Wpis z mikrobloga

Spacerowałem sobie z rana z pieskiem po swoim osiedlu domków jednorodzinnych circa gdzieś o 8. Nie ukrywam, że bez maseczki, bo o tej godzinie to jedynie koty po ulicy chodziły, gdy to nagle zza moich pleców sygnał policyjny, pan policjant prosi o podejście do radiowozu. No i gadka szmatka, czemu pan bez maseczki, tłumacze ze chorowałem, jestem zaszczepiony i że trochę żart nosić maseczkę jak nikogo nie ma na ulicy. Pan powiedział takie prawo itd. Dał mandacik 20 zł, za to ze jestem świadomy COVID-19 L, ale przestrzegł w raz ze swoim kolegom, że No pan nie wie co się dzieje w szpitalach, jakie są przepełnione i wgl. Zapytałem się z ciekawości, no a panowie chcą się szczepić czy nie? -Nie, nie ma takiej potrzeby, poczekamy
-No to będziemy nadal tkwić w takiej sytuacji przez takie zachowania jak pańskie
Panowie Policjanci ucichli wypisali mandacik i nawet się nie pożegnali ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#policja #covid19 #koronawirus
szczypta - Spacerowałem sobie z rana z pieskiem po swoim osiedlu domków jednorodzinny...

źródło: comment_1617368523icDWXWeoQzOtKDAp0EChku.jpg

Pobierz
  • 9
@szyryfyry1: Wiem, ale bardziej mi chodzi w tym wszystkim, że policjant mi gada o tragedii w szpitalach, a jak może temu zapobiec szczepionkom to nie, narazie niemuszę ( ͡ ͜ʖ ͡)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@szczypta: w tej chwili obowiązek noszenia maseczek jest już umocowany w ustawie, więc trudniej się wykręcić w sądzie od tego, chociaż podobno też są jakieś nieścisłości w zapisach. Tak czy siak na pewno warto nagrywać każdą styczność z polucjantami, bo nigdy nie wiadomo, co odwalą.
@renkaboga: Wiesz co ja chyba nie mam jakiejś wewnętrznej siły, żeby być nawet konfliktowy. A z nagrywaniem to może i masz racje, szczególnie jak jestem sam to pewnie ma sens. Dzięki za poradę Mireczku ( ͡° ͜ʖ ͡°)