Wpis z mikrobloga

Mirko sięgnęło dna xD
Jakiś piwniczak pisze "Nikogo to nie obchodzi a tak w ogóle to tatuaże są dla podludzi." a 800 innych przegrywów co w życiu cycka nie macały, plusuje jak jeden mąż. Jakim to trzeba być gównem umysłowym, aby po tym czy ktoś ma tatuaż bądź nie nazywać go podczłowiekiem. xD
Wyprzedzę ewentualną odpowiedź - nie, nie mam tatuażu.

Za każdym razem gdy jakaś karyna wrzuci swoje zdjęcie, zaczyna się festiwal stulejarstwa zmieszanego z wysoką dawką przegrywu i umysłowego s----------a. Wyścig kto mu jak najlepiej d--------i, byleby więcej plusów było. Zamiast użyć #czarnolisto i mieć to w dupie to sracie się jakby na tym zdjęciu upowcy ze swastykami pozowali.

#rakcontent
  • 21
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@delKrul: Dla mnie obie strony są p------e. Z jednej strony atencjuszki, które z wypoku robią fotkę peel, a z drugiej waligruchy oraz hejterzy, którzy polują na plusy (co czyni ich również s-----------i atencjuszami).
  • Odpowiedz
@Cervantes006: Nie usprawiedliwiam zielonych atencjuszek z dwoma akcjami na koncie, ale nie daje to prawa do publicznego linczu tych nieogarniętych karyn, które nie znają zwyczajów na wykopie. Opcja blokady jest bardzo użyteczna. Co innego gdyby zaśmiecały one jakieś inne tagi, albo w ogóle nie tagowały, wtedy i ja bym się spruł.
  • Odpowiedz
@Shodan56: nie rozumiesz, autor postu ma ból d--y o to że ktoś ma ból d--y, co jest dopiero śmieszne. A co złego w napisaniu lasce "brzydkie, nie podoba mi się"? Czepianie się tego że komuś może się to nie podobać jest debilnie. Dałem plusa temu co tak napisał, bo według mnie laska wygląda jak brudnopis i co, nie miałem z tego względu nigdy cycka w ręku i jestem stulejarzem? Ja
  • Odpowiedz
Mirko sięgnęło dna xD

Jakiś piwniczak pisze "Nikogo to nie obchodzi a tak w ogóle to tatuaże są dla podludzi." a 800 innych przegrywów co w życiu cycka nie macały, plusuje jak jeden mąż.


@delKrul: tak, siegnelo dna bo jakis gosc sie sra ze inni maja odmienne zdanie, dlatego od razu musi ich nazwac piwniczakami, przegrywami co nie mialy cycka xd ze niby ty taki delKrul zycia a inni to
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@Szymek_Czarodziej: szanować zdanie innych podczas linczu jakichś randomowych dziewczyn? bo stulejki wam pękają? XD robisz k---ę z logiki, wykop to nie portal na leczenie swoich kompleksów
  • Odpowiedz
@delKrul: dla Piwniczna zrobienie sobie tatuażu to poziom życiowego ryzyka, które jest dla nich nie osiagalny. Każdy normalny człowiek albo ma głęboko to czy ktos ma tatuaże, albo je lubi, albo raczej nie. Tak ogromne buldupienie o pare kresek tuszem na ciele KOGOŚ INNEGO to jest świetny przykład tego jak ograniczone mózgi maja tu niektórzy
  • Odpowiedz