@PiersKurczaka: no ja musze dokonczyc challenge, zrobic questy dla kilku mechanik, jest jeszcze mageblood, który kosztuje z 600D+ jest co robić jeszcze @Naczelny_Przegryw_Polski no ten HH jest najdroższą rzeczą, jaka mi wypadła z jedynki czy dwójki xD
jak można zrobić tak anty fun rzecz w grze jak triale do ascendacji w dwójce, jakbym spotkał dewelopera który to wymyślił i stwierdził, że spodoba się ludziom to bym go chyba tam zmasakrował na miejscu, tak, piszę to na w-----e jak zmarnowałem 1h życia na trial of sekhema #pathofexile #pathofexile2 #gry #pcmasterrace
Chyba zrobię sobie drugą postać, co byście polecili? Nie chciałbym tylko one-buttona bo nie lubię tak grać (sorcerka z 0.3 była kozacka, ale nudna w dłuższej perspektywie) i dlatego też tak mi się fajnie gra deadajką bo można sobie trochę poklikać. #pathofexile2 #poe2
Myślicie że w GTA VI będzie minigra gdzie Lucia dostaje okresu i zapomniała założyć tampon i przez to ma drachę na spodniach i trzeba iść do kibla aplikować tampon i zmienić gacie i spodnie tak żeby nikt nie zauważył? #przegryw #gta6
Dobra chwilę pograliśmy, co myślicie o campaign skip? Jest to jedyna rzecz która odrzuca mnie od robienia altów. Gdyby dało się przebiec kapmanie w 3h z "tweaked gear" - spoko. Ale mi nigdy nie udało sie zejsc z kampanią poniżej 7h nawet z leveling gearem. Zony są po prostu za duże nawet jak przytulasz sie do ścian by znalezc POI #pathofexile2
Ten patent żeby latać mapy tylko na tabletach irradiated to całkiem niezłe daje rezulataty Nie mówię, że z każdej mapy mam po 6 tabletów, ale generalnie z każdej min. 2 a czasami więcej wypada. #pathofexile2 #poe2
Polecam rolować tablety, bo przy odpowiednich affixach można nieźle zarobić, a dużo czasu to nie zajmuje. Pierwsze transmutation, potem augmentation, a jeśli wylosowały się słabe affixy to orb of alchemy - wtedy zmienia affixy więc może wpadnie coś lepszego.
Gdzieś usłyszałem, że w #demonssouls lepiej być w tej wersji ducha, bo są jakieś tego benefity. Zawsze mnie wkurzały te człowieczeństwa, wejrzenia w grach #darksouls. Strasznie irytująca i niepotrzebna mechanika.
#gta6