcbarcelona #atletico #inter #acmilan #seriea #psg #bayernmonachium #laliga #premierleague #seriea #bundesliga #juventus #mecz
#ligamistrzow #united #lfc #tottenham #arsenal #chelsea #juventus #realmadryt #fcbarcelona #atletico #inter #acmilan #seriea #psg #bayernmonachium #laliga #premierleague #seriea #bundesliga #juventus #mecz
źródło: comment_1618755884JaHHFHumV8ckeGyxmMfoZU.jpg
Pobierz- 4
@Milanello: Morderstwo na piłce niżnej ehhh... Ta superliga spowoduje jeszcze większe nierówności między klubami.Takie kluby jak Sevilla, West Ham, Leicester, Atalanta i inne kluby które aspirują do poziomu topowej drużyny będą w dupie bo nie zostaną tam zaproszeni. A my w kółko będziemy oglądać te same pojedynki.
- 1



























City już wtedy szykowało nóż żeby wbić go w plecy wybawcy piłki nożnej.
źródło: comment_1619035822jNBmaysIeCYOcZXTHf5cNd.jpg
Pobierz