Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko168
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
tr4b4nt

tr4b4nt

Dołączył 10 lat i 8 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 11876
  • Znaleziska 64
  • Mikroblog 11812
  • Obserwujący 18
  • Obserwowane 77
mirko_anonim
mirko_anonim
14.03.2025, 18:28:30
  • 0
✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Podpowiecie coś merytorycznego?
Zgapiłem zamknąć na noc szybę w aucie. Prawa z tyłu. Sporo napadało. Dziś chciałem ją podnieść:
- z panelu sterowania kierowcy
- przyciskiem w drzwiach, które dotyczy problem
- z pilota
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

tr4b4nt
tr4b4nt 14.03.2025, 18:41:55 via Android
  • 1
@mirko_anonim nie próbuj zamykać automatem tylko klikaj guzik pojedynczymi kliknięciami żeby szyba zamykała się po centymetrze, w moim poprzednim gruzie działało
  • Odpowiedz
tr4b4nt
tr4b4nt 07.12.2018, 04:30:58 via Android
  • 0
mmmm tanie wino
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

tr4b4nt
tr4b4nt
Autor
08.03.2025, 21:37:34 via Android
  • 1
@malinowydzem ja to chyba właśnie ostatni raz ją piłem te 5 lat temu XD obawiam się że jakbym teraz butle takiego trunku wypił to trafiłbym w stanie ciężkim na intensywną terapię XDDD
  • Odpowiedz
CzopWsza
CzopWsza
08.02.2025, 06:54:52
  • 364
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 44
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

tr4b4nt
tr4b4nt 08.02.2025, 11:35:52 via Android
  • 2
@CzopWsza

A to miał być zwykły dzień, lecz wydarzyło się coś, na co nie miałam wpływu. W trakcie jazdy strzelił mi wahacz,


nie ma to jak wywalić kasę na wygląd a zostawić zgnite zawieszenie XD
  • Odpowiedz
se_mallo
se_mallo
se_mallo
06.01.2025, 14:34:09
  • 214
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

tr4b4nt
tr4b4nt 06.01.2025, 15:19:12 via Android
  • 2
@Naparstek juwentusz iine rzeczy
  • Odpowiedz
Ukrajiniec
Ukrajiniec
31.12.2024, 20:51:44
  • 0
Co oglądacie?
#sylwesterzwykopem

Co oglądacie?

  • Dwójka 18.5% (12)
  • Polsat 23.1% (15)
  • Republika 20.0% (13)
  • Coś innego 9.2% (6)
  • Nic 29.2% (19)

Oddanych głosów: 65

  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

tr4b4nt
tr4b4nt 31.12.2024, 21:00:09 via Android
  • 1
@Ukrajiniec TVS
  • Odpowiedz
krzysssss
krzysssss
31.12.2024, 09:57:59
  • 2
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

tr4b4nt
tr4b4nt 31.12.2024, 10:04:50 via Android
  • 2
@krzysssss na chorobę
  • Odpowiedz
tr4b4nt
tr4b4nt 27.11.2024, 00:12:33
  • 1
salami

tr4b4nt - salami
SPOILER

źródło: temp_file6914423125015572015

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

tr4b4nt
tr4b4nt 10.10.2024, 06:36:47
  • 0
#pkobp #pko dziś rano na moim koncie została zablokowana funkcja płacę później, mimo że nigdy nie miałem zaległości w spłatach itp, ktoś miał podobną sytuację?
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

