Cześć! Kupował ktoś może ostatnio, bądź przymierzał się do zakupu mieszkania od Atalu? (Atala) Przymierzam się do zakupu mieszkania trzypokojowego od nich i zastanawiam się na ile idące negocjacje ceny wchodzą w grę, czy ktoś próbował zbijać cenę/dogadywać jakieś miejsca postojowe czy coś w cenie, jeśli tak to mógłby się podzielić jak mu się udało coś ugrać, będę wdzięczny za każde info ;) #nieruchomosci #deweloperka #deweloperuch
#apple Hej! Zamówiłem właśnie airpods pro 3 i próuję je połączyć na raz z telefonem (android) i komputerem (windows), tak jak miałem do tej pory sparowane słuchawki (bodajże huawei freebuds pro 3), mianowicie, że słucham muzyki z komputera, ale jak mi ktoś zadzwoni na tel, to słyszę na słuchawkach dźwięk i rozmowę po odebraniu. Natomiast próbuję powtórzyć to na airpodsach i nie uzyskuję tego, kojarzy ktoś może czy jest to
#gielda Pytanko idioty, ale czy od nowego roku jest jakiś nowy cennik w XTB? Od nowego roku za zakup jakiejkolwiek ilości akcji ciagle jakaś prowizja, a w starym roku to praktycznie cały czas było prawilne 0 złotych xd
Siemanko, pytanie może trochę głupie, ale jak zapatrywać się na członków grupy "Perfumowe Świry" na FB, trzeba bawić się w legit checki etc. czy w miarę zaufani ludzie tam są? Rozglądam się za TF Tobacco Vanille i jest sensowna oferta, ale, cytujac kaslyka: trochę się cykam xd
Jak wyglaają Wasze opinie? Ewentualnie na PW mogę podesłać ofertę i jeśli ktoś zerknąłby, to będę mega wdzięczny!
@riggen ja TFów się boje kupować, bo są drogie i chyba często podrabiane. Jak kiedyś zacząłem oglądać na YT filmy jak odróżnić podróbe od oryginału, to zrezygnowałem
@riggen: Ten Arab jest często chwalony za nawet lepsze parametry, na mnie oba zapachy trzymają się naprawdę długo i nie martwiłbym się w ogóle o to. Zamow odlewke tego arabusa to zobaczysz :)
Cześć! Kupiłem jakiś czas temu odkurzacz buture VC70 i myślę nad zakupem zapasowej baterii. Niestety nigdzie nie mogę namierzyć czegoś takiego do kupienia (najlepiej w sensownych pieniądzach). Wie ktoś, gdzie można poszukać czegoś takiego? Bądź może ja źle szukam, jakby był jakiś link, to z góry dzięki za podesłanie! Bo #aliexpress, #allegro i inne serwisy już przejrzalem i nic nie znalazłem. Z góry dzięki!
#poznan cześć mircy, wie ktoś może, czy wczoraj (31.05) był jakiś event w ramach dnia dziecka albo czegoś, gdzie na wschodnio-polusniowym końcu poznania (okolice koninka) była okazja polecieć awionetka? Bo widziałem jak startował i lądował co kilka minut samolot i szukam o tym informacji, z góry dzięki!
#nieruchomosci #deweloperka #deweloperuch
https://www.youtube.com/watch?v=Wp9FcvE239o&t=729s
ich finanse są napięte jak gacie na dupie