Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko215
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
whimer

whimer

Dołączył 9 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 351
  • Znaleziska 341
  • Mikroblog 10
  • Obserwujący 0
  • Obserwowane 4
  • Dodane (0)
  • Komentowane (1)
  • Plusowane (9)
ciagleloginzajety
ciagleloginzajety
22.05.2026, 10:42:54
  • 3891
Pamiętacie bogacza, który zabił na polowaniu mężczyznę pod jego domem i był tam ze swoim synem?

Wciąż jeszcze nie ma aktu oskarżenia (wg informacji z maja tego roku). Tej sprawy chyba też trzeba pilnować i co jakiś czas nagłaśniać

#afera #prawo #wiadomosci #polska
ciagleloginzajety - Pamiętacie bogacza, który zabił na polowaniu mężczyznę pod jego d...

źródło: 1000034437

Pobierz
  • 59
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

kawior2007
kawior2007
22.05.2026, 11:28:49 via Wykop
  • 946
@ciagleloginzajety: miło, że przypominasz
  • Odpowiedz
Sylwiusz_89
Sylwiusz_89
Sylwiusz_89
22.05.2026, 11:38:30 via Wykop
  • 517
@ciagleloginzajety: @kawior2007 @thorogoth @Karpatnik @tomwick55 Będzie to jeden z bardziej emocjonalnych procesów od lat. Tam chyba też nie ma chęci mediacji-ugody i to nie wróży dobrze dla kawalera co syna na polowanie zabrał, tak kpiąc z tego dziedzica pruskiego czy jak mu tam przed nazwiskiem czy magister inżynier czy doktor nauk chemicznych, bo ja czuję, że typ był lekkomyślny, rozkojarzony, może też %, zależy czy krew
  • Odpowiedz
mirko_anonim
mirko_anonim
09.05.2026, 14:28:22
  • 161
✨️ Jak poradzić sobie z kryzysem w związku? Ⓘ
Panowie,
Prośba o pomoc, bo jestem rozwalony totalnie psychicznie i nie wiem co zrobić.
Ja 33 lata, różowy pasek 31. 4 lata po ślubie. Raz jest lepiej, raz gorzej.
O mnie - mam firmę, zarobki grubo powyżej średniej. Po ślubie spłaciłem kredyt na jej mieszkanie (400k).
Ogólnie dużo wyjazdów, Tajlandia, Dubaj, Malediwy, USA. 5-6 razy w roku urlop. Co roku nowy iPhone w prezencie. W domu dość wysoki
  • 271
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

onepnch
onepnch
09.05.2026, 14:30:10 via Wykop
  • 898
@mirko_anonim: chłopie byłeś sponsorem i się dziwisz że nie ma lojalności? ustawiłeś lasce życie tak że nie musi kiwnąć palcem żeby zrobić coś trudnego i nagle się ma brać za wychowanie bahora? lol
  • Odpowiedz
cytr0netx99
cytr0netx99
09.05.2026, 14:32:49 via Wykop
  • 762
@mirko_anonim:
cytr0netx99 - @mirko_anonim:

źródło: 8cfr8i

Pobierz
  • Odpowiedz
thorgoth
thorgoth
05.04.2026, 16:00:28
  • 483
- bądz babcią Kaitlyn, lat 74, z amerykańskiej klasy średniej
- pojedź na trekking do parku Phoenix Mountains Preserve
- poślizgnij się na kamieniach co skończyło się złamanym nosem i zwichniętym nadgarstkiem
- wezwij na pomoc rangerów z parku
- rangerzy: mamy nowy super-duper helikopter, pani ubezpieczenie obejmuje ewakuacje w wypadku kontuzji
- babcia Kaitlyn nie chce lecieć, mówi że może chodzić
thorgoth - - bądz babcią Kaitlyn, lat 74, z amerykańskiej klasy średniej
- pojedź na ...
  • 35
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Marek_Tempe
Marek_Tempe
05.04.2026, 16:12:58 via Wykop
  • 226
@thorgoth: Niesamowite że to przeżyła.
Edit: A wiesz może w jaki sposób zatrzymali rotor wash?
  • Odpowiedz
niebieskikociak
niebieskikociak
05.04.2026, 16:16:20 via Wykop
  • 283
@thorgoth: Babcia to już leciała misją Artemis 16
  • Odpowiedz
jegertilbake
jegertilbake
17.02.2026, 11:57:18
  • 594
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 287
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

jegertilbake
jegertilbake
Autor
17.02.2026, 12:04:57 via Wykop
  • 170
@KucykMocy: Wpis jest kierowany do osób, które nie potrzebują streszczeń. Nie chcesz czytać całości to nie czytaj wcale zamiast wklejać ai slop, bo i tak nie będzie z tobą rezonował przy tak kiepskim attention span / brakiem zainteresowania tematem. To jest 2-3 minuty czytania max.
  • Odpowiedz
jegertilbake
jegertilbake
Autor
17.02.2026, 12:10:08 via Wykop
  • 152
@ulegly: Nie pisałem nic o bananach, wyrywasz pół zdania z kontekstu, nawet nie całe i piszesz o czym innym. Zachowujesz się jakbyś był dziennikarzem tvn a ja Korwinem ziom xD

Wyjasniam ponownie, zebys nadazal za reszta klasy:

Wlasciciel niewolnika oferowal mu za wykonywana prace schronienie oraz pożywienie. Twój pan Janusz oferuje ci pieniądze za wykonaną pracę za które kupujesz schronienie, pożywienie (w tym banany jak chcesz) i dostęp do neta,
  • Odpowiedz
Besalama
Besalama
31.01.2026, 08:28:47
  • 2536
W Niemczech zrobiono zdjęcie kierowcy bo przekroczył prędkość o 6 km. Ale to nie koniec, zauważyli też kota który był w kabinie razem z kierowcą. Koty w Niemczech muszą byc transportowane razem z bagażem i nie mogą ot tak przebywać razem z ludźmi podczas podróży gdyż mogą zakłócić prowadzenie pojazdu. Oczywiscie za kota kierowca dostal oddzielny mandat. Zdjęcie obiegło niemiecki internet gdyż kotu też wlepili czarny pasek xD
#heheszki #
Besalama - W Niemczech zrobiono zdjęcie kierowcy bo przekroczył prędkość o 6 km. Ale ...

źródło: 3101

Pobierz
  • 95
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

PaczeIokinka
PaczeIokinka
31.01.2026, 08:33:13 via Wykop
  • 944
@Besalama: podejrzany pseudonim Miauczynski dopuścił się recydywy.
  • Odpowiedz
WeunianyTrampek
WeunianyTrampek
31.01.2026, 08:34:41 via Wykop
  • 576
@Besalama: który to kot?
  • Odpowiedz
Mck_98
Mck_98
20.01.2026, 06:07:46
  • 16348
Uwaga, uwaga! Ogłaszam powszechny spis ludności mirko.
Pulsować bez opamiętania. Jak myślicie ile jest aktywnych użytkowników tutaj? Obstawiammaksymalnie 7000 plusów
#wykopgate20 #afera
Mck_98 - Uwaga, uwaga! Ogłaszam powszechny spis ludności mirko.
Pulsować bez opamięta...

źródło: 1000041732

Pobierz
  • 221
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Paukopulos
Paukopulos
20.01.2026, 06:24:27 via Wypiek
  • 290
@Mck_98 z roku na rok coraz mniej. Obstawiam ze ~8.5k na dzień dzisiejszy, ten tegom
  • Odpowiedz
SzubiDubiDu
SzubiDubiDu
20.01.2026, 07:09:43 via Wykop
  • 346
@Mck_98: na mirko? z 1500 plusów dostaniesz. Jak mode to wrzucą na główną to może 4k będzie
  • Odpowiedz
Ukiss
Ukiss
18.01.2026, 19:19:21
  • 68
To archipelag na Oceanie Spokojnym, należący do Nowej Zelandii. Składa się na niego m.in. wyspa Rangatira (South East Island), która jest najdalej położonym od Polski ziemskim obszarem lądowym - leży ponad 18 000 km od Warszawy.

Co ciekawe, Wyspy Chatham mają swoją własną, unikalną strefę czasową - w żadnym innym miejscu na świecie w danym momencie nie ma dokładnie tej samej godziny.

Jeśli z jakiegoś powodu zależy Ci na tym, aby być jak najdalej
Ukiss - To archipelag na Oceanie Spokojnym, należący do Nowej Zelandii. Składa się na...

źródło: Najdalej położonym od Polski ziemskim obszarem lądowym są Wyspy Chatham

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Kasmizar
Kasmizar
19.01.2026, 19:50:47 via Wykop
  • 1
Gdy byłem w Indonezji, to byłem dalej od Polski niż jakikolwiek mój przodek. Póki nie są powszechne loty w kosmos, to ten archipelag brzmi nie jak ciekawostka, ale jak wyzwanie.
  • Odpowiedz
vanitydomain
vanitydomain
19.01.2026, 20:36:39 via Wykop
  • 0
Ciekawe
  • Odpowiedz
Lowca90
Lowca90
Lowca90
16.01.2026, 16:59:46
  • 697
Nawiązując do tego wpisu:

https://wykop.pl/wpis/84639177/na-podlodze-z-palisandra-sytuacja-jest-beznadziejn

W skrócie: Klient stwierdził, że jestem za drogi i weźmie kogoś innego. Efekt pracy innego favhowca góra, dół po mojej lekkiej korekcie.

Jakiś
@Lowca90 +63
Na podłodze z palisandra sytuacja jest beznadziejna, więcej informacji wrzucę po 17.

#dzepettoparkietto #remontujzwykopem #budujzwykopem #pracbaza #heheszki
więcej
Lowca90 - Nawiązując do tego wpisu:

https://wykop.pl/wpis/84639177/na-podlodze-z-pal...

źródło: 1000010165

Pobierz
  • 130
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Technick20
Technick20
Technick20
16.01.2026, 17:21:22 via Wykop
  • 743
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
ATAT-2
ATAT-2
ATAT-2
16.01.2026, 17:24:18 via Android
  • 592
@Lowca90: podręcznikowe wytłumaczenie przysłowia 'chytry dwa razy traci'
  • Odpowiedz
Misaka
Misaka
12.12.2025, 16:12:29
  • 2207
W ostatnim kwartale wdrożyłem Microsoft Copilot dla 4000 pracowników.
30 dolarów miesięcznie za stanowisko.
1,4 miliona dolarów rocznie.
Nazwałem to „transformacją cyfrową”.
Zarządowi spodobało się to określenie.
Zatwierdzili je w ciągu jedenastu minut.
Misaka - W ostatnim kwartale wdrożyłem Microsoft Copilot dla 4000 pracowników.
30 dol...

źródło: image

Pobierz
  • 70
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

cherrycherrylady
cherrycherrylady
12.12.2025, 18:18:28 via Wykop
  • 790
@Misaka: Nie uwierzę, że nie pisał tego ktoś pracujący w moim korpo.
W tym roku firma kupiła sztuczną inteligencję. Nasz dział wypadał najsłabiej - zaledwie kilkanaście procent osób użyło jej od czasu implementacji. Nic dziwnego, zajmujemy się danymi wrażliwymi, często skrajnie. 95% pracy dosłownie nie ma prawa znaleźć się w AI. Niedawno dostaliśmy polecenie, że mamy JAKOŚ używać, bo procenty źle wyglądają dla głowy działu XD
  • Odpowiedz
oSsStanMarsh
oSsStanMarsh
12.12.2025, 20:46:38 via Android
  • 276
@Misaka: gdybym mógł tylko raz cofnąć się w czasie do dowolnego momentu historii wszechświata, cofnąłbym się 15 minut, żeby jeszcze raz przeczytać to pierwszy raz xd Złoto!
  • Odpowiedz

jacek kowalski

Osiągnięcia

  • Kałasznikow
    od 25.05.2026

    Kałasznikow

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking