Wpis z mikrobloga

Witam. W naszej ofercie znajdziesz m.in. Plush ABO za 25 zł, dzięki czemu otrzymasz nielimitowane rozmowy, SMS-y/MMS-y oraz pakiet Internetu. Możesz również skorzystać z opcji o nazwie Duet, gdzie przy zawarciu minimum dwóch umów na ten sam numer PESEL/NIP, dostaniesz rabat na każdy kontrakt o wartości 4,99 zł. Jeśli jesteś zainteresowany, napisz do mnie wiadomość prywatną.
@krokodylek92, sprawdź naszą nową ofertę Play NEXT za 22,50 zł miesięcznie! W ramach oferty otrzymasz od nas rozmowy, SMS-y i MMS-y bez limitu, 50 GB internetu i Pakiet UE, a wszystkimi usługami będziesz mógł zarządzać za pomocą aplikacji bez wychodzenia z domu. W każdej chwili możesz zrezygnować z usługi bez kar i dodatkowych opłat. Pozdrawiamy. :)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@play_polska: rozumiem że to oferta skierowana bezpośrednio do mnie i zawiera istotne postanowienia umowy więc bez zbędnej zwłoki potwierdzam jej przyjęcie na zasadach artykuły 66 ze znaczkiem 1 paragraf 1 Kodeksu cywilnego. W takim razie przesyłam Państwu dane w wiadomości prywatnej i oczekuje realizacji zamowienia.

Fajnie że wykopowicze dostają lepsza ofertę niż na stronę :) tam widziałem że tylko pół roku jest za 22.50 :)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Możesz również skorzystać z opcji o nazwie Duet, gdzie przy zawarciu minimum dwóch umów na ten sam numer PESEL/NIP, dostaniesz rabat na każdy kontrakt o wartości 4,99 zł.

@Specjalista_Plus: ciekawy ten duet. Mam jeden numer w plush już a drugi przeniósł bym z innej sieci, czy skorzystanie z tej promocji jest dalej możliwe? Czy przy plush abo normalnie się doladowuje numer by skorzystać z 150zl doładowanie i gratis 30zl oraz promocji
Witam. Aby skorzystać z Duet w Plush ABO, należy zawrzeć przynajmniej dwie umowy na jeden PESEL/NIP. Ważne jest to, aby były za 25 zł. Wtedy na każdy z numerów otrzymasz rabat 4,99 zł. Nie jest to oferta na kartę, więc nie wykonuje się doładowań, a opłaca rachunek. Promocje, o których wspominasz dostępne są dla usług na kartę. Jeżeli jesteś zainteresowany, napisz do mnie wiadomość prywatną.