Prognoza #koronawirus z 31.03.2020

x2...16>32>64>128>256>512>1024>2048>4096>8192>16384(?)

03...09..11..13...15.......................................................................co 2 dzień
03..............................18....21.......................................................co 3 dzień
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#dobrewiesci

#wlochy uważają że właśnie są na "płaskowyżu", że jeśli będą działać tak jak działają - to doczekają się spadków. Ostrożnie liczą że końcem kwietnia i początkiem maja będzie uruchamiana gospodarka.
Tutaj najlepsze info:Zmniejsza się presja na intensywną opiekę, gdzie po raz pierwszy pacjenci zwalniają 6 łóżek. - Lombardia
Toskania ma najniższy wzrost od początku epidemii. Wzrost spowalnia w Lacjum, zaś Rzym dzisiaj zaliczył tylko 54 infekcje - połowe mniej
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Czy maska jednorazowa ffp3 po jednym użyciu nadal chroni w jakikolwiek sposób (chociażby tak jakbym na siebie nałożył kawałek reklamówki XD) czy noszenie takiej maski więcej niż 1 raz nie zapewnia jakiejkolwiek dodatkowej ochrony tzn. jak ktoś kichnie obok mnie to efekt noszenie takiej maski więcej niż 1 raz będzie identyczny jakbym jej w ogóle nie miał na sobie?
#koronawirus #2019ncov #zdrowie
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
Jak w tym kraju ma być ok, wchodzę do castoramy, każdy bez maseczki, z pracowników widziałem może 2 osoby, wbijam w takim luju z filtrami weglowymi i widzę jak ludzie się na mnie patrzą xd albo zazdrość, albo kpina, ale mam to w dupie i sztywniutko robię zakupy czując się ponad nimi. Uprzedzajac, nie patrzyli się tak na mnie ze względu na te naklejki na twarzy, dodałem je w programie komputerowym. #
AndzejGolara - Jak w tym kraju ma być ok, wchodzę do castoramy, każdy bez maseczki, z...

źródło: comment_1585684745vXkIZq2iR7GK0qZ6USRtJf.jpg

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Prezydent Gdańska krytycznie o organizacji wyborów, nawet korespondencyjnie

"Wybory 10 maja, ale kalendarz wyborczy już rusza. W warunkach społecznej kwarantanny zorganizowanie wyborów oraz przeprowadzenie czynności przygotowawczych byłoby jednak złamaniem prawa. W Gdańsku musimy powołać 202 obwodowe komisje wyborcze, co daje ok. 2 tysiące osób zatrudnionych do pracy w komisjach. Te osoby trzeba przeszkolić. Jak zorganizować cykl 6 szkoleń dla 300 osób każde, aby nie łamać zasad kwarantanny? I druga szalenie istotna kwestia.
Rabusek - Prezydent Gdańska krytycznie o organizacji wyborów, nawet korespondencyjnie...

źródło: comment_1585683635fc2pZSC045wzWnXFVj0d4p.jpg

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach