Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko174
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
swango

swango

Dołączył 8 lat i 10 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 14944
  • Znaleziska 450
  • Mikroblog 14494
  • Obserwujący 4
  • Obserwowane 15
VaizardOmbre
VaizardOmbre
VaizardOmbre
23.12.2024, 17:39:43
  • 836
Zmiana środka zapobiegawczego z izolacyjnego (areszt) na nieizolacyjny (poręczenie majątkowe) oznacza, że nie ma obawy matactwa, ukrywania się podejrzanego jak również wpływania na ewentualnych świadków itd.

Po ludzku oznacza to, że Budda i Grażyna rozje*ali się jak stare rajtuzy na współwinnych( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)

#budda
  • 18
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

swango
swango 23.12.2024, 21:29:01 via Wykop
  • 0
@VaizardOmbre: to skąd wyjął 2 mln zł jak mu cały majątek zarekwirowali? Chyba nie od przyjaciół na których się rzekomo rozpruł?
  • Odpowiedz
swango
swango 23.12.2024, 22:42:34 via Android
  • 5
@apeee i co zapłacił kasą "niewypraną" dla instytucji rządowej?
  • Odpowiedz
swango
swango 21.12.2024, 21:09:14
  • 2
swango

źródło: temp_file402541658882006521

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Wilczynski
Wilczynski
21.12.2024, 04:24:53
  • 3
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

swango
swango 21.12.2024, 04:26:33 via Android
  • 0
@Wilczynski nikomu
  • Odpowiedz
swango
swango 21.12.2024, 03:27:26
  • 5
swango

źródło: temp_file8293966463591393884

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

prawda_w_moskwie
prawda_w_moskwie
21.12.2024, 03:31:02 via Wykop
  • 4
@swango: The CEO Piece is real
prawdawmoskwie - @swango: The CEO Piece is real

źródło: artworks-000220463583-p9x5xb-t1080x1080

Pobierz
  • Odpowiedz
swango
swango 21.12.2024, 02:25:04
  • 163
Zamachowiec niby odszedł od islamu ale instynkty wzięły górę

#niemcy
swango - Zamachowiec niby odszedł od islamu ale instynkty wzięły górę 

#niemcy

źródło: temp_file1806381178478356255

Pobierz
  • 21
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

M.....m
M.....m
konto usunięte 21.12.2024, 02:29:30 via Wykop
  • 439
@swango: Chłop wyjdzie z islamu ale islam z chłopa nigdy.
  • Odpowiedz
Pabick
Pabick
21.12.2024, 03:00:46 via Wykop
  • 382
@swango: coś czuję, że bycie apostatą było jego sposobem na uzyskanie azylu. A w rzeczywistości nigdy muzułmaniben nie przestał być.
  • Odpowiedz
jmuhha
jmuhha
21.12.2024, 02:14:03
  • 1
Ludzie kochani ja wypiłam dzisiaj 7 kaw, 1 herbate i 1 szklanke wody

spałam 4 godziny 53 minuty

i ja tak żyje (ಠ‸ಠ)
jmuhha - Ludzie kochani ja wypiłam dzisiaj 7 kaw, 1 herbate i 1 szklanke wody 

spała...

źródło: image

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

swango
swango 21.12.2024, 02:15:46 via Android
  • 0
@jmuhha ja ostatnio przestałem pić kawę i staram się pamiętać żeby zaraz po obudzeniu wypić dużą szklankę wody

polecam, żołądek jest wdzięczny

kawę dalej piję ale weekendowo dla smaku
  • Odpowiedz
CzeczenCzeczenski
CzeczenCzeczenski
19.12.2024, 12:06:04
  • 620
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 33
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

swango
swango 19.12.2024, 22:27:34 via Android
  • 1
@Krole a mi się podoba ta grafika ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
swango
swango 17.12.2024, 22:00:05
  • 0
Też tak macie jak sprzedacie coś przez internet i kupujący ma dziwaczny kod pocztowy to sprawdzacie co to za wypizdowie?

A potem dziwicie się że tam też mieszkają jacyś Polacy?

