Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko181
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
programuje_dla_hajsu
programuje_dla_hajsu

programuje_dla_hajsu

Dołączył 10 lat i 2 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 985
  • Znaleziska 238
  • Mikroblog 747
  • Obserwujący 2
  • Obserwowane 4

468

Amisz pedofil trzymał w domu 12 dziewczynek, jedna była „prezentem” od...

Pokaż treści 18+

Amisz pedofil trzymał w domu 12 dziewczynek, jedna była „prezentem” od...

Skandal pedofilski w środowisku amiszów. Policja zatrzymała 51-letniego Lee Kaplana, który miał wykorzystywać seksualnie 14-letnią dziewczynkę. W jego domu w miejscowości Feasterville w stanie Pensylwania odkryto 12 dziewcząt w wieku od 6 miesięcy do 18 lat.

krzysiekciekawy
z
tvp.info
dodany: 18.06.2016, 19:20:41
  • 113
  • #
    swiat
  • #
    usa
  • #
    seks
  • #
    amisz
  • #
    pedofilia
  • #
    skandal
programuje_dla_hajsu
programuje_dla_hajsu
programuje_dla_hajsu 19.06.2016, 12:46:39 via iOS
  • 8
@jigsaw96: arcydzieło kinematografii xDDD
AnonimoweMirkoWyznania
AnonimoweMirkoWyznania
19.06.2016, 08:19:13
  • 12
nsfw
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 24
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

programuje_dla_hajsu
programuje_dla_hajsu
programuje_dla_hajsu 19.06.2016, 09:22:34 via iOS
  • 3
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
programuje_dla_hajsu
programuje_dla_hajsu
programuje_dla_hajsu 19.06.2016, 07:36:34 via iOS
  • 3
Szybko sie nudzi ta gra stulejaris
#stellaris
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

krasnoludkolo
krasnoludkolo
19.06.2016, 09:19:00 via Android
  • 2
@programuje_dla_hajsu a mi nie
  • Odpowiedz
K.....o
K.....o
konto usunięte 19.06.2016, 10:54:09
  • 0
@programuje_dla_hajsu: no strasznie
  • Odpowiedz
Tichy
Tichy
19.06.2016, 06:46:41
  • 93
mircy proszę was o radę
chcę sobie zrobić tatuaż, i mysle o czymś takim, tylko zamiast seby będzie leszke (albo szakira jeszcze nie zdecydowałem)
jak myslicie fituje?
#tatuaze #sebix #heheszki #modameska
Tichy - mircy proszę was o radę
chcę sobie zrobić tatuaż, i mysle o czymś takim, tyl...

źródło: comment_bSnOSV4e5mQo3cfyWt9jQcoMaqDY33Jm.jpg

Pobierz
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

programuje_dla_hajsu
programuje_dla_hajsu
programuje_dla_hajsu 19.06.2016, 06:48:27 via iOS
  • 181
@Tichy: terminator by pasował
  • Odpowiedz
katalizat0r
katalizat0r
19.06.2016, 05:49:34 via Android
  • 13
Robicie backupy? Jakie narzędzie polecacie?
#zonabijealewolnobiega
katalizat0r - Robicie backupy? Jakie narzędzie polecacie?
#zonabijealewolnobiega

źródło: comment_DzMQKQpXT6kCjrdHBghkqkNTKfTJhQge.jpg

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

programuje_dla_hajsu
programuje_dla_hajsu
programuje_dla_hajsu 19.06.2016, 05:53:11 via iOS
  • 3
@katalizat0r: hibernacja ludzi jest jeszcze niemożliwa
  • Odpowiedz

5

Polska rozpoczyna wojnę ISIS

Polska rozpoczyna wojnę ISIS

18 lipca 2016 roku prezydent Andrzej Duda podpisał postanowienie o udziale polskich żołnierzy w operacji Inherent Resolve.

walerian-mazur
z
gazetareduta.pl
dodany: 18.06.2016, 21:54:21
  • 4
  • #
    swiat
  • #
    polska
  • #
    isis
programuje_dla_hajsu
programuje_dla_hajsu
programuje_dla_hajsu 18.06.2016, 22:02:47 via iOS
  • -5
Oł je
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

35

Okiem maszynisty - nocny przejazd przez skaner kolejowy

Okiem maszynisty - nocny przejazd przez skaner kolejowy

Kolejny film z ostatnio dość popularnego na Wypoku kanału o kolejnictwie. Orientuje się ktoś co te skanery dokładnie robią? Jakieś tabliczki z numerem "przewozowym"?

JanuszProgramowania
z
youtube.com
dodany: 18.06.2016, 19:31:58
  • 24
  • #
    kolej
  • #
    ciekawostki
programuje_dla_hajsu
programuje_dla_hajsu
programuje_dla_hajsu 18.06.2016, 21:12:53 via iOS
  • -3
@JanuszProgramowania: w przyszłości to komputer bedzie prowadził pociąg i zbędni bedą maszyniści
programuje_dla_hajsu
programuje_dla_hajsu
programuje_dla_hajsu 18.06.2016, 20:07:09 via iOS
  • 1
Siema, chce sobie kupic cos do grania do nowego mieszkania, zeby czasami podczas imprezy odpalić jakiś lokalny multiplayer i sobie pograć w kilka osob.
Zastanawiam sie nad kupnem kompa za 4k, a konsolami za 1,2k. Jestem za kompem, ale jak to sie widzi z odpinaniem blaszaka i przemieszczaniem go po mieszkaniu?

#pcmasterrace #konsole
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

dar
dar
18.06.2016, 20:10:17
  • 2
@programuje_dla_hajsu: Prawda jest taka, że jak przyjdzie co do czego, to blaszaka Ci sie przenosić nie będzie chciało, jeśli miałbyś go podpinać do tv. Prawda jest taka, że na imprezy najlepsza jest konsola - szybka, łatwa i przyjemna i pewnie znajdziesz też trochę fajnych imprezowych gier. Pada też laicy szybciej ogarną. Też jestem pecetowcem, ale z doświadczenia wiem, że jak na imprezę to tylko konsola ( ͡° ͜ʖ
  • Odpowiedz
t.....o
t.....o
konto usunięte 18.06.2016, 20:17:12
  • 2
@programuje_dla_hajsu: jak chcesz imprezowe gry to polecam WII - obecnie konsole i gry wychaczysz za grosze a zabawa przednia
  • Odpowiedz
PsichiX
PsichiX
18.06.2016, 18:43:39 via Android
  • 1
https://github.com/PsichiX/language-intuicio4

Działa już całkiem spora część funkcjonalności - jeszcze tylko kompilacja do natywnych modułów i można brać się za refactoring Kaiju 2.0 ^^

#intuicio #kaiju #gamedev
PsichiX - https://github.com/PsichiX/language-intuicio4

Działa już całkiem spora czę...

źródło: comment_pRg5fLV7SFKeQeoS6CcbMPX7jLgKzXse.jpg

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

programuje_dla_hajsu
programuje_dla_hajsu
programuje_dla_hajsu 18.06.2016, 19:05:54 via iOS
  • 0
@PsichiX: o fu
  • Odpowiedz
programuje_dla_hajsu
programuje_dla_hajsu
programuje_dla_hajsu 18.06.2016, 19:36:41 via iOS
  • 0
@PsichiX: kaiju
  • Odpowiedz
kpgamz
kpgamz
kpgamz
18.06.2016, 18:49:46
  • 1
#silownia To cialo i ten glos ze sobą nie współgrają :/
kpgamz - #silownia To cialo i ten glos ze sobą nie współgrają :/
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

programuje_dla_hajsu
programuje_dla_hajsu
programuje_dla_hajsu 18.06.2016, 18:55:26 via iOS
  • 0
@kpgamz: to uczucie kiedy gimbus może ci w--------c ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
programuje_dla_hajsu
programuje_dla_hajsu
programuje_dla_hajsu 18.06.2016, 19:28:18 via iOS
  • 3
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
Szczebaks
Szczebaks
18.06.2016, 10:05:45
  • 497
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 31
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

programuje_dla_hajsu
programuje_dla_hajsu
programuje_dla_hajsu 18.06.2016, 19:20:33 via iOS
  • 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
Zakakaikane
Zakakaikane
18.06.2016, 10:23:48 via Android
  • 134
Mirki inba w domu :) ide na ślub dzisiaj z moją dziewczyną ale postanowiłem ze nie będę wchodził na mszę, bo jestem niewierzący. Powiwdzialem, że albo widzimy się na weselu albo mogę poczekać w aucie przed kościołem. Ze strony #rozowypasek hurt durr "nie możesz się poświęcić dla znajomych i przecierpiec ta 1h?", a ja ze nie, koniec, kropka. W zeszłym tygodniu też byliśmy na ślubie, byłem na mszy i powiedziałem
  • 262
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

programuje_dla_hajsu
programuje_dla_hajsu
programuje_dla_hajsu 18.06.2016, 19:17:29 via iOS
  • 0
@Zakakaikane: sam jestem niewierzący i bym poszedł, jestes debilem
  • Odpowiedz
delKrul
delKrul
18.06.2016, 18:41:23
  • 40
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 21
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

programuje_dla_hajsu
programuje_dla_hajsu
programuje_dla_hajsu 18.06.2016, 19:12:55 via iOS
  • 2
@delKrul: nie rozumiem, po co robić tatuaż skoro sie nie idzie do więzienia?
  • Odpowiedz
MIKOLASS
MIKOLASS
MIKOLASS
17.06.2016, 23:57:47
  • 469
Mirki właśnie okradli mi dom. Wstępnie straty zostały określone na ok. 32tys zł. Dajcie parę plusów na pocieszenie
#gozkiezale #zalesie
MIKOLASS - Mirki właśnie okradli mi dom. Wstępnie straty zostały określone na ok. 32t...

źródło: comment_u3uDOr3bpY8AhkT8QJpLtjI4oSKMykhJ.jpg

Pobierz
  • 78
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

programuje_dla_hajsu
programuje_dla_hajsu
programuje_dla_hajsu 18.06.2016, 18:46:02 via iOS
  • 0
@SenJestDlaSlabych: jestem tutaj zbyt d------y, zeby opuszczać wątek
  • Odpowiedz

522

Pielęgniarka z OIOM-u: Zarabiamy tyle, co kasjerki w markecie, a...

Pielęgniarka z OIOM-u: Zarabiamy tyle, co kasjerki w markecie, a...

Kiedy ma dyżur, na sen zostają jej zaledwie cztery do pięciu godzin. Z pozostałych dziewiętnastu szesnaście poświęca na pracę. Dla dzieci ma tylko godzinę, tuż przed położeniem ich spać. Dorota jest pielęgniarką na OIOM-ie. Zarabia 1400 złotych miesięcznie. Spędzamy z nią dzień na...

grekzorba
z
weekend.gazeta.pl
dodany: 18.06.2016, 05:13:20
  • 234
  • #
    polska
  • #
    zdrowie
  • #
    szpital
  • #
    zarobki
  • #
    medycyna
  • #
    praca
programuje_dla_hajsu
programuje_dla_hajsu
programuje_dla_hajsu 18.06.2016, 14:03:32 via iOS
  • 7
Trzeba było sie uczyć, oo wait
  • 1
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

AnonimoweMirkoWyznania
AnonimoweMirkoWyznania
17.06.2016, 09:30:55
  • 22
#anonimowemirkowyznania
Mirki mój różowy (3 lata stażu here, ona mocne 8/10) ostatnio był na dwutygodniowym wyjeździe zagranicą w ramach jakiegoś tam studenckiego projektu. Zbliżyła się tam bardzo (w sensie koleżeńskim raczej) z kilkoma osobami, w tym z typami, którzy wprost jej potrafią powiedzieć, że szkoda, że ma chłopaka. Jak jej podpytałem to stwierdziła, że Panowie są super spoko, mili, przystojni i w ogóle luzik i że to nie jest nic
  • 64
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

programuje_dla_hajsu
programuje_dla_hajsu
programuje_dla_hajsu 18.06.2016, 08:34:42
  • 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
AnonimoweMirkoWyznania
AnonimoweMirkoWyznania
18.06.2016, 07:33:30
  • 37
#anonimowemirkowyznania
Jestem frajer, rogacz itd. To tak słowo na wstępie żeby zaoszczędzić co niektórym komentarze.

A teraz konkretnie. Koło polnocy pisalem z moją byłą żoną. Od pół roku jestesmy w separacji,mamy dzieci.Wiec kontakt jest nie tylko poprzez bankomat.Zonka pewnego dnia stwierdzila ze nasz związek to nie to.I zapromnowala zebym sie wyprowadzil.Probowalem ratowac nasz zwiazek,ale trafiłem na "ściane"Ona stwierdzila ze nie i juz.Ze koniec ( tak, miala bolca na boku)
Teraz mam małe
  • 28
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

programuje_dla_hajsu
programuje_dla_hajsu
programuje_dla_hajsu 18.06.2016, 08:18:45
  • 4
@AnonimoweMirkoWyznania: jak mozna byc takim cipą i placic alimenty, wez sie usuń
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • 18
  • Strona 8 z 18
  • >

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 25.04.2016

    Komentator
  • Rocznica
    od 27.03.2022

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 18.04.2016

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 16.06.2016

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking