Aubameyang i Odegaard nie trenowali wczoraj i dzisiaj nie polecieli do Pragi. Saka i Smith Rowe są dostępni i wyjdą w pierwszej 11-stce.

Nketiah ma rok do końcu kontraktu i zainteresowany jego pozyskaniem jest West Ham. W zimie mieli rzekomo złożyć za niego £15 mln ofertę, która została odrzucono, mają wrócić w lecie z nową. Jednym z powodów jest prawdopodobnie to, że nie tylko Antonio nie ma zmiennika, ale też oferowanie przez Eddiego
Pustulka - Aubameyang i Odegaard nie trenowali wczoraj i dzisiaj nie polecieli do Pra...

źródło: comment_1618506540igYEUJACI9nEMEkWP6OoK6.jpg

Pobierz

Czy Arsenal dzisiaj awansuje?

  • TAK. 85.7% (24)
  • NIE. 14.3% (4)

Oddanych głosów: 28

  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Co myślicie
#arsenal

czy po dzisiejszej ewentualnej porażce Arteta zostanie zwolniony?

  • Tak 14.7% (5)
  • Nie 67.6% (23)
  • Nie (ale wyleci po sezonie) 17.6% (6)

Oddanych głosów: 34

  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@dobrepicko: Nie zostanie zwolniony bez względu na wynik w Lidze Europy czy Premier League. Ornstein czyli tuba propagandowa Arsenalu potwierdził w zeszłym tygodniu, że Arteta zostaje i już zajmują się ściągnięciem letnich celów transferowych.
  • Odpowiedz
@MarekAntoniusz: Na lewej obronie, w środę bardzo ważne spotkanie, a odpoczywa jedynie Cedric i Gabriel, Mikel za wszelką cenę chce obronić 10 miejsce. ( )

Ja wiem, że odpadnięcie ze Slavią nie ma dla niego większego znaczenia, bo Edu z resztą dzbanów z zarządu i sztabu popiera go w 100% niezależnie od wyników i ma w------e, ale jakieś resztki rigczu powinien mieć i wystawić dzisiaj całkowicie
  • Odpowiedz
#arsenal zremisował wczoraj ze Slavią Praga. Slavia wyrównała po rzucie rożnym w 93. minucie - ostatnia akcja meczu. Ale powstało pytanie - jak doszło do rzutu rożnego? Kto zawinił? Pic rel. Tyle wolnego miejsca, zero pressingu, 92. minuta na zegarku. Czy nie wystarczyło zagrać do przodu?

Może i nie było tam Lewego, ale lagę można grać na każdego napastnika, niech ktoś im to powie.

#mecz #ligaeuropy
red7000 - #arsenal zremisował wczoraj ze Slavią Praga. Slavia wyrównała po rzucie roż...

źródło: comment_1617997000YPjJy0JIfmLvSWUut41guo.jpg

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

4 bezbarwny mecz z rzędu Arsenalu bez wygranej i klub już dzisiaj leci z PRem Mikela Artety by polepszać wizerunek po kolejnym blamażu:

Na początek Folarin Balogun najprawdopodobniej wyciągnął najwięcej $$$ z Arsenalu spośród wszystkich klubów i jest bliski podpisania nowego 4 letniego kontraktu z Kanonierami.

źródła: wiele

A
Pustulka - 4 bezbarwny mecz z rzędu Arsenalu bez wygranej i klub już dzisiaj leci z P...

źródło: comment_1617972038Aruf37ORHYArOIle5xMXB5.jpg

Pobierz

Czy Arsenal po blamażu na Emirates odpadnie ze Slavią?

  • TAK. 72.7% (32)
  • NIE. 27.3% (12)

Oddanych głosów: 44

  • 17
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Pustulka: Mikel bez LE może odejść oczywiście pod warunkiem zastąpienia kimś gwarantującym lepsze wyniki ale odstawiania fikolków z Balogun em to już nawet na Twoja twórczość przegięcie. Przecież gdyby podpisał z kimkolwiek innym pisałbyś o blamażu Arsenalu który nie zadbał o najzdolniejszego młodego gracza.
  • Odpowiedz
@Pustulka: nie mart się, robisz dobrą robotę. Zawsze miło poczytać takie informacje o Arsenalu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
W ogole ostatnio The Athletic traci chyba na renomie bo ci dziennikarze, którzy mają swoje target kluby straszna propagandę sieją tak jak ci od Lamparda czy od młodzieży Chelsea. Teraz pchają Abrahama i porównują do Lukaku kek
  • Odpowiedz
Nie ma to jak u siebie zremisować ze Slavią będąc potężnym 10rsenalem przedstawicielem jeszcze potężniejszego top siks premier lik, z zawodnikami wartymi setki milionów ojro
#mecz #arsenal
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach