Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko155
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
swango

swango

Dołączył 8 lat i 11 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 14944
  • Znaleziska 450
  • Mikroblog 14494
  • Obserwujący 4
  • Obserwowane 15
swango
swango 18.11.2024, 01:42:24
  • 6
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

swango
swango
Autor
18.11.2024, 02:15:57 via Android
  • 0
@nickjuzmam gdyby skrytykował za brak mandatu na taki ruch to będzie utrzymanie statusu quo, ludzie czekają na prezentację planu a nie na dalszą niedecyzyjność
  • Odpowiedz
masqar
masqar
17.11.2024, 19:34:55
  • 1
Hej.

Jest jakiś sposób lub program, który ułatwi odczytanie swojego kodu DNA?
Chłop zrobił sobie testy DNA i wie jakie choroby genetyczne posiada, które nawet się sprawdzają :)

Ale mam pytanko odnośnie całego kodu. Mam kod DNA, który waży 34MB! xD I chciałbym z niego odczytać, np kolor oczów, włosów, łysienie, długość nadprzyrodzenia xD
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

swango
swango 17.11.2024, 20:13:29 via Android
  • 0
@masqar ciekawe, co to za test?
  • Odpowiedz
swango
swango 17.11.2024, 20:34:59 via Android
  • 0
@masqar coś mało te 34 MB, ciekawe co oni sekwencjonują
  • Odpowiedz
swango
swango 17.11.2024, 15:02:29
  • 0
Moja foliarska teoria jest taka że MNiedorozwoju stwierdził że nie chce mu się/nie potrafi przygotować filmiku dla stanowskiego i sam sobie zlikwidował konto żeby uniknąć kompromitacji.

Jako dowód może być to że pomimo bana nie odezwał się wciąż na innym koncie żeby wyjaśnić co się stało.

#nieruchomosci
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

swango
swango
Autor
17.11.2024, 15:07:37 via Android
  • 1
@dabjsss może obraził muska w DMie
  • Odpowiedz
swango
swango
Autor
17.11.2024, 15:15:37 via Android
  • 0
@affairz widziałem że dzień po rzuceniu wyzwania oskarżał stanowskiego że się nie wywiązuje z obietnic i z jego postów nie było jednoznacznej deklaracji że taki materiał na 100% zrobi
  • Odpowiedz
swango
swango
Autor
17.11.2024, 15:42:22 via Android
  • 0
@affairz no to spoko,.zakładam że masz z nim kontakt? Zdradził za co konkretnie poleciał ban?
  • Odpowiedz
B.....l
B.....l
konto usunięte 17.11.2024, 07:43:46
  • 334
Rodzina z Sydney w Australii odmówiła sprzedaży swojej postadlosci developerom mimo iż Ci proponowali ogromne sumy. Szacuje się że teraz to miejsce jest warte 40-50 mln dolarów.
#ciekawostki #australia #nieruchomosci
B.....l - Rodzina z Sydney w Australii odmówiła sprzedaży swojej postadlosci develope...

źródło: asertywnosc

Pobierz
  • 98
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

swango
swango 17.11.2024, 11:22:33 via Android
  • 3
@BozenaMal wyjaśnijcie mi dlaczego Australia będąc 6 największym krajem na świecie ma tak ciasną zabudowę że domy stoją ściana w ścianę i nawet nie mają ogrodów.
  • Odpowiedz
Mdx91
Mdx91
17.11.2024, 00:22:09
  • 7
Nie spodziewales sie hipopotama w tym wpisie
Mdx91 - Nie spodziewales sie hipopotama w tym wpisie

źródło: temp_file8821202093680614646

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

swango
swango 17.11.2024, 00:25:31 via Android
  • 1
@Mdx91 zawsze sobie przypominam że hipopotamy są blisko spokrewnione z waleniami i miały wspólnego przodka

nawet jakby zamienić łapy na płetwy to blisko mu do walenia
  • Odpowiedz
Al-3_x
Al-3_x
16.11.2024, 13:28:18
  • 32
Z Trumpem jest taki problem, że ten typ podobnie jak wielu dyktatorów pokroju Putina czy Xi najbardziej ceni lojalność, a krytykę uznaje za formę ataku czy zdrady. Wyznaje zasadę mierny, ale wierny bardziej niż PiS. Ten typ nie jest merytokratą co będzie dawał stanowiska ludziom którzy mają jakieś kompetencje. Takie podejście jest najgorsze u potencjalnego lidera.

