Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko167
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking

    Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Marcines

Marcines

Dołączył 11 lat i 6 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 211619
  • Znaleziska 6915
  • Mikroblog 204704
  • Obserwujący 5
  • Obserwowane 97
Marcines
Marcines przed chwilą
  • 0
chyba jakiś bug jest, bo na #steam nie widzę preorderu
#gta6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

FeniFikerr
FeniFikerr
FeniFikerr
15 min temu
  • 0
#gta6 ta cena to jak za darmo. Wow! #ps5 #gry
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Marcines
Marcines 6 min temu via Wykop
  • 0
@FeniFikerr: prawda, wziąłem 3
  • Odpowiedz
Marcines
Marcines przedwczoraj, 19:22:24
  • 4
A zbierałem na HH, żeby kupić :D
#pathofexile2
Marcines - A zbierałem na HH, żeby kupić :D
#pathofexile2

źródło: 20260623210250_1

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Marcines
Marcines
Autor
przedwczoraj, 19:48:31 via Wykop
  • 1
@PiersKurczaka: no ja musze dokonczyc challenge, zrobic questy dla kilku mechanik, jest jeszcze mageblood, który kosztuje z 600D+
jest co robić jeszcze
@Naczelny_Przegryw_Polski no ten HH jest najdroższą rzeczą, jaka mi wypadła z jedynki czy dwójki xD
  • Odpowiedz
Marcines
Marcines
Autor
14 godz. i 19 min temu via Wykop
  • 0
@KolegaPatryk: mam filterblade
  • Odpowiedz
Guide
Guide
przedwczoraj, 20:31:07
  • 1
jak można zrobić tak anty fun rzecz w grze jak triale do ascendacji w dwójce, jakbym spotkał dewelopera który to wymyślił i stwierdził, że spodoba się ludziom to bym go chyba tam zmasakrował na miejscu, tak, piszę to na w-----e jak zmarnowałem 1h życia na trial of sekhema
#pathofexile #pathofexile2 #gry #pcmasterrace
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Marcines
Marcines przedwczoraj, 22:47:56 via Wykop
  • 0
@Guide: jak masz spoko build to trial of chaos zrobisz bez problemu
  • Odpowiedz
ag3nt
ag3nt
ag3nt
przedwczoraj, 18:51:34
  • 3
XDDDDDD

#pcmasterrace #nvidia #purepc #heheszki
ag3nt - XDDDDDD

#pcmasterrace #nvidia #purepc #heheszki

źródło: 5090

Pobierz
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Marcines
Marcines przedwczoraj, 19:58:34 via Wykop
  • 0
@ag3nt: troche clickbait, bo nie spalił się redakcji PurePC, tylko club386 (pierwsze słyszę o tej stronie) xd
  • Odpowiedz
acidd
acidd
przedwczoraj, 06:44:59
  • 0
Chyba zrobię sobie drugą postać, co byście polecili? Nie chciałbym tylko one-buttona bo nie lubię tak grać (sorcerka z 0.3 była kozacka, ale nudna w dłuższej perspektywie) i dlatego też tak mi się fajnie gra deadajką bo można sobie trochę poklikać.
#pathofexile2 #poe2
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Marcines
Marcines przedwczoraj, 11:11:38 via Wykop
  • 1
@acidd: no ja oryginalny nie jestem, 2 build to hollow form whirling assault monke. ale bardzo przyjemnie się gra
  • Odpowiedz
KolakPatolik2137
KolakPatolik2137
22.06.2026, 17:38:14
  • 3
Myślicie że w GTA VI będzie minigra gdzie Lucia dostaje okresu i zapomniała założyć tampon i przez to ma drachę na spodniach i trzeba iść do kibla aplikować tampon i zmienić gacie i spodnie tak żeby nikt nie zauważył?
#przegryw #gta6
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Marcines
Marcines 22.06.2026, 18:39:30 via Wykop
  • 1
@KolakPatolik2137: zdecydowanie, a zmiana tamponu będzie mini gierką QTE
  • Odpowiedz
smawek12
smawek12
smawek12
22.06.2026, 16:47:43
  • 0
Twister jakiś zbugowany? Po ostatnim patchu jakoś inaczej dziala, w dodatku często nie można żadnego skilla użyć.
#pathofexile2
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Marcines
Marcines 22.06.2026, 17:41:56 via Wykop
  • 0
@smawek12: @mikserq21 whirling assault tez mi sie czasem nie odpala wiec chyba jakis bug
  • Odpowiedz
szmichal
szmichal
21.06.2026, 15:43:19
  • 4
Dobra chwilę pograliśmy, co myślicie o campaign skip? Jest to jedyna rzecz która odrzuca mnie od robienia altów. Gdyby dało się przebiec kapmanie w 3h z "tweaked gear" - spoko. Ale mi nigdy nie udało sie zejsc z kampanią poniżej 7h nawet z leveling gearem. Zony są po prostu za duże nawet jak przytulasz sie do ścian by znalezc POI #pathofexile2
szmichal - Dobra chwilę pograliśmy, co myślicie o campaign skip? Jest to jedyna rzecz...

