@mmenelica: to jak z tymi punktami za donoszenie: tutaj za śmianie się z ośmiewanego przy świadkach, kiedy ośmiewany siedzi z wami przy jednym stole +100 punktów xD
@Azurusek: porozmawiać zawsze można, to nie wojna a różnica światopoglądowa. Trzaskowskiego dużo różni z Mentzenem w polityce a teraz może Trzaskowski się tłumaczy po co postawił kibel za 600 tys zł w parku.
@Uuroboros: Kup sobie kebaba i idź się spytaj w urzędzie skarbowym czy jest dobrze wypełniony albo zjedz zawartość i poroś o wypełnienie tylko przygotuj aparat.
@Hoisin_Sticky_Ribs: ja mam do zarzucenia chłoporozum, uproszczenia, manipulacje i często brak podstawowej wiedzy. Nie wspomnę o braku autorefleksji, pokorze i umiejętności przyznania się do błędów, bo tego to wymagałbym od osoby honorowej a nie.
@KRZYSZTOF_DZONG_UN: Gdyby twój brata zarabiał kilkaset tysięcy rocznie na państwowej posadce i ją utracił przez Tuska to też byłby cięty na obecną władzę. :)
PHN od 2018 r. kieruje Marcin Mazurek, współpracuje z nim czterech członków zarządu. W 2022 r. prezes otrzymał wynagrodzenie (z premiami) 633 tys. zł,
@anoysath: jakbym widział moją rodzinę - jak coś to według nich mam dwie lewe ręce ale jak trzeba zapłacić za rachunki online to dzień przed terminem o 22 potrafią mi zawracać dupę xD
źródło: image
Pobierz...którzy zachowywali się jak kibole na stadionie