Jeździ ktoś cbr 1000rr sc59? Zastanawiam się nad r1 rn12/19 ale przez ich bolączki mam mieszane odczucia, jak z cbr? Co je najbardziej boli? #motocykle

R___n

źródło: 78f9a1330a196
Pobierz
źródło: temp_file1413483001390504943
PobierzRocznica
od 08.07.2025
Gadżeciarz
od 18.09.2019
Mikroblogger
od 26.02.2022
Regulamin
Reklama
Kontakt
O nas
FAQ
Osiągnięcia
Ranking