#f1 p---a gekon p1 :/
Wszystko
Najnowsze
Archiwum
sheevik1
- 0
#f1 Albon bawi się w Mario kart
- 0
Williams dba o emocje #f1
- 0
#f1 Chyba jednak nie dogoni
jakim chujem juz 15 sek straty? a bylo 10? gekon z--------a dalej na vsc? XD
#f1
#f1
#f1 Kij z d--y Russelowi wyleciał
Hamilton mimo dodatkowego pit stopu i tak przed pokraką
#f1
#f1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Czemu w ferrari nie stawiają na Lewisa by gonił Piastriego? #f1
- 3
Ale fajny piesek ten Leclerc. Mam nadzieję że potrafi jakieś sztuczki robić.
#f1
#f1
#f1 Boże jak ściągają mruwe byleby się nie ścigał z drożdżem żart

jasiuLPG
via Wykop- 0
@SporderBoj: Widziałeś jak spadło tempo Verstappenowi pod koniec stintu na hardach? Antonelli by tylko mógł patrzeć jak go Gekon objeżdża jakby go zostawili
- 1
#f1 skończyła się jak zaprzestano tankowania podczas wyścigów
- 4
Bedzie walka na ostatnim kułku i dojdzie do katastrofalnych wydarzeń #f1
- 0
1.Vestpappen
2. Hamilton
3. Leclerc
.
.
.
2. Hamilton
3. Leclerc
.
.
.
- 1
#f1 myślałem że trzymają go bo mu dadzą medy lub softy a tu dla hardów go tak długo trzymali 😐
@kamil-talaga-18: oddychaj głeboko
#f1 leć max leć
@SporderBoj: siiiuuu
kimi jedzie do konca na tych oponach czy jak? bo teraz nie czaje tego placzu gekona
#f1
#f1
@mietek123456: George ma z-----y łeb, nie próbuj zrozumiec go.
Ale miłe zaskoczenie że Hadjar może powalczyć w topce bo taki perez bił by się tam o p13 #f1