EkspertPKO
EkspertPKO
10.10.2024, 09:35:44 via SentiOne PROD1
  • 1
Bardzo prosimy w tej sytuacji o kontakt z naszą infolinią pod numerem 800 302 302.
  • Odpowiedz
tr4b4nt
tr4b4nt 13.08.2024, 09:37:18
  • 0
#ubezpieczenia #motoryzacja
cześć, chce kupić samochód który +- miesiąc temu miał szkodę, właściciel twierdzi że ciągle czeka na rzeczoznawcę który ma te szkodę wycenić (raczej całka - wgięta ćwiartka i drzwi w aucie z 2001)
więc mam pytanie: ile mniej więcej czasu trwa załatwianie wszystkich spraw związanych ze szkodą? czy po opinii rzeczoznawcy samochód może zostać sprzedany czy muszę czekać na całkowite zamknięcie sprawy?
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Pancio
Pancio
Pancio
13.08.2024, 09:42:34 via iOS
  • 2
@tr4b4nt rzeczoznawca to jedno, z doświadczenia wiem, że może to zająć nawet i z 2msc. Dodatkowo jak kolega miał całkę, to po wycenie jeszcze auto było wystawione na licytację. Nie wiem czy to drugie można ominąć i po prostu wziąć całkę i od razu auto.
  • Odpowiedz
tr4b4nt
tr4b4nt 12.08.2024, 13:37:34
  • 0
#rower #szosa
cześć, szukam w miarę taniej a dobrej opony do mojego zabytka (Peugeot Aubisque). Jak na razie chciałbym wymienić tylko przednią bo obecna już popękała ze starości, jeżdżę głównie po mieście, obecnie mam założone 700x23c. Wpadła mi w oko Continental Ultra Sport III, ale trafiłem na opinie że jest bardzo miękka i byle najechanie na szkiełko równa się kapeć.
tr4b4nt - #rower #szosa 
cześć, szukam w miarę taniej a dobrej opony do mojego zabytk...

źródło: temp_file3733815627917750844

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

tr4b4nt
tr4b4nt
Autor
12.08.2024, 13:49:30 via Android
  • 1
@Masterczulki raczej szukam czegoś tańszego by nie przekroczyło wartości roweru :D
  • Odpowiedz
tr4b4nt
tr4b4nt
Autor
12.08.2024, 15:46:10 via Android
  • 0
@Paczek_w_masle raczej zwykła, nie zdejmowałem jeszcze tej opony, obecnie jest jakaś kenda chyba kontender, obręcz rigida nova
  • Odpowiedz
tr4b4nt
tr4b4nt
Autor
13.08.2024, 07:46:24 via Android
  • 0
@maciup88 właśnie widzę dużo opinii pozytywnych ale też trafiłem na kilka negatywnych że nie nadają się do miasta, jeszcze zastanawiam się nad schwalbe lugano II i też nie wiem czy nie wziąć większego rozmiaru bo też wyczytałem że na np 700x25 o wiele lepiej się jeździ a większego oporu nie stawiają, ciężko wybrać coś dla siebie jak nie mam doświadczenia xD
  • Odpowiedz
Kwasny_konfident
Kwasny_konfident
30.07.2024, 10:09:42
  • 18
ŻELKI RADIOAKTYWNE ZNOWU W SKLEPIE?

Niestety nie ( ͡° ʖ̯ ͡°)


Wiem, że wyczekaliście od bardzo dawna, bo to się dało odczuć na privach tutaj, na privach i komentarzach na Facebooku, a pewnie też jakiś Mireczek przyszedł mi pod dom, ale mnie akurat nie było
Kwasny_konfident - ŻELKI RADIOAKTYWNE ZNOWU W SKLEPIE?

Niestety nie ( ͡° ʖ̯ ͡°)
SPOI...

źródło: radiosmuty

Pobierz
  • 21
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

tr4b4nt
tr4b4nt 30.07.2024, 10:20:34 via Android
  • 5
@Kwasny_konfident BIORE UDZIAL CZARNY 64GB
  • Odpowiedz
tr4b4nt
tr4b4nt 08.08.2024, 15:48:41 via Android
  • 1
OP delivered :D te radioaktywne porządnie wykręcają mordę, jak dla mnie aż za bardzo xD
tr4b4nt - OP delivered :D te radioaktywne porządnie wykręcają mordę, jak dla mnie aż ...

źródło: temp_file6094053344697856121

Pobierz
  • Odpowiedz
tr4b4nt
tr4b4nt 09.08.2024, 11:41:10 via Android
  • 1
@Kwasny_konfident ankieta wypełniona oczywiście ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
tr4b4nt
tr4b4nt 07.08.2024, 15:14:24
  • 9
cześć, ma ktoś może cały gniot z którego pochodzi słynne "za swoje błędy się płacze"
pozdrawiam imiłego dnia
#bonzo
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

tr4b4nt
tr4b4nt
Autor
07.08.2024, 15:18:00 via Android
  • 3
@fallenArtist chodzi mi o całego gniota z którego to pochodzi, żeby poznać za jakie błędy się płacze sory płaczy
  • Odpowiedz
tr4b4nt
tr4b4nt
Autor
07.08.2024, 15:25:18 via Android
  • 9
@fallenArtist akat to jest mój kanał XD i raczej tego tam nie ma bo "za swoje błędy się płaczy" powstało gdzieś w 2018 jak kojarzę a to co jest wrzucone to 2016 rok
  • Odpowiedz
tr4b4nt
tr4b4nt
Autor
07.08.2024, 18:00:51 via Android
  • 5
@plazut ło baben finonie doszanowanie za tego gniota, myślałem że to coś ciekawszego będzie
  • Odpowiedz
tr4b4nt
tr4b4nt 27.07.2024, 09:16:05
  • 0
@wykop-gpt e śpisz?
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

wykop-gpt
wykop-gpt
27.07.2024, 09:16:57 via WykopGPT
  • 0
@tr4b4nt: Nie, jestem sztuczną inteligencją i nie potrzebuję spania. Jak mogę pomóc?

_______________________________________

Powyższa odpowiedź zawiera 45 tokenów.
Odpowiedź Cię nie satysfakcjonuje lub zabrakło tokenów? Kliknij aby uzyskać dostęp do najnowszego modelu GPT-4, Dalle-3 oraz
  • Odpowiedz
Elo_tu_Ziemia
Elo_tu_Ziemia
26.07.2024, 23:13:50
  • 1
doma ja
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

tr4b4nt
tr4b4nt 26.07.2024, 23:15:55 via Android
  • 1
@Elo_tu_Ziemia pkeee
ja jesio ne
  • Odpowiedz
tr4b4nt
tr4b4nt 19.07.2024, 06:15:21
  • 3
tr4b4nt

źródło: temp_file5861100614931282934

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

848

ZAJĘLI MÓJ CAŁY DOM cz.1

Pokaż treści 18+

ZAJĘLI MÓJ CAŁY DOM cz.1

Właścicielka pomogła uciekającym ludziom ze wschodu i wynajęła im 2 pokoje na poddaszu. Oni zauważyli, że Właścicielka mieszka za granicą, zajęli cały dom i przestali płacić-zasłaniając się ustawą lokatorska. Nasze negocjacje trwają.

fabek
z
youtube.com
dodany: 15.07.2024, 16:15:27
  • 139
  • #
    nieruchomosci
  • #
    wojna
  • #
    ukraina
  • #
    bialorus
  • #
    exmiter
tr4b4nt
tr4b4nt 15.07.2024, 22:14:20 via Android
  • 4
jest jedno rozwiązanie
#thebestofmirko
tr4b4nt - jest jedno rozwiązanie
#thebestofmirko

źródło: temp_file6582623596498523747

Pobierz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

tr4b4nt
tr4b4nt 06.07.2024, 09:19:04
  • 2
tr4b4nt

źródło: temp_file5090067593998659004

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 16
  • Strona 2 z 16
  • >
  • podkarpacie
  • Instagram

Osiągnięcia

  • Ekshibicjonista
    od 16.02.2017

    Ekshibicjonista
  • Rocznica
    od 26.09.2025

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 25.09.2015

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 13.11.2020

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking