Mirki, pomóżcie.

Otóż wzięło mnie na renowacje auta, trochę blacharki, malowanie, alufelgi itp.

Co za tym idzie cena rynkowa samego pojazdu znacząco wzrosła poprzez co pomyślałem o ubezpieczeniu #ac / #oc

Zadzwoniłem
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mireczki, czy jeśli byłem uczestnikiem kolizji nie mając ubezpieczenia, to czy poza mandatem, kosztami rozprawy, musze jeszcze pokryć koszty uszkodzenia samochodu osoby z którą się stłukłem?

Sprawa ma już 2 lata, w miejscu w którym doszło do kolizji był znak ustąp pierwszeństwa, obecnie go nie ma i uliczka została zmieniona na jednokierunkową - było tam zbyt wiele kolizji (w obecnych realiach jechał bym prawidłowo). Dodam że kobieta z którą doszło do owej
  • 21
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@DefektMuzgo:

Podejrzewam, że Kruk już wykupił wierzytelność wobec ciebie z ubezpieczalni, więc z krukiem (chyba, że mają tam jakieś umowy, że mogą cię trochę powindykować ale wierzycielem jest wciąż ubezpieczyciel).

Czy jest co negocjować... nie wiem za jaką ewentualnie cenę kupili dług (jeżeli nastąpiła cesja wierzytelności). Jeżeli jednak kupili go za jakieś 20% wartości to tak czy siak opłaci im się zawrzeć szybką umowę w ramach której i tak zarobią
  • Odpowiedz
#ac mirki orientuje się ktoś czy auto caso przechodzi na nowego właściciela tak jak OC?
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#motoryzacja #ubezpiecznieauta lol, żona po 2 latach ma w PZU 60% zniżki na #oc i 55% na #ac :D Jeszcze doszła jakaś zniżka za dopisanie mnie do ubezpieczenia i wyszło niecałe 800zł za oc+ac z ochroną szyb, opon i huiwicotamjeszcze. Jak sprawdzałem w innych firmach, to najtaniej wyszło w liberty direct za ~1600zł, link4 prawie 2200zł a w proama ~1800zł. #tylewygrac
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Słuchajcie moje mirusie. Ostatnio ubezpieczałem motur i że stuleje mi z NFZ-tu na Kopernika zrobili to pocisnąłem jakieś smoltoki z świnką od ubezpieczeń.

Wczoraj miałem urodziny (btw. dzienki za plusy) i przyszła do mnie kartka urodzinowa z agencji ubezpieczeń.

Więc jak? #bedoseksy czy nie? Chyba nie parfumowana więc nie wiem.

#tfwnogf #ubezpieczenia #oc #ac #nnw
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Multiagencje czyli takie gdzie masz do wyboru kilka firm :D Mogę Ci polecić dobrą agencję w Wawie (nie wiem skąd jesteś :P). A jakbyś miał pytania to wal śmiało :)
  • Odpowiedz
#aviva #ubezpieczenia #ac #oc

Mireczki, nie pracuje ktoś w Avivie, bądź ma znajomego agenta? Potrzebuje przedłużyć 2 ubezpieczenia na dobrych warunkach, a i prowizja za przedłużenie nie musi iść od obcej osoby ;).
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#oc #ac można dokupić AC czy musze czekać do skończenia się OC? W tej samej firmie trzeba co OC? Na co zwracać uwagę? Mam dość młody samochod
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@desygnat: Wysokość składki jest oczywiście ustalana indywidualnie i jest uzależniona od wielu różnych czynników (m.in. wieku kierowcy, roku produkcji samochodu itp), dlatego na taki sam pojazd każdy może mieć inną wysokość składki.

Natomiast zwracam Twoją uwagę (teraz i w przyszłości kiedy ponownie rozważałbyś różne ubezpieczenia) na różnice w ofercie różnych ubezpieczycieli.

Przykładowo my oferujemy OC, które bezpłatnie gwarantuje m.in.: naprawę pojazdu po wypadku na miejscu zdarzenia (jeśli jest możliwa, do
  • Odpowiedz