źródło: 1000072926

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Marcines
Marcines 21.06.2026, 16:30:21 via Wykop
  • 0
@szmichal: ja bym przytulił skipa na 2 postaci w lidze, ale wątpię by to zrobili
  • Odpowiedz
Barte_q
Barte_q
Barte_q
21.06.2026, 12:29:26
  • 3
no i siedzi mageblod :)
z baqdylaza w 1 dzien na plus o 600 div (rano wpadł headhunter) ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#poe2 #pathofexile2 #gry
Barte_q - no i siedzi mageblod :) 
z baqdylaza w 1 dzien na plus o 600 div (rano wpad...

źródło: mageblood

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Marcines
Marcines 21.06.2026, 14:05:41 via Wykop
  • 0
@Barte_q: MB i HH w jeden dzień?
Marcines - @Barte_q: MB i HH w jeden dzień?

źródło: obraz

Pobierz
  • Odpowiedz
szmichal
szmichal
19.06.2026, 05:57:23
  • 3
Sprawdźcie swoje stashe. Od 5.3 kulemak bedzie dropił ancienty abyssowe #pathofexile2
szmichal - Sprawdźcie swoje stashe. Od 5.3 kulemak bedzie dropił ancienty abyssowe #p...

źródło: 1000072717

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Marcines
Marcines 19.06.2026, 16:11:03 via Wykop
  • 0
@szmichal: w nocy wywaliło te invitki do ~650 exaltów xD A potem zaczęło spadać po wejściu patcha
  • Odpowiedz
travq
travq
travq
19.06.2026, 12:50:23
  • 1
#pathofexile2 nie moge sobie gierki progresowac, bo okno z mapa sie nie laduje po wyborze wiezy xD GG
travq - #pathofexile2 nie moge sobie gierki progresowac, bo okno z mapa sie nie laduj...

źródło: obraz

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Marcines
Marcines 19.06.2026, 16:09:19 via Wykop
  • 1
@travq: protip: escapem możesz wyjść, a potem jak naciśniesz 2 raz to już działa
  • Odpowiedz
Mega_Smieszek
Mega_Smieszek
16.06.2026, 17:34:24
  • 0
I cyk odinstalowanko. Jak gra robi z ciebie głupa to nie ma dla niej miejsca na dysku. Bardzo się cieszę, że was zamknęli patałachy.

#ps5 #demonssouls #darksouls
Mega_Smieszek - I cyk odinstalowanko. Jak gra robi z ciebie głupa to nie ma dla niej ...
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Marcines
Marcines 16.06.2026, 18:00:54 via Wykop
  • 0
@Mega_Smieszek: przeciez demon souls to chyba najłatwiejsza gra od from xd
  • Odpowiedz
acidd
acidd
15.06.2026, 07:03:03
  • 4
Ten patent żeby latać mapy tylko na tabletach irradiated to całkiem niezłe daje rezulataty
Nie mówię, że z każdej mapy mam po 6 tabletów, ale generalnie z każdej min. 2 a czasami więcej wypada.
#pathofexile2 #poe2
acidd - Ten patent żeby latać mapy tylko na tabletach irradiated to całkiem niezłe da...

