#klimatyzacja #ac #split #kaisai #haier #budujzwykopem
Murki rodzice z #kujawskopomorskie chcą założyć klimę split z możliwością grzania w zimę do jednego pokoju.Rozmawiali z 2 firmami, podobno wystarczy jednostka o mocy ok 3,5kW. Jest propozycja Kaisai za ok 3500 i Haier za ok 4400. Jeśli ktoś z Was zakłada i chciałby doradzić na co zwrócić uwagę przy modelach albo
Murki rodzice z #kujawskopomorskie chcą założyć klimę split z możliwością grzania w zimę do jednego pokoju.Rozmawiali z 2 firmami, podobno wystarczy jednostka o mocy ok 3,5kW. Jest propozycja Kaisai za ok 3500 i Haier za ok 4400. Jeśli ktoś z Was zakłada i chciałby doradzić na co zwrócić uwagę przy modelach albo
































#pytanie #problem #ubezpieczenie #ubezpieczenia #ac #oc #prawo
W sensie nie bierz innej oferty jeśli gdzieś już podpiszesz nawet tą "wstępną" jak to mi określili i zamydlili oczy