#usa #trump #antykapitalizm #polityka #4konserwy #
Al-3_x - Z Trumpem jest taki problem, że ten typ podobnie jak wielu dyktatorów pokroj...

źródło: edef

Pobierz
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

swango
swango 16.11.2024, 13:34:15 via Android
  • 1
@Al-3_x a jak to ma się do słów Vance'a o trumpie którego wziął potem na VP? Jeśli lojalność jest na pierwszym miejscu?
  • Odpowiedz
biedny_huop
biedny_huop
14.11.2024, 21:13:22
  • 5
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

swango
swango 14.11.2024, 21:17:21 via Android
  • 0
@biedny_huop ta pościel to ile ma lat
  • Odpowiedz
P.....x
konto usunięte 13.11.2024, 13:17:17
  • 6
Powoli zaczynam się niepokoić o użytkownika @mickpl. Nie dość że żyje nadzieją korekty cen nieruchomości do poziomu sprzed 10 lat, to jeszcze wierzy że zawód dziennikarza jest niezależny od wpływów. Nigdy nie był i nie będzie.

Trzymasz kciuki za materiał Stana o fryzjerze i korupcji w polskiej piłce? No to trzymaj dalej XD

Jeśli TVN nie porusza jakiegoś tematu, lub go delikatnie "rusza" dla stworzenia pozoru, to chyba każdy widzi że to
P.....x - Powoli zaczynam się niepokoić o użytkownika @mickpl. Nie dość że żyje nadzi...

źródło: Screenshot_2024-11-13-13-19-19-80_40deb401b9ffe8e1df2f1cc5ba480b12

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

swango
swango 13.11.2024, 17:17:47 via Android
  • 1
@Pawelex mick jak i reszta aktywistów wywiera presję i nie rozumiem dlaczego mieliby zrezygnować? wgl rozumiesz na czym polega aktywizm?
  • Odpowiedz
Kolanka
Kolanka
12.11.2024, 14:06:50
  • 195
Przyznawać się zgrywusy, który z was to WKP Analytics xDD

#nieruchomosci
Kolanka - Przyznawać się zgrywusy, który z was to WKP Analytics xDD

#nieruchomosci

źródło: temp_file6029513956115515536

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

swango
swango 12.11.2024, 20:21:05 via Wykop
  • 0
@pastibox co tak nieśmiało
  • Odpowiedz
katopa
katopa
12.11.2024, 20:16:43
  • 0
jakie mieszkania NAJTRUDNIEJ jest sprzedac w mieście (ogolnie, zarowno w lepszej jak i gorszej koniunkturze)?

chce niedlugo kupic wieksze mieszkanie i zastanawiam sie nad tym jak duzym problemem bedzie zejscie z niego w przyszlosci

na oku mam pare okazow, na razie sam rynek wtorny

wszystko
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

swango
swango 12.11.2024, 20:20:04 via Wykop
  • 9
@katopa: parterowe
bez miejsca postojowego
niskie sufity
ogrzewanie na piecyk gazowy
problemy prawne w księdze wieczystej

takie bym od razu odbił nawet bym nie przyszedł obejrzeć
  • Odpowiedz

480

Ile Polacy wydali na pomoc Ukrainie? Kwota zwala z nóg

Pokaż treści 18+

Ile Polacy wydali na pomoc Ukrainie? Kwota zwala z nóg

Polska udzieliła wschodnim sąsiadom pomocy o łączonej wartości wycenianej na aż 4,91% PKB. Wartość samej pomocy militarnej to około 3,23 mld EUR, czyli mniej więcej 14 mld PLN.

NBPPPE
z
fxmag.pl
dodany: 12.11.2024, 12:15:19
  • 150
  • #
    wojna
  • #
    polityka
  • #
    zalenski
  • #
    ukraina
  • #
    ukrainainfo
  • #
    polska
swango
swango 12.11.2024, 15:58:52 via Wykop
  • -10
@Nic_tu_po_mnie:

miliony ich obywateli żyje za nasze ciężko zarobione pieniądze"


To akurat nieprawda, dokładają się do naszego PKB stanowiąc tanią siłę roboczą.
swango
swango 12.11.2024, 17:13:11 via Wykop
  • -3
@mulligan: to że większość ciągnie socjal i robi na czarno to tani populizm ale każdy wierzy w to co chce wierzyć, najlepiej zrzucić winę za własne niepowodzenia na kogoś innego

https://www.bankier.pl/wiadomosc/Uchodzcy-z-Ukrainy-maja-pozytywny-wplyw-na-gospodarke-Tyle-wniesli-do-naszego-PKB-8722312.html

"W Polsce pracuje 225-350 tys. uchodźców z Ukrainy; w 2023 roku wnieśli do gospodarki 0,7-1,1 proc. PKB - wynika z raportu Deloitte zleconego i sfinansowanego przez UNHCR."
officer_K
officer_K
10.11.2024, 16:49:28
  • 281
Polscy podatnicy są zakładnikami smoluchów i nierobów, którzy przyssali się do nierentownych kopalnii dotowanych z budżetu państwa. Tym górniczym rakiem gardzę nie mniej niż rusofilami z k0nfederosji.

#gornictwo #gospodarka #energetyka #kopalnie #wegiel #polska #usa
officer_K - Polscy podatnicy są zakładnikami smoluchów i nierobów, którzy przyssali s...

źródło: 1000013820

Pobierz
  • 35
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

swango
swango 11.11.2024, 02:43:44 via Android
  • 0
@officer_K może najpierw wybudujmy atom zanim się weźmiemy za górników co? Własne wydobycie choćby nieopłacalne to kwestia strategiczna i bezpieczeństwo energetyczne kraju
  • Odpowiedz
Davvs
Davvs
Davvs
09.11.2024, 21:15:13
  • 395
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 51
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

swango
swango 10.11.2024, 00:20:01 via Android
  • 4
@Davvs będzie nasza Kamala Trzaskowska
  • Odpowiedz
enron
enron
enron
09.11.2024, 14:56:04
  • 164
62 291,12 - 9,36 - 9,06 - 12,17 - 5,00 - 12,31 = 62 243,22

Minęło parę kolejnych dni, spędzonych na luźnym porannym klepaniu kilometrów. Trochę się rozleniwiłem, bo żona zachorzała a syn sobie wykombinował nowe, wygodne połączenie do szkoły i poranki stały się mniej pilne jeśli chodzi o wyprawianie młodzieży - i jakoś tak wyszło, że dzień w dzień o jakiejś chorej porze typu 6:50 wybiegałem po bułki xD

A wczoraj zajechałem do
enron - 62 291,12 - 9,36 - 9,06 - 12,17 - 5,00 - 12,31 = 62 243,22

Minęło parę kolej...

źródło: IMG_8402

Pobierz
  • 39
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

swango
swango 09.11.2024, 20:24:03 via Wykop
  • 10
poprawiłem, jeszcze jak komuś się chce to może na głowie vifon dodać
swango - poprawiłem, jeszcze jak komuś się chce to może na głowie vifon dodać

źródło: image

Pobierz
  • Odpowiedz
swango
swango 09.11.2024, 11:40:42
  • 0
Zróbmy mini prawybory prezydenckie dla KO na wykopie.

Dla elektoratu PiS/Konfederacji, zaznaczcie mniejsze zło ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#polityka
swango - Zróbmy mini prawybory prezydenckie dla KO na wykopie.

Dla elektoratu PiS/Ko...

źródło: radoslaw-sikorski-i-rafal-trzaskowski

Pobierz

Wybierz na kogo głosowałeś/aś i kogo preferujesz na prezydenta

  • Głosowałem KO-PSL-PL2050-NL, wolę Trzaskowskiego 15.4% (8)
  • Głosowałem KO-PSL-PL2050-NL, wolę Sikorskiego 67.3% (35)
  • Głosowałem PiS, wolę Trzaskowskiego 0% (0)
  • Głosowałem PiS, wolę Sikorskiego 9.6% (5)
  • Głosowałem Konfederacja, wolę Trzaskowskiego 1.9% (1)
  • Głosowałem Konfederacja, wolę Sikorskiego 5.8% (3)

Oddanych głosów: 52

  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jestem_Tutaj
Jestem_Tutaj
06.11.2024, 15:39:59
  • 758
#usa #heheszki ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
Jestem_Tutaj - #usa #heheszki ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)

źródło: temp_file2328958763691345019

Pobierz
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

swango
swango 06.11.2024, 21:20:01 via Android
  • 3
@Jestem_Tutaj w wieku 17 lat wyglądała troszkę inaczej
swango - @Jestem_Tutaj w wieku 17 lat wyglądała troszkę inaczej

źródło: temp_file1832730815337893890

Pobierz
  • Odpowiedz
swango
swango 05.11.2024, 16:20:03
  • 6
Rower gratis!

Voucher na 50 zł przy zakupie za 500 zł (oferta wyłącznie na nieprzecenione produkty do wyczerpania zapasów)!

Bon do baru mlecznego na obiad z kompotem (bez deserów, maksymalnie 2 osoby)!

xD
swango - Rower gratis!

Voucher na 50 zł przy zakupie za 500 zł (oferta wyłącznie na ...

źródło: temp_file2164111707681697866

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

swango
swango 05.11.2024, 00:28:04
  • 2
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

swango
swango
Autor
05.11.2024, 00:50:46 via Android
  • 1
@Pan_Mysz wtedy to już tylko pozostaje rozwiązać problem wynoszenia śmieci bo inne zakupy spożywcze można pod drzwi zamówić.
  • Odpowiedz
szynszyla2018
szynszyla2018
05.11.2024, 00:08:27
  • 0
Co ani Wam się najczęściej? Czy macie powtarzające się sny?

Co ci się najczęściej śni?

  • Spadanie 8.7% (2)
  • Las 4.3% (1)
  • Rzeka 8.7% (2)
  • Fale 0% (0)
  • Topienie się 0% (0)
  • Rodzina 17.4% (4)
  • Praca 26.1% (6)
  • Góry 8.7% (2)
  • Kochanek/ kachanka 17.4% (4)
  • Były/ była 8.7% (2)

Oddanych głosów: 23

  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

swango
swango 05.11.2024, 00:21:21 via Wykop
  • 0
@szynszyla2018: że się na coś spóźniam, samolot, pociąg, egzamin itd
  • Odpowiedz
mlody_czyzyk23
mlody_czyzyk23
04.11.2024, 18:36:42
  • 1
Gdybyście mieli dziś 20 lub 40 tysięcy co leży i się kurzy i przez najbliższy rok-dwa nic nie będziecie z tym robić, wybralibyście:

1) lokatę
2) obligacje skarbowe
3) waluty
4) skarpetę w domu
  • 20
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

swango
swango 04.11.2024, 23:23:01 via Wykop
  • 0
@mlody_czyzyk23: za mało informacji, nie wiadomo czy masz kredyty, zobowiązania, ile masz pozostałej poduszki finansowej, jakie ryzyko że będziesz musiał to pilnie wyciągnąć itd.
  • Odpowiedz
swango
swango 04.11.2024, 23:41:31 via Android
  • 3
@mlody_czyzyk23 jak akceptujesz zwiększone ryzyko to etfy, jeśli nie to obligacje. Z taką kwotą nie zaszalejesz, ale chociaż nie pakuj się w waluty ani akcje bo tylko stracisz.

Najlepiej to jakbyś mógł tą kasę zainwestować w siebie żebyś miał co miesiąc większą pensję, jakieś szkolenia kursy - nie wiem co tam robisz.
  • Odpowiedz
swango
swango 04.11.2024, 23:56:05 via Wykop
  • 0
@mlody_czyzyk23: z lokatami dużo zabawy bo większość tych wysoko oprocentowanych jest na kilka miesięcy a potem koniec. Długoterminowo to lepiej obligacje czy ETFy (jak 2 lata i więcej). Ale lokaty też są ok.
  • Odpowiedz
swango
swango 05.11.2024, 00:00:26 via Wykop
  • 0
@mlody_czyzyk23: a i pamiętaj jeśli to są twoje inwestowane pieniądze żeby sobie wydzielić część bezpieczną więc nie musisz wkładać wszystkiego w jeden instrument tylko np % na obligacje a inny % na etfy.
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12
  • 22
  • Strona 9 z 22
  • >

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 29.06.2025

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 28.06.2017

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 08.01.2020

    Mikroblogger
  • Komentator
    od 07.03.2023

    Komentator

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking