Wszystko
Najnowsze
Archiwum
- 2
na stronie są formularze do szybkiego kontaktu dla klientów w sprawach polis http://www.link4.pl/strefa-klienta-link4
- 0
@Ekspert_Link4: no ale przecież się kontaktował. Po co ma to robić ponownie?
Mireczki, czy jeśli byłem uczestnikiem kolizji nie mając ubezpieczenia, to czy poza mandatem, kosztami rozprawy, musze jeszcze pokryć koszty uszkodzenia samochodu osoby z którą się stłukłem?
Sprawa ma już 2 lata, w miejscu w którym doszło do kolizji był znak ustąp pierwszeństwa, obecnie go nie ma i uliczka została zmieniona na jednokierunkową - było tam zbyt wiele kolizji (w obecnych realiach jechał bym prawidłowo). Dodam że kobieta z którą doszło do owej
Sprawa ma już 2 lata, w miejscu w którym doszło do kolizji był znak ustąp pierwszeństwa, obecnie go nie ma i uliczka została zmieniona na jednokierunkową - było tam zbyt wiele kolizji (w obecnych realiach jechał bym prawidłowo). Dodam że kobieta z którą doszło do owej
@DefektMuzgo: ubezpieczalnia sprzedala dlug za jego ulamek, kruk prawie na pewno pojdzie na ugode. Ubezpieczalnia nie jest juz w tym momencie strona
- 0
@DefektMuzgo:
Podejrzewam, że Kruk już wykupił wierzytelność wobec ciebie z ubezpieczalni, więc z krukiem (chyba, że mają tam jakieś umowy, że mogą cię trochę powindykować ale wierzycielem jest wciąż ubezpieczyciel).
Czy jest co negocjować... nie wiem za jaką ewentualnie cenę kupili dług (jeżeli nastąpiła cesja wierzytelności). Jeżeli jednak kupili go za jakieś 20% wartości to tak czy siak opłaci im się zawrzeć szybką umowę w ramach której i tak zarobią
Podejrzewam, że Kruk już wykupił wierzytelność wobec ciebie z ubezpieczalni, więc z krukiem (chyba, że mają tam jakieś umowy, że mogą cię trochę powindykować ale wierzycielem jest wciąż ubezpieczyciel).
Czy jest co negocjować... nie wiem za jaką ewentualnie cenę kupili dług (jeżeli nastąpiła cesja wierzytelności). Jeżeli jednak kupili go za jakieś 20% wartości to tak czy siak opłaci im się zawrzeć szybką umowę w ramach której i tak zarobią
- 1
Mirki ma ktoś #oc i #ac w #hestia w pakiecie You Can drive? #ycd
Jakieś kruczki? Podpuchy? W sumie drożej niż w link4 ale pełne AC a nie tylko kradzieżowe.
#ubezpieczenia
Jakieś kruczki? Podpuchy? W sumie drożej niż w link4 ale pełne AC a nie tylko kradzieżowe.
#ubezpieczenia
- 1
@winnux: no skoro Polakiem to śpiewa po polsku/
- 0
@ChinskiAgrest: czy ja wiem czy Polak... od zawsze mieszkał w USA, ojciec był bodajże Polakiem
- 1
- 1
#ac mirki orientuje się ktoś czy auto caso przechodzi na nowego właściciela tak jak OC?
- 1
Pamiętajcie o AC, ja wszedłem, na BITTREXie ogormny wolumen zaraz po WC i mysle ze tez moze sie ładnie wybić.
#kryptowaluty #asiancoin #ac #bittrex
#kryptowaluty #asiancoin #ac #bittrex
#motoryzacja #ubezpiecznieauta lol, żona po 2 latach ma w PZU 60% zniżki na #oc i 55% na #ac :D Jeszcze doszła jakaś zniżka za dopisanie mnie do ubezpieczenia i wyszło niecałe 800zł za oc+ac z ochroną szyb, opon i huiwicotamjeszcze. Jak sprawdzałem w innych firmach, to najtaniej wyszło w liberty direct za ~1600zł, link4 prawie 2200zł a w proama ~1800zł. #tylewygrac
#policja #mandat #ubezpieczenie #funduszgwarancyjny #oc #ac
sprawdziłem kilka nieoznakowanych samochodów policji z mojej miejscowości i wszystkie mają status BRAK DANYCH, możliwe że nie mają ubezpieczenia?
sprawdziłem kilka nieoznakowanych samochodów policji z mojej miejscowości i wszystkie mają status BRAK DANYCH, możliwe że nie mają ubezpieczenia?
- 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@fururememories: Mają robione przeglądy i mają ubezpieczenie. Powiedzmy, że wiem z najlepszego źródła.
- 1
Słuchajcie moje mirusie. Ostatnio ubezpieczałem motur i że stuleje mi z NFZ-tu na Kopernika zrobili to pocisnąłem jakieś smoltoki z świnką od ubezpieczeń.
Wczoraj miałem urodziny (btw. dzienki za plusy) i przyszła do mnie kartka urodzinowa z agencji ubezpieczeń.
Więc jak? #bedoseksy czy nie? Chyba nie parfumowana więc nie wiem.
#tfwnogf #ubezpieczenia #oc #ac #nnw
Wczoraj miałem urodziny (btw. dzienki za plusy) i przyszła do mnie kartka urodzinowa z agencji ubezpieczeń.
Więc jak? #bedoseksy czy nie? Chyba nie parfumowana więc nie wiem.
#tfwnogf #ubezpieczenia #oc #ac #nnw
4
Nabity w butelkę
Ubezpieczyłem się aby być nieubezpieczonym Podpisałem w zeszłym roku polisę na ubezpieczenie AC w Axa - wiedziałem że będę miał policzony udział własny 15% oraz amortyzację. Jednak nie wiedziałam że amortyzacja będzie wynosiła: UWAGA!!! 65%. Jeżeli to zsumujemy wychodzi nam 80%. Czyli za auto o...
z- 2
- #
- #
- #
- #
- #
- #
- #
Mirki doradzcie gdzie znaleść pakiet OC i AC w przystępnej cenie w dobrej agencji ubezpieczeniowej.
#oc #ac #motoryzacja #samochody #ubezpieczenia
#oc #ac #motoryzacja #samochody #ubezpieczenia
- 1
konto usunięte via Android
- 0
Multiagencje czyli takie gdzie masz do wyboru kilka firm :D Mogę Ci polecić dobrą agencję w Wawie (nie wiem skąd jesteś :P). A jakbyś miał pytania to wal śmiało :)
#aviva #ubezpieczenia #ac #oc
Mireczki, nie pracuje ktoś w Avivie, bądź ma znajomego agenta? Potrzebuje przedłużyć 2 ubezpieczenia na dobrych warunkach, a i prowizja za przedłużenie nie musi iść od obcej osoby ;).
Mireczki, nie pracuje ktoś w Avivie, bądź ma znajomego agenta? Potrzebuje przedłużyć 2 ubezpieczenia na dobrych warunkach, a i prowizja za przedłużenie nie musi iść od obcej osoby ;).
- 0
@Ekspert_Link4: eh niestety za samo OC u was wyszło mi dwa razy więcej niż obecnie płacę.
@desygnat: Wysokość składki jest oczywiście ustalana indywidualnie i jest uzależniona od wielu różnych czynników (m.in. wieku kierowcy, roku produkcji samochodu itp), dlatego na taki sam pojazd każdy może mieć inną wysokość składki.
Natomiast zwracam Twoją uwagę (teraz i w przyszłości kiedy ponownie rozważałbyś różne ubezpieczenia) na różnice w ofercie różnych ubezpieczycieli.
Przykładowo my oferujemy OC, które bezpłatnie gwarantuje m.in.: naprawę pojazdu po wypadku na miejscu zdarzenia (jeśli jest możliwa, do
Natomiast zwracam Twoją uwagę (teraz i w przyszłości kiedy ponownie rozważałbyś różne ubezpieczenia) na różnice w ofercie różnych ubezpieczycieli.
Przykładowo my oferujemy OC, które bezpłatnie gwarantuje m.in.: naprawę pojazdu po wypadku na miejscu zdarzenia (jeśli jest możliwa, do
- 2
Unboxing obrazkowy AC4 po wylewie - Zdjęcia stworzone przy pomocy tostera
http://imgur.com/rKr8RYL,i0ihvxD,GvDuxfG,tYAz4O6,GEgUWkf#0
#ac #assassinscreed #assassinscreed4 #unboxing #nagrywaneziemniakem
http://imgur.com/rKr8RYL,i0ihvxD,GvDuxfG,tYAz4O6,GEgUWkf#0
#ac #assassinscreed #assassinscreed4 #unboxing #nagrywaneziemniakem
- 4
dodaje tagi #ac #assassinscreed #ac4 #assassinscreed4 #assassinscreediv do #czarnolisto aby uniknąć spoileru
#s---------------y #oswiadczeniezdupy
#s---------------y #oswiadczeniezdupy
konto usunięte via Android
- 2
#ac #ac2 #assasinscreed
Uwaga, serious shit.
Gralismy typem, ktory sie nazywa Ezio Auditore. Za kazdym razem jak zabijalismy kogos, to go przesluchiwalismy. Auditiore - audyt - sluchac, przesluchiwac :o
#shitdreszczyksays
Uwaga, serious shit.
Gralismy typem, ktory sie nazywa Ezio Auditore. Za kazdym razem jak zabijalismy kogos, to go przesluchiwalismy. Auditiore - audyt - sluchac, przesluchiwac :o
#shitdreszczyksays
- 2
zna się ktoś na ubezpieczeniach? Zaciekawiło mnie coś takiego http://www.wykop.pl/link/1466637/ale-urwal-2013/#comment-14676051 #oc #ac #ubezpieczenia






























#mirekkupujeauto