Nie? Pewnie tylko ja xD
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

swango
swango
Autor
17.12.2024, 22:04:33 via Wykop
  • 0
@genocidegeneral: taki którego numeracji nie kojarzę jeszcze

@G06DbT ja sprzedaję tylko używane rzeczy żeby nie mieć za dużo gratów niepotrzebnych
  • Odpowiedz
swango
swango
Autor
17.12.2024, 22:07:08 via Wykop
  • 0
@G06DbT: teraz też się staram bardziej żeby nie kupować rzeczy które wiem że będą tylko się kurzyły
  • Odpowiedz
Wraczek
Wraczek
17.12.2024, 18:17:28
  • 1
Dziwnie czyta się ten tag, mick ze swoją bandą wykreowali sobie tu swój własny świat xD
Tak tak, będzie krach na rynku bo ktoś wtopił 50k na mieszkaniu. Teraz to już na pewno kawalerka na Mokotowie spadnie do 8-9k, potężni landlordzi się po tym nie pozbierają.
Jedyne co się zmieni to to że spłacą kredo dwa/trzy lata później, a banda gołodupców nadal będzie ujadać siedząc na garnuszku u mamy.
Pociąg wam odjechał
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

swango
swango 17.12.2024, 18:51:49 via Android
  • 3
@Wraczek coś ci się ubzdurało że na tagu panuje religia w którą się wierzy. Większość ludzi tutaj po prostu chce brać udział w ruchu oporu przeciw subsydiowaniu deweloperów zanim ceny wylądują na księżycu.
  • Odpowiedz
pepepanpatryk
pepepanpatryk
15.12.2024, 19:19:26
  • 0
Poleci ktoś jakiś adapter cinch - hdmi? Są jakieś na allegro ale może ktoś ma coś sprawdzonego :) swoją drogą magnetowid nieruszany od 10 lat powinien zadziałać?

#nieelektronika #rtv #niewiemjaktootagowac
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

swango
swango 15.12.2024, 19:25:02 via Android
  • 1
@pepepanpatryk
https://allegro.pl/oferta/konwerter-cvbs-hdmi-composite-video-do-hdmi-czarny-9494936410

coś takiego, wielu sprzedawców to ma bo pochodzi z Chin i wszyscy sprzedają to samo

mam taki i się sprawdził do zgrywania kaset
  • Odpowiedz
swango
swango 15.12.2024, 20:28:38 via Android
  • 1
@pepepanpatryk elgato camlink do capture obrazu z HDMI i potem softem OBS nagrywam video
  • Odpowiedz
swango
swango 15.12.2024, 15:58:45
  • 45
Co myślicie żeby przywrócić modę na takie kapelusze dla osób które mają mieszkania na własność?

Byłoby stopniowanie, osoba która ma kredyt lub tylko jedno mieszkanie miałaby mniejszy kapelusz a ci właściciele wielu unitów mieliby bardzo wysoki.

Wg mnie to by bardzo pomogło rozróżniać komu należy okazywać szacunek a kto jest zwykłym robolem na wynajmie.

Zapraszam
swango - Co myślicie żeby przywrócić modę na takie kapelusze dla osób które mają mies...

źródło: temp_file5366692423853692263

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

swango
swango
Autor
15.12.2024, 16:03:38 via Android
  • 1
@Raytuz dokładnie, a nie teraz wchodzą na rynek pracy w wieku 25 lat po przebalowaniu na studiach z socjologii
  • Odpowiedz
swango
swango
Autor
15.12.2024, 16:09:53 via Android
  • 2
@HardWax o widzisz, kiedyś byli mądrzejsi niż teraz. Ciekawe czy ktoś to kontrolował czy nikt nie oszukuje na długości walca
  • Odpowiedz
swango
swango 15.12.2024, 03:07:07
  • 5
Minister Obrony Deweloperów poparł Hołownię.

Jaka jest szansa że warunkiem poparcia było nie poruszanie tematu dopłat w kampanii?

O poparciu Szymona Hołowni poinformował lider ludowców Władysław Kosiniak-Kamysz. Wcześniej, w trakcie posiedzenia Rady Krajowej PSL, stwierdził, że "Szymon Hołownia zasługuje na to, żeby mu dać szansę, wspierać go i pomagać mu". Zastrzegł, że wizja marszałka Sejmu musi być wizją Polski, za którą opowiada się PSL.


PSL
swango - Minister Obrony Deweloperów poparł Hołownię.

Jaka jest szansa że warunkiem ...

źródło: image

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Makowiecky
Makowiecky
Makowiecky
15.12.2024, 03:28:34 via iOS
  • 7
@swango co chłop postuje o 4 rano w niedzielę xD Bardzo dobrze na tag jechania po deweloperach powinien działać całodobowo
  • Odpowiedz
politicalCaptain
politicalCaptain
15.12.2024, 08:58:22 via Wykop
  • 0
@swango: temat dopłat będzie poruszony w kampanii bo Paszyk mówił że w ciągu kilku tygodni przedstawi kolejny program uzgodnimy z całą koalicja, więc zobaczymy co tam będzie zapisane
  • Odpowiedz
202492
202492
13.12.2024, 19:05:57
  • 9
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

swango
swango 13.12.2024, 19:23:35 via Android
  • 32
@202492
swango - @202492

źródło: temp_file7599376948285019417

Pobierz
  • Odpowiedz
swango
swango 11.12.2024, 19:18:27
  • 86
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

bombastick
bombastick
11.12.2024, 19:22:50 via Wykop
  • 19
@swango: #koniaszowatapropaganda pasuje idealnie. Prawda @Szinako ?
  • Odpowiedz
bombastick
bombastick
11.12.2024, 19:54:23 via Wykop
  • 14
@Szinako: a zaklaskać uszami umiesz dla swojego pana?
  • Odpowiedz
yosemitesam
yosemitesam
09.12.2024, 08:01:20
  • 369
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

swango
swango 09.12.2024, 12:39:31 via Android
  • 5
@NocnyFuriat co tam mówisz koniu? xD
swango - @NocnyFuriat co tam mówisz koniu? xD

źródło: temp_file3740436943132097388

Pobierz
  • Odpowiedz
swango
swango 08.12.2024, 21:03:35
  • 1
No nie wytrzymam znowu zepsute tagi i tekst się rozjeżdża.
Czy na tym portalu coś może działać normalnie?

A tak poważnie to gratuluję wszystkim wbicia 10k, tej siły już nic nie zatrzyma no chyba że PZFD w końcu przekupi lewicę i pl2050 ( ͡º ͜ʖ͡º)

#nieruchomosci
swango - No nie wytrzymam znowu zepsute tagi i tekst się rozjeżdża.
Czy na tym portal...

źródło: temp_file6893166419947067268

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

arnoldinho71
arnoldinho71
08.12.2024, 21:17:26 via Wykop
  • 4
@swango: usunęli paru wykopkom suba i pora na cs-a
arnoldinho71 - @swango: usunęli paru wykopkom suba i pora na cs-a

źródło: IMG_5810

Pobierz
  • Odpowiedz
TheDziobaker
TheDziobaker
TheDziobaker
08.12.2024, 20:44:07
  • 4
Taka ciekawostka mi się przypomniała. Jednym z największych szoków kulturowych, jakie przeżyłem obcując z ludźmi z USA, było... parkowanie. Któregoś razu jadąc gdzieś z kolega ze stanów zaparkowałem sobie tyłem, jak zawsze, jak większość ludzi z Europy. Ku mojemu zaskoczeniu, mój kolega zaczął się śmiać, twierdząc, że się popisuję. Nie do końca rozumiałem, o co mu chodzi. Pogrzebałem trochę w internecie i okazuje się, że w USA ludzie uważają, że parkowanie tyłem
TheDziobaker - Taka ciekawostka mi się przypomniała. Jednym z największych szoków kul...
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

swango
swango 08.12.2024, 20:46:41 via Android
  • 1
@TheDziobaker bo parkując tyłem nie masz dostępu do bagażnika więc nikt tak nie robi jadąc na zakupy no chyba że chce się popisać
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 22
  • Strona 7 z 22
  • >

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 29.06.2025

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 28.06.2017

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 08.01.2020

    Mikroblogger
  • Komentator
    od 07.03.2023

    Komentator

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking