Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko173
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
muse
muse

muse

Dołączył 6 lat i 11 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 2414
  • Znaleziska 91
  • Mikroblog 2323
  • Obserwujący 4
  • Obserwowane 14
R___n
R___n
16.05.2024, 18:58:53
  • 0
Jeździ ktoś cbr 1000rr sc59? Zastanawiam się nad r1 rn12/19 ale przez ich bolączki mam mieszane odczucia, jak z cbr? Co je najbardziej boli? #motocykle
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

muse
muse
muse 16.05.2024, 20:59:16 via Wykop
  • 0
@R___n: z takich ciekawostek jest to najsłabszy i najbrzydszy litr ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
pearl_jamik
pearl_jamik
12.05.2024, 14:35:10
  • 0
#motocykle

mam prawo jazdy na motor, ale nie jeździłem 10 lat (zdałem prawko, ale nie kupiłem motoru). Chcę teraz kupić motor (raczej nowy), jaki polecacie na pierwszy motocykl?
  • 22
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

muse
muse
muse 14.05.2024, 11:23:35 via Wykop
  • 0
@vaneck: tą CB500 to można co najwyżej w-----ć jamnika a nie objechać litra XD
  • Odpowiedz
muse
muse
muse 14.05.2024, 18:14:03 via Wykop
  • 0
@vaneck: mam litra i podejrzewam że wystarczyłby mi 1-szy bieg żeby go objechać Xd w tym filmikach chyba nie wiedzieli, że biorą udział w wyścigu
  • Odpowiedz
LisyBorsukiKunyJenotyWilkiRysie
LisyBorsukiKunyJenotyWilkiRysie
10.05.2024, 17:16:38
  • 0
Motomirki, szukam ubezpieczenia dla pierwszego moto i zastanawiam sie czy dopłata 2000 do AC przy franszyzy 1000 ma sens.
Jeśli bym upuścił moto (np na parkingu), albo zaliczył szlifa przy niskiej prędkości a do wymiany byłoby lusterko, klamka, podnóżek.
Ile mniej więcej stałaby naprawa? mówimy to o kwocie rzędu 1000, 2000, 5000?
Pacjent to MT07 z 2015.

#motocykle #kiciochpyta #ubezpieczenia
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

muse
muse
muse 10.05.2024, 20:29:00 via Wykop
  • 2
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
mirko_anonim
mirko_anonim
02.05.2024, 19:04:18
  • 3
✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Mirki , jechałem sobie dziś na motocyklu, niestety przyśpieszyłem trochę bo była totalna pusta droga i brak budynków dookoła (obok lasy i pola, co oczywiście mnie nie usprawiedliwia) i w oddali widziałem (chyba to był policjant) w kamizelce i zaczął wchodzić na środek drogi (nie machał jeszcze lizakiem) ja jako, że i tak miałem zamiar w lewo skręcić to sobie skręciłem w drogę jak na zdjęciu i pojechałem
mirko_anonim - ✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Mirki , jechałem sobie dziś na motocyklu, nie...

źródło: 78f9a1330a196

Pobierz
  • 22
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

muse
muse
muse 02.05.2024, 21:20:40 via Wykop
  • 0
@mirko_anonim: nawet jakby pomachał tym lizakiem a Ty byś przejechał obok, a on by nie wsiadł do radiowozu żeby Cię gonić, to by Ci nic nie zrobili xD
  • Odpowiedz
rybsonk
rybsonk
30.04.2024, 14:06:38
  • 82
Ostatnio gadałem z kumplem o gierkach i czasach podstawówki i tak mnie naszło, że aż zrobię ankietę. Mireczki, jaka gra jest dla was pierwszą która przychodzi do głowy gdy myślicie o dzieciństwie? Głosujcie w ankiecie:

#gry #grypc #ankieta #ciekawostki #grajzwykopem #gryparatowaniapoziomu

Gra dzieciństwa to:

  • GTA V 9.5% (585)
  • Fortnite 1.7% (107)
  • Minecraft 11.4% (705)
  • Roblox 2.2% (136)
  • League of Legends 5.8% (359)
  • Fallout 4 1.5% (93)
  • Skyrim 6.4% (398)
  • Inna (napisz w komentarzu jaka) 61.4% (3798)

Oddanych głosów: 6181

  • 755
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

muse
muse
muse 30.04.2024, 14:08:46 via Wykop
  • 821
@rybsonk: Tibia zdecydowanie. Gdyby nie ona to bym życia nie znał.
  • Odpowiedz
A.....s
konto usunięte 30.04.2024, 13:55:35
  • 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

muse
muse
muse 30.04.2024, 14:07:34 via Wykop
  • 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
xPekka
xPekka
30.04.2024, 10:05:47
  • 20
Mirki, jak się rozliczacie z różowymi za mieszkanie? Zakładamy zwykła partnerkę, a nie żonę ani narzeczoną.
Rachunku 50/50 to oczywiste, a jak podejść do raty kredytu? imo podejście typu 50% rynkowej ceny wynajmu 1 pokoju byłoby git, bo niezbyt spoko byłoby spłacać sobie kredyt hajsem różowej, jednak z drugiej strony jeśli ona nie ma swojego mieszkania to przecież nigdzie by nie wynajęła mieszkania za cenę samych rachunków xD pytanie hipotetyczne
#niewiemjaktootagowac
  • 155
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

muse
muse
muse 30.04.2024, 10:24:08 via Wykop
  • 585
@mho-muse Racja, lepiej żeby wynajęli mieszkanie u kogoś obcego, a to swoje niech mirek komuś wynajmie za 2k zł miesięcznie. Wtedy jego różowa będzie musiała płacić u kogoś obcego 50% za najem, czynsz i rachunki, ale za to będzie bardzo uczciwie xD
  • Odpowiedz
JakNieTakJakTak
JakNieTakJakTak
JakNieTakJakTak
30.04.2024, 09:16:56
  • 0
Czy motocykliści mogą się przeciskać na czerwonym świetle między innymi pojazdami (samochodami)? Jest gdzieś w polskim prawie drogowym napisane że mogą / albo nie mogą??? Co jeśli jest przed skrzyżowanie podwójna ciągła a na czerwonym świetle on ją przekroczy i wepchnie się na przodek przed policję??

#motocyklisci #wymijanie #swiatla #skrzyzowanie
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

muse
muse
muse 30.04.2024, 09:30:19 via Wykop
  • 1
@JakNieTakJakTak: w teorii nie wolno zajmować dwóch pasów równocześnie, jeśli przekroczy ciągłą chociażby lusterkiem to również łamie prawo (wtedy mandat należy się za najechanie na linię, a nie wyprzedzanie na ciągłej, bo to inna kategoria wykroczenia). Jeśli nie najedzie na linie i zmieści się na pasie, to może sobie stać nawet obok auta. Mało tego - jadąc sobie drogą może jechać równo z autem na tym samym pasie i w
  • Odpowiedz
A.....s
konto usunięte 25.04.2024, 09:45:47
  • 14
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 77
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

muse
muse
muse 25.04.2024, 09:47:23 via Wykop
  • 2
@AlienFromWenus: A to nie jest tak, że to kobiety mają ból tyłka że faceci nie chcą brać ślubów i nie chcą wchodzić w poważne relacje?
  • Odpowiedz
muse
muse
muse 26.04.2024, 06:49:36 via Wykop
  • 0
@PoznanskaSzneka: baby jak najbardziej chcą facetów, podejrzewam że bardziej niż faceci baby. Nie mówię tutaj o wykopie, tylko ogólnie
  • Odpowiedz
kwasixx
kwasixx
kwasixx
25.04.2024, 09:40:53
  • 0
Cześć. Powiedzmy, że zalegam z płatnością na kwotę 800 zł z tytułu jakiejś umowy. W umowie jest napisane, że zaleganie z płatnością grozi odsetkami ustawowymi i przekazaniem do firmy windykacyjnej. Z tego 800 zł jaka kwota może urosnąć jakbym rok nie płacił?

#prawo #finanse
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

muse
muse
muse 25.04.2024, 09:44:10 via Wykop
  • 0
@kwasixx: odsetki ustawowe to jest mem, straty wyniosą ok 21,37 zł
  • Odpowiedz
ElonMuskKochamCie
ElonMuskKochamCie
25.04.2024, 09:28:20
  • 1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

muse
muse
muse 25.04.2024, 09:30:31 via Wykop
  • 0
@ElonMuskKochamCie: to ta słynna konsola lepsza od Xboxa? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
ZenujacaDoomerka
ZenujacaDoomerka
24.04.2024, 08:36:25
  • 6
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

muse
muse
muse 24.04.2024, 08:37:27 via Wykop
  • 10
@ZenujacaDoomerka: mnie wykop nauczył, że wszystkie polki zaliczają się do curvy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
los_amigos
los_amigos
los_amigos
21.04.2024, 19:41:34
  • 0
#motoryzacja #motocykle
Bede chcial sprzedac swoj motocykl ale to w sumie pierwsza taka moja operacja w zyciu. Jak to ogarniacie, dajecie sie kupujacemu przejechac testowo? W auto no to wsiadasz z typem i jedziecie, a tu przeciez nie wskocze na plecak czy kupujacego nie wezme xD
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

muse
muse
muse 22.04.2024, 08:09:59 via Wykop
  • 0
@los_amigos: Przede wszystkim kasa do ręki i umowa słowna, że jak coś odwali to bierze moto a Ty kasę. Po drugie kasa do ręki, bo masz wtedy pewność że przyjechał ktoś konkretny, a nie ktoś kto chce zawracać dupę i sobie potestować różne motocykle bez zamiaru kupna. Ostatnio w Polsce był przypadek, że koleś wsiadł na 600-tę, walnął o krawężnik. Skończyło się tak, że jego mózg leżał kilka metrów dalej,
  • Odpowiedz
wiktorbo
wiktorbo
wiktorbo
16.04.2024, 20:22:49
  • 6
#motocykle

Protip dla rozglądających się za kaskami/ciuchami/odzieżą.

Ten sam kask w dużej polskiej sieciówce motocyklowej kosztuje 1000 zł więcej niż w dużej niemieckiej sieciówce motocyklowej.

Lepiej
wiktorbo - #motocykle 

Protip dla rozglądających się za kaskami/ciuchami/odzieżą.

T...

źródło: IMG_8672

Pobierz
  • 18
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

muse
muse
muse 17.04.2024, 11:50:50 via Wykop
  • 0
@wiktorbo: mam taki sam - wizualnie mi się średnio podobał, ale dokupiłem sobie akcesoryjny spoiler z Aliexpress i teraz jest petarda ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
looolbeka
looolbeka
10.04.2024, 10:28:25
  • 1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

muse
muse
muse 10.04.2024, 10:30:34 via Wykop
  • 1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
muse
muse
muse 10.04.2024, 10:37:50 via Wykop
  • 1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
k.....7
konto usunięte 10.04.2024, 10:30:15
  • 0
Czołem!
Liczę, że trafię tu na jakiegoś prawnika lub osobę o potrzebnej wiedzy. Orientujecie się czy firma może odmówić sprzedaży hurtowej drugiej firmie tylko dlatego, że stała się dla nich zbyt dużą konkurencją? Jedna z firm gdzie robiłem zaopatrzenie usunęła mi konto b2b, zablokowała nr telefonu i siedzi cicho :)

#biznes #firma
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

muse
muse
muse 10.04.2024, 10:36:08 via Wykop
  • 0
@kzk87: Niestety nie możesz ich do tego zmusić.
  • Odpowiedz
WolvvloW
WolvvloW
09.04.2024, 10:37:12
  • 2
#motocykle #

Chuop ma rozterkę. Jechać na #spierdotrip porobić trochę zdjęć, ale ryzykować, że się ugotuje w grubych spodniach motocyklowych, czy czekać max do jutra na jeansy...
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

muse
muse
muse 09.04.2024, 12:24:48 via Wykop
  • 1
@WolvvloW: polecam kupić sobie odzież termo chłodzącą, wtedy nawet w grubej skórze jest do przeżycia ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
R_O_T_T_E_N
R_O_T_T_E_N
04.04.2024, 06:38:12
  • 7950
ROTTE_N

źródło: temp_file1413483001390504943

Pobierz
  • 94
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

muse
muse
muse 04.04.2024, 12:42:34 via Wykop
  • 2
@Gieekaa: faktycznie wina pasażera że nie przesiadł się z kierowcą podczas jazdy 300 km/h, ewentualnie ze nie pociągnął hamulca ręcznego ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 13
  • Strona 4 z 13
  • >
  • fck

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 08.07.2025

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 18.09.2019

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 26.02.2022

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking