Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Jestem frajer, rogacz itd. To tak słowo na wstępie żeby zaoszczędzić co niektórym komentarze.

A teraz konkretnie. Koło polnocy pisalem z moją byłą żoną. Od pół roku jestesmy w separacji,mamy dzieci.Wiec kontakt jest nie tylko poprzez bankomat.Zonka pewnego dnia stwierdzila ze nasz związek to nie to.I zapromnowala zebym sie wyprowadzil.Probowalem ratowac nasz zwiazek,ale trafiłem na "ściane"Ona stwierdzila ze nie i juz.Ze koniec ( tak, miala bolca na boku)
Teraz mam małe mieszkanie ,place alimenty.Pracuje, chodz duzo mi z tej pracy kasy nie zostaje.Podczas tej rozmowy wywnioskowalem ze około trzy miesiace przed zakończeniem naszego zwiazku miala tego bolca na boku.Bylem tego prawie pewny ,teraz gdy mam pewność podskoczylo mi ciśnienie. Nie wiem dlaczego, sam bylem zaskoczony.Potem jej napisalem , troche prowokacjnie zeby wyslala jego fotke.Nie myślałam ze wysle.Wyslala.No i trzeba przyznac ze gosciu wyglada lepiej niz ja, do tego dobrze zarabia.No i zonka stwierdzila ze jest zakochana.Wtedy poczułem zajebista złość , sam bylem zaskoczony takiej reakcji u mnie.

Teraz myślę ,dlaczego tak poczułem?
Uczuc do niej nie mam, nie gapie sie w jej zdjęcia nie mam tęsknoty za nią.
Chyba bardziej czuje sie jak kolo w samochodzie.Ona wymienila kolo ( mnie) i jedzie dalej w zyciu ,majac w dupie jak ja sie czuje.Wykorzystany i olany na maxa.Tak sie teraz czuje...

Teraz mam takie zyczenia.Zeby jej zwiazek sie rozpadl z hukiem ( najlepiej jak by go na kryła z inną w łóżku ) a ona sie szybko zestarzala..Chore?! Wiem.Ale mam teraz takie zyczenie.Co na to poradzę.

I teraz tak siedzę i pisze po raz trzeci ten post i kasuje go na końcu. Czy ten post wysle ,niewiem ?.Troche takie #gorzkiezale

Takiego doła nie mialem nawet wtedy jak sie wyprowadzalem z domu,dziwne .No dobra kończę te żale . Teraz 3 w nocy,mysle czy sie upić czy usunąć przy YouTubie....

#zwiazki #feels

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( http://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Asterling
Po co to?
Dzięki temu narzędziu możesz dodać wpis pozostając anonimowym.
  • 28
  • Odpowiedz
  • 1
"Mamy dzieci i kontakt przez bankomat", widać że wywalczyłeś sporo...
Ale co pisać jak sam się na wstępie podsumowałeś
  • Odpowiedz
@MrocznyBrokul:
Miał dużo możliwości
Mój kumpel identyczny problem przerabia.
Dziecko jest z nim, bo różowego #!$%@?ł z hukiem przy światkach
Teraz jest na etapie ciągania różowego po sądach właśnie o alimenty, a ta wydzwania żeby nie żartował bo ona nie chciała już jest normalna itp

Walczyć o prawa i nie użalać się nad sobą na Mirko
  • Odpowiedz