@guzikstream: miałem telefon rok w a2mobile. Youtube nie jest darmowy, chyba że wykupisz ten niewyczerpalny internet, wtedy będzie tak jakby darmowy (i tak będzie pobierało transfer, ale jak kupiłeś no-limit to można szaleć ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Ale imo odradzam, niska cena to jedyny plus, tak to słaby zasięg poza miastami i jakość rozmów jak z lat 90. Już lepiej dopłacić tą piątkę miesięcznie i iść
  • Odpowiedz
Witam. Mam problem z danymi pakietowymi w sieci a2mobile. Praktycznie w połowie każdego miesiąca zostaję odcięty od dostępu do internetu mobilnego, nie pomaga restart sieci i telefonu. Jedynym wyjściem jest ponowne aktywowanie pakietu. Dwa razy potrzebowałem i aktywowałem przed upływem terminu. Dlaczego zostaje odcięty skoro konto ważne jest do 16.07. Gdyby było to jednorazowe to rozumiem ale nie w każdym miesiąc ten sam schemat. Z mojej strony wygląda to tak że #
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#a2mobile #zagranico #roaming #ue #internet
Na początku lipca będę robił tripa po południu Europy (dziękuję pan UE za darmowy bilet Interrail ( ͡° ͜ʖ ͡°)) i zastanawiam się, jak najlepiej ogarnąć kwestię internetu.
Obecnie jestem w a2mobile i mam tam 800MB do wykorzystania za granicą ale czytałem, że coś mają zmieniać w ofercie od 1 lipca i nie
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Czas pożegnać się z siecią a2mobile - niestety od lipca likwidują roaming w UE:

Jakieś propozycje gdzie sie przenieść?

Myślałem o PLUSH ABO za 25zł mają 2,5GB w UE i rosnący z czasem pakiet internetu...
Moze być abonament, może być karta, dużo internetu i roaming UE
Wołam #plus #play #orange #tmobile #a2mobile
kanapkazesmalczykiem - Czas pożegnać się z siecią a2mobile - niestety od lipca likwid...

źródło: comment_8i5TnXVynnFTCVpIwFJ88FF2eOK6waBi.jpg

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@kanapka_ze_smalczykiem: a miesiąc temu zmieniłem na a2mobile i ten roaming i pakiet netu za granicą w pakiecie niewyczerpalne wszystko był jednym z powodów. O ile te kilka groszy za minutę to mogę przeżyć co fakt ze za miesiąc jak pojadę do cro będę musiał dodadkowe 20 zł za jeden GB netu zapłacić to boli.
  • Odpowiedz
@kris_me: @kanapka_ze_smalczykiem: weźcie pod uwagę że a2mobile nie oferuje LTE w roamingu, i to że dopłaty do roamingu w prepaid wprowadziły wszystkie sieci bo prezes UKE na to pozwolił.

Ja się właśnie wyprowadziłem do orange po roku w a2mobile, bo strasznie denerwował słaby zasięg (w mieście ok, ale poza miastem... dramat ( ͡° ʖ̯ ͡°) i ich ciągłe awarie, ostatnio pół sieci nie działało
  • Odpowiedz
  • 0
#a2mobile już mnie denerwuje, często awarie brak internetu poza granicą. Szukam czegoś na zasięgu #plus sam plus też może być. Do tej pory wydawałem 9,99 na pakiet internetu, myślę że 10GB na miesiąc wystarczy. Na rozmowy maksymalnie 4-5 zl w miesiącu. Jaki operator będzie mieć podobne warunki? #plush #lajtmobile
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Znowu awaria w a2mobile.
1) Czy to normalne żeby od 20 w piątek do 8 w poniedziałek nie było wsparcia?!
2) Czy inni operatorzy też mają takie problemy że wcina usługi na kilkanaście godzin? (Pomijam tych wielkich - tam czasem też jest problem, ale support przynajmniej przyjmie zgłoszenie)

#a2mobile #viriginmobile #premiummobile
#gsm
#telefony
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Kupiłem kiedyś fotopułapkę GSM 3G. Nadszedł czas, że chciałbym ją zainstalować. Pytanie brzmi jaką ofertę wybrać by otrzymywać SMS i zdjęcia na maila nie tracąc przy tym miliona monet.

Może ktoś niedawno analizował to? Kiedyś było Freemium w Virgin mobile, ale obecnie tego nie widzę.
#gsm #orange #tmobile #play #plus #a2mobile #heyah #mvno #pytaniedoeksperta
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Play odnowa, ale nie zdziw się jak dostaniesz blokadę karty. Każdy operator ma w swoich regulaminach zakaz używania kart w takich urządzeniach.


@MichaelT128: Czy ja wiem, mam dwie karty w ten sposób , jedną w bramie automatycznej, drugą w alarmie już kilka lat i nic nie blokują. Oferta rok ważności konta play, doładowuje raz na rok za 5zł i wszystko śmiga.

@konto_zielonki: Jak wyżej play odnowa jest spoko,
  • Odpowiedz
#internetmobilny #internet #a2mobile
Mirki potrzebuję internetu mobilnego. Pomyślałem, że kupię jakiś używany modem (taki co udostępnia internet po wifi, jak go wepnę do kontaktu) od playa czy tmobile na allegro tak do 100zł i kupię kartę sim z a2mobile i będę sobie doładowywał.
Pytanie gdzie najwięcej internetu na kartę? Najlepiej byłoby mieć bezlimitu, ale nie orientuję się czy dalej stosuje się takie zagrywki jak niewidzialne lejki
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Witam. Polecam Ci ofertę za 30 zł na czas nieokreślony w sieci Plush. Otrzymujesz w niej 40 GB Internetu, które wzrasta wraz z Twoim stażem (wygląda to tak: po 3 miesiącach 80 GB, po 6 - 100 GB, a po 12 - 120 GB). Możesz również skorzystać z Internetu mobilnego w Plusie za 40 zł na 24 miesiące. Otrzymujesz 45 GB transferu, a po wykorzystaniu LTE bez końca. Dodatkowo masz miesiąc za
  • Odpowiedz
Właśnie dostałem wiadomość z a2mobile, że z końcem czerwca kasują ofertę 3w1 za 19,99zł. Pytanie, gdzie teraz przenieść numer, by mieć zbliżoną ofertę? Póki co najlepsza oferta jaką znalazłem to Orange na kartę https://biuroprasowe.orange.pl/blog/az-1-tb-danych-nielimitowane-rozmowy-i-smsy-na-caly-rok/
- jednorazowa opłata 300 zł na rok, czyli 25 złotych miesięcznie
- nielimitowane SMS-y i rozmowy
- 1TB Internetu, czyli 85GB miesięcznie

#a2mobile #telefony #telefonykomorkowe #orange #plus #
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Promilus kasuja 3w1 ale zostaje Niewyczerpalne pakiety, która ma to samo (rozmowy, smsy i internet no limit) więc nigdzie się nie musisz przenosić, zmienia się tylko nazewnictwo oferty ;)
  • Odpowiedz
Mirki mające telefony w #a2mobile czy macie sytuacje gdy nie możecie się do kogoś dodzwonić bo ma wciąż zajęte a z innego telefonu, nawet również w #a2mobile jest normalny sygnał? Ktoś rozwiązywał taki problem? Ponadto jedna ciotka nie może się dodzwonić do mamy mającej #a2mobile choć nie wiem czy występuje sygnał zajętości czy coś innego.
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@gniewnypolak: nie ma żadnych dopłat, a net masz w zależności od pakietu (oferta "niewyczerpalne pakiety") między 0,653 a 1,31 GB (sprawdz ile masz logując sie na swoje konto na ich www).
UE: Połączenia odebrane 0 zł/min, połączenia wykonane 0,10 zł/min, SMS lub MMS wysłany 0,10/szt
  • Odpowiedz
Już mam dość użerania się z #virginmobile i szukam alternatywy, gdzie pakiet danych przechodzi na następny miesiąc, jest dobry zasięg w mniejszych miejscowościach (praktycznie codziennie jestem w trasie) i opcjonalnie jest możliwość rok ważności konta.
Dzwonię i wysyłam sms'y w ciągu miesiąca za nie więcej niż 5 zł, więc jakieś pakiety darmowych minut, smsów mnie niezbyt interesują.
Internetu w ciągu miesiąca wykorzystam z 5 GB.
Ciekawą opcją wydaje mi się
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#przenoszenienumeru #przeniesienienumeru #gsm #a2mobile #play #plus

Mam numer w a2mobile i chce stąd uciec po cyrkach jakie mi odstawiali z roamingiem.


Okazuje się jednak, że nie jest to takie proste. - Na pierwszy ogień poszedł Play. Złożony wniosek o przeniesienie, wszystko fajnie, ale odrzut z powodu niezgodności danych. Weryfikacja czy w play przypadkiem nie pomylili się przy wprowadzaniu i ponowienie wniosku.
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@piasek1990: Orange: każdy wniosek był sam z siebie zamykany przez system (objawy: status zamknięty, numer zwolniony. To oznacza że się nie udało). Oranga odpuściłem. W internecie przeczytałem, że nie jestem sam z tym problemem. Brak rozwiązania.
Poszedłem do plusa. Tutaj podajesz numer i upierasz się przy Premium Mobile jako operatorze źródłowym. Loszka w salonie dzwoniła do pomocy technicznej i tam ustaliliśmy że będzie to premium mobile. WNioski natomiast są 50/50
  • Odpowiedz
Myślałem że to ja mam jakiś telefon z-----y, bo nie można od jakiegoś czasu się do mnie dodzwonić nie mówiąc już o połączeniach wychodzących, ale to jaki cyrk jest przy przenoszeniu numeru to już woła pomstę do nieba. Jak prepaid i chcesz przenieść numer to zamiast wybrania operatora a2mobile musisz wybrać PremiumMobile chociaż to oferta na abonament. 3 raz zamawiam kartę sim z innej sieci bo za każdym razem odmowa a dzwoniąc
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach