Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko163
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
travq
travq

travq

Dołączył 8 lat i 11 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 331
  • Znaleziska 109
  • Mikroblog 222
  • Obserwujący 0
  • Obserwowane 4
travq
travq
travq 20.06.2026, 15:14:18
  • 0
#pathofexile2 nie ogarniam o c--j chodzi. W atlasie pokazuje mi mape X, a kiedy wejde to odpala sie mapa Y. Np pokazuje spring, a odpala sie necropolis. Tak samo mialem teraz ta chmurke do odblokowania po lineage support mapke, zrobilem access, a tam pojawila sie z d--y normalna mapa, a kiedy wszedlem to odpalila sie jeszcze inna. O c--j tu chodzi??? Nie wazne jaka mape pokazuje, za kazdym razem losuje
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

travq
travq
travq
Autor
20.06.2026, 16:15:42 via Wykop
  • 0
@szmichal: a to on jest zbugowany czy ja czytac nie umiem i jakis jego mod to sprawia?
  • Odpowiedz
travq
travq
travq
Autor
21.06.2026, 03:49:34 via Wykop
  • 0
@acidd: czyli problemy z czytaniem, dziekuje
  • Odpowiedz
travq