źródło: 20260615090032_1 - Copy

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Marcines
Marcines 15.06.2026, 13:12:33 via Android
  • 1
@marv0oo: rel, w tej lidze ekonomia dobrze sie trzyma
  • Odpowiedz
KrowkaAtomowka
KrowkaAtomowka
13.06.2026, 22:40:58
  • 0
#pathofexile2 co zrobic zeby czasami byc szybszym od chinskich botow ?
KrowkaAtomowka - #pathofexile2 co zrobic zeby czasami byc szybszym od chinskich botow...

źródło: image

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Marcines
Marcines 13.06.2026, 23:02:33 via Android
  • 1
@KrowkaAtomowka: nie da sie, boty nie maja ekranu ładowania
  • Odpowiedz
Barte_q
Barte_q
Barte_q
12.06.2026, 11:46:31
  • 10
dosłownie minute wczesniej w myslacg "przydało by sie z 10 diva"
no i prosze ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#pathofexile2 #poe2 #gry
Barte_q - dosłownie minute wczesniej w myslacg "przydało by sie z 10 diva" 
no i pros...

źródło: 10div

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Marcines
Marcines 12.06.2026, 12:29:27 via Wykop
  • 1
@Barte_q: najlepsza zmiana z patcha
  • Odpowiedz
Marcines
Marcines 11.06.2026, 11:45:06
  • 1
Polecam rolować tablety, bo przy odpowiednich affixach można nieźle zarobić, a dużo czasu to nie zajmuje.
Pierwsze transmutation, potem augmentation, a jeśli wylosowały się słabe affixy to orb of alchemy - wtedy zmienia affixy więc może wpadnie coś lepszego.

#pathofexile2
Marcines - Polecam rolować tablety, bo przy odpowiednich affixach można nieźle zarobi...

źródło: Zrzut ekranu 2026-06-11 133907

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Marcines
Marcines
Autor
11.06.2026, 12:20:02 via Wykop
  • 0
@travq: nie, wczoraj widzialem post na reddicie xd
  • Odpowiedz
szmichal
szmichal
11.06.2026, 05:46:26
  • 4
Divajny leżą na ulicy, wystarczy się po nie schylić.

Dla przykładu, wybieracie sobie jakiś fajny unikat który wiemy że jest grany, np hełm. Ja wybrałem ten bo go lubię Crown of Eyes Vermeil Circlet

Jak chcecie rolować amulety to pamiętajcie o quality i destylatach. Widzę na trade sporo zmarnowanych Astramentisów z +1 do all skilli bez instilu xd

Kupujecie
szmichal - Divajny leżą na ulicy, wystarczy się po nie schylić. 

Dla przykładu, wybi...

źródło: image

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Marcines
Marcines 11.06.2026, 09:40:44 via Wykop
  • 0
@szmichal: hideout warrior zawsze jest najlepszą opcją na zarobek xD jak ktoś lubi to spoko, dla mnie to nudy
  • Odpowiedz
FLAC
FLAC
09.06.2026, 15:53:50
  • 1
Klasyka. Jak baba nie jest 60 letnią wiedźmą szpetną jak noc listopadowa to zachodni gracze dostają sraczki xD
#stellarblade
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Marcines
Marcines 09.06.2026, 19:16:20 via Wykop
  • 0
@FLAC: juz bez przesady, Eve wygląda na dorosłą osobę, a ta Evie to jak dziecko
  • Odpowiedz
Mega_Smieszek
Mega_Smieszek
09.06.2026, 08:51:47
  • 0
Gdzieś usłyszałem, że w #demonssouls lepiej być w tej wersji ducha, bo są jakieś tego benefity. Zawsze mnie wkurzały te człowieczeństwa, wejrzenia w grach #darksouls. Strasznie irytująca i niepotrzebna mechanika.

#ps5
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Marcines
Marcines 09.06.2026, 09:50:32 via Wykop
  • 1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 21
  • Strona 1 z 21
  • >

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 25.12.2025

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 17.09.2016

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 10.12.2020

    Mikroblogger
  • Pozytywnie Zakręcony
    od 02.02.2021

    Pozytywnie Zakręcony

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia