@edwardo: też mnie to rozbawiło. Bo o ile fanem Sławka nie jestem to uważam, że to inteligentny facet. A on nie wiem czy głupiego udaje czy ze swoich fanów robi głupców?
@JonaszSynGrazyny: Elektorat Konfy to prostaki i troglodyci, jak tylko wyszła aferka z koalicyjnym piwem to dzieci zaczęły się burzyć, że zdradził ideały. A on w panice przed utratą elektoratu zaczął się wycofywać z neutralności i postawił na pisiorka, który w dupie będzie miał jego punkty jak jego ścierwo-partia dojdzie do pełni władzy. Fatalne rozegranie Sławka, no ale i tak to wszystko najgorzej świadczy o narodzie i wyborcach.
@JuliuszSlowacki: Encyklopedie można by zrobić ze wszystkich tych kadrów, obrzydliwych wypowiedzi, afer, głosowanych na biegu ustaw i innych aberracji. Przecież tego się spamiętać nie da, bo tydzień w tydzień działo się coś, co było absolutnie nie do pomyślenia.
@VeeZ: Wyborcy Brauna nie zagosują na nikogo, bo to jest radykalny radykalizm, zero zdziwienia, jak ktoś dodawął sobie te 6,4% Brauna to popełnił matematyczny błąd.
@200Amra: Teraz trzeba sie zainteresowac kto bedzie oskarzycielem. Moze jakas zrzutka dla rodziny zamordowanych na dobrego adwokata. Czy sedzia prowadzacy nie ma powiazań z rodzinka majtczakow
Okropny fatshaming ( ͡° ͜ʖ ͡°).