@matt1807 Co ma się mówić? Tak jak ci kolega @kwasnybigos napisał CFIT. Zgwalcono każdą procedurę jaka byla, a lotnictwo nie lubi bardzo takich sytuacji. Oj bardzo nie lubi. To wszystko.
@Andr1: Np na łódzkim uniwerku masz Belkę i Kropiwnickiego (wykładali lub wykładają). Stąd poglądy tam panujące bliższe są Keynesowi. Na SGH, wszelako - wykłada lub wykładał tam Balcerowicz i Petru.
@matt1807 myślałem że dzielni potomkowie husarzy poprzebierani w kolaże barw narodowych 11 listopada, wielcy internetowi obroncy Burego, z nowomową o lewactwie i ojkofobii, z klasy robotniczej o tendencjach konserwstywno rewolucyjnych to najwiekszy rak.
@dertom a widzisz myliłeś się :) Kosmopolityczne masy młodych ludzi zauroczonych rzekomą równością i sprawiedliwością społeczną. Zniewolone pokolenie memów, myślące że jest takie zajebiste ( ͡º͜ʖ͡º)
@niesamowite_ Jak do gęby nie będzie co włożyć to dopiero przejrzą na oczy Wtedy ja proponuję stryczek + , tak honorowo za przyczynienie się do zniszczenia państwa
@matt1807: Obawiam się że jebnje bardziej niż się spodziewałem. M zapas jedzenia ale po co mi zapas gdy będę musial wypowiedzieć umowę najmu i się wyprowadzić?
@matt1807: He? A czemu korespondencyjne wtedy? Albo wolno robić wybory albo nie wolno. Wybory korespondencyjne będą prawie na pewno sfałszowane celowo lub przez chaos organizacyjny.
@matt1807: Gdyby tylko był jakiś sposób, nie wiem, powiązany z profilem zaufanym (który każdy niewykluczony cyfrowo obywatel może założyć i używać), i ten sposób w oparciu o ten profil zaufany umożliwiłby głosowanie przez internet. A "zinternetyzowane" komisje w lokalach wyborczych wiedziałyby kto już oddał głos, a kto nie, i jednym prostym skanowaniem kodu QR przy nazwisku oznaczałyby głos oddany w lokalu (żeby nie było możliwe ponowne głosowanie przez profil zaufany).
Dell M4700, włącza się za 5-20 razem ( tak że pokaże logo Della i normalnie Windowsa wczyta)
Przycisk jak i lampki się zapalają, dysk zaszeleści, ale później nic się nie dzieje - czarny ekran. Jak sie przytrzyma przycisk, żeby wyłączyć to wiatraki wszystkie słychać nagle i dopiero off.
@matt1807: no pewnie chłopie że ogarniesz, motywacja, seriale z niemieckim lektorem i polskimi napisami. No i kurs - tu musowo musiałbyś się gdzieś zapisać.
Czy mając odłożone 20-30 tysięcy PLN można gdzieś wbić się w jakiś zawód, żeby zarabiać później dobrze ? Na zasadach inwestycji w jakieś szkolenia kursy uprawnienia itd. By w czymś się wyspecjalizować
@matt1807: jakiś przekaźnik, w dużym uproszczeniu dzięki niemu małym prądem możesz sterować dużym. Wygląda jak ręczna robota więc pewnie ktoś sobie dodał jakieś ukryte odcinanie zapłonu dla bezpieczeństwa
@matt1807: Zgłosiłem to za propagowanie zbrodni komunistycznej i przestępstwo propagowania symboli ustroju totalitarnego. A komentować nie chcę, bo mi mod zdejmie zaraz komentarz. Gdzie takie barany się rodzą, to nie mam pojęcia.
Nie stać na kamerkę ? :/
#bosak #konfederacja
źródło: comment_1587565539RAWCvQqPyoa9vI3Q22wxbh.jpg
Pobierz