Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Po prawie 6 latach z #virginmobile (ostatnie 6 miesięcy niemiło wspominam) przyszedł czas na zmiany. Poszukuję #siecikomorkowe gdzie za max 15zl dostanę min. 10gb Internetu, i w miarę normalne ceny kosztów połączenia/sms. Zależy mi na w miarę jak największym pakiecie Internetu w cenie tych 10-15zl i żeby była możliwość przenoszenie niewykorzystanego pakietu na następny miesiąc. Mieszkam w bardzo małej miejscowości, gdzie w #play Internet ma trochę problemy. #orange często gubi zasięg. Nie mam rozeznania jak działa #plus a widziałem że w #a2mobile (Jak się nie mylę łączy się z siecią Plus?) 10GB Internetu z ograniczeniem do 3mb/s za 10zl wydaje się w miarę rozsądna opcją.
Wołam dla zasięgu jeszcze #tmobile #mobilevikings #njumobile #plush #internetmobilny
  • 5
Witam. Zachęcam Cię do skorzystania z Plush ABO za 25 zł, które jest dostępne w dwóch opcjach: Na czas określony (24 miesiące) z nielimitowanymi rozmowami, SMS-ami/MMS-ami, 15 GB Internetu, 10 GB na YouTube oraz darmowym transferem na Pakiet Social Media (Facebook, Messenger, Instagram, WhatsApp). W tej ofercie możesz też dobrać urządzenie.
W opcji na czas nieoznaczony również jest no limit, a do tego 10 GB, które wzrasta wraz z Twoim stażem w