Wszystko
Najnowsze
Archiwum
- 64
Czy tylko mi się wydaje czy agrest poszedł w zapomnienie? Całe moje dzieciństwo i nastoletnie życie mieszkałem na wsi i ciotka miała mnóstwo drzew i krzewów z owocami, między innymi z agrestem. Pamiętam, że bardzo lubiłem to jeść, ale za cholerę nie mogę sobie przypomnieć smaku. Chyba było trochę słodkie, ale nie za bardzo, trochę kwaśne. Nie przypominam sobie, żeby ktoś a najbliższej okolicy miał agrest, w przeciwieństwie do czereśni, wiśni, gruszka,
@Varmandoble: jest bardzo krótkie okienko na agrest. W w tym roku był to koniec czerwca i początek lipca, ceny dobrego czerwonego agrestu były powyżej 30 zł/kg. Najlepiej szukać w warzywniakach. W lidlu też się zdarza ale zielony, mało dojrzały,malo słodki.
@Varmandoble: agrestu praktycznie nigdy nie było w sklepach.
Na wsi ludzie dalej sadzą chociaż odchodzą od sadzenia czegokolwiek, zrobić sobie trawnik, ogrodzenie z tui i koniec. Mniej ludzi zajmuje się uprawą krzewów i drzewek. Agrest też nie był jakim wybitnym i ulubionym owocem bo ma kolce i jest taki słodko-kwaśny.
Kto sadzi coś to też wie, że istnieje cała gama różnych owoców jak min. jagoda kamczacka czy kasztan jadalny albo
Na wsi ludzie dalej sadzą chociaż odchodzą od sadzenia czegokolwiek, zrobić sobie trawnik, ogrodzenie z tui i koniec. Mniej ludzi zajmuje się uprawą krzewów i drzewek. Agrest też nie był jakim wybitnym i ulubionym owocem bo ma kolce i jest taki słodko-kwaśny.
Kto sadzi coś to też wie, że istnieje cała gama różnych owoców jak min. jagoda kamczacka czy kasztan jadalny albo
Ogarnąłem właśnie, że ze 20 lat albo i więcej NIE JADŁEM AGRESTU! ŻĄDAM AGRESTU!
#rolnictwo #agrest #jedzzwykopem
#rolnictwo #agrest #jedzzwykopem
źródło: agrest-zielony-3
Pobierz@Mega_Smieszek: po sezonie już
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
W końcu mam avatar godny mojego nicku. #agrest
- 1
@G06DbT zeszłoroczne już maja owoce, myśle ze w przyszłym roku już będzie można kilka sztuk z nowych sadzonek zjeść bo były to naprawdę dorodne agresty
@przecietnyczlowiek wszystkie owoce są w tym roku miesiąc wcześniej i trzymają się mega krótko, mam 2 czereśnie obok domu, to dojrzałe były przez 2 tygodnie, potem wszystkie zgniły przez deszcze, agrestu nawet nie wyłapałem kiedy był
@przecietnyczlowiek: It's over. Z dwa tygodnie temu kupowałem na wino, to tylko jeden gość na placu miał i to już taki bardzo dojrzały.
@emilyyy1305: Brzmi jak "stryjeczny wuj szwagra mego drugiego męża".
- 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 3
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@EnderWiggin: dobre to jest, taki nie za słodki, i szeroki korek niezastąśpiony w podróży w pewnych sytuacjach, pomyśleli o wszystkim
Niby sezon na agrest, ale gdzie go właściwie szukać?
Wrocław:
-chodnikowi truskawkarze ich nie mają
-Lidle i Biedronki bardzo rzadko
-znalazłem w Auchan póki co taki dobry czerwony
-warzywniaki/hale kupieckie - nie było jak ostatnio byłem
Wrocław:
-chodnikowi truskawkarze ich nie mają
-Lidle i Biedronki bardzo rzadko
-znalazłem w Auchan póki co taki dobry czerwony
-warzywniaki/hale kupieckie - nie było jak ostatnio byłem
- 2
@przecietnyczlowiek: byc może na targ piascie będą mieli
@przecietnyczlowiek: Jest w Aldim, ale nie wiem czy dobry czy nie, bo ostatnio kupiłam truskawki w Aldim i były okropne, zero smaku. Możesz sprawdzić w Hali Targowej, a w weekend na Młynie i na Świebodzkim.
PS: Ostatnio kupowałam owoce na Świebodzkim i byłam w szoku, że można płacić kartą :D
PS: Ostatnio kupowałam owoce na Świebodzkim i byłam w szoku, że można płacić kartą :D
- 3
@rtgdgdrttdgcxgstrgdxxgst aż zęby bolą
9
Przycinamy agrest

Z nadchodzącą wielkimi krokami wiosną nadchodzi film o tem jak przyciąć agrest, który dorosłym już jest.
z- 2
- #
- #
- #
@ovation: agrest
@rozmiar-czcionki: jeżeli to jest bób to pewnie niedojrzały jeszcze
@Pizza1212: Nie rób mi smaka.
- 0
@Pizza1212: Ale dlaczego #kuchniamg78 :D?
@CzarnkowskiePiwo: a mogę garść?
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 0
Ponad 15 lat nie jadłem agrestu. Naszło mnie na agrest #agrest
@stoprocent: dziękuje nawet smaczne
źródło: comment_oV5OgcsbjqxGWYAMMU0XCeCnnFbtQBrF.jpg
Pobierz- 3
@przebrzydlak: hodujesz lody?
- 1
@przebrzydlak: ale śmieszny agrest, u moich rodziców w ogrodzie zawsze był taki bladozielony, a ten tutaj wygląda jak gumy arbuzowe ;D
źródło: comment_n0Jru9n6OxLCnks2fWCkaxZSRjkgXtfL.jpg
Pobierz
konto usunięte via Android
- 6
- 0
@Soju: o, ale bym jadła. :O
- 4
@pausznurek: Piotr i Paweł 6zl za pół kilo! Warto! @@




























#igrzyskabebzonow #odchudzanie #chudnijzwykopem #dieta #agrest
źródło: 3155
Pobierz