oby Romano mial dobre info :D
Fabrizio Romano: Willian is leaving Arsenal. He is 100% leaving the club
#arsenal
Fabrizio Romano: Willian is leaving Arsenal. He is 100% leaving the club
#arsenal
Wszystko
Najnowsze
Archiwum
Komentarz usunięty przez autora
źródło: comment_1621952493hUwrsN8InlUscvqXYUEDNz.jpg
PobierzRuben Neves wystawiony na sprzedaż za £35 mln, które ma pomóc w sfinansowaniu przebudowy zespołu.
źródło: comment_1621876700hY71esz1YIcOBWPswN4gNo.jpg
Pobierz
źródło: comment_1621876857ugSFhgy7zIM4iFh6fFXOQ1.jpg
Pobierz
źródło: comment_1621792739N4w6MRrea0HviVvJ6N2M6X.jpg
Pobierz
Komentarz usunięty przez autora
źródło: comment_1621778376eg1blh1muXdAUm7kjrBwMq.jpg
Pobierz
źródło: comment_1621502237Bg9hgCuGrx8PBM5WRUYgWy.jpg
Pobierz![I.....n - Crystal Palace 1-[3] Arsenal - Nicolas Pepe 90'+5'
#mecz #arsenal #premi...](https://wykop.pl/cdn/c3201142/comment_1621454216UQZ0T2nuwVpL37WTy7kYmS,w400.jpg)


Regulamin
Reklama
Kontakt
O nas
FAQ
Osiągnięcia
Ranking
Czy zdają sobie państwo sprawę co za trenera wypuścili?
#arsenal
@KingFight: Tak, takiego, który nie radzi sobie nigdzie poza Ligą Europy i w dużym klubie, zwłaszcza poza Hiszpanią. Popytaj kibiców Sevill i Villarrealu jak ich drużyny świetnie grały w La Lidze.
Nie ma wątpliwości, że Unai Emery to dobry menadżer i lepszy od Artety, ale tą Ligę Europy wygrał mu Gerard Moreno w fazie pucharowej strzelając 7 bramek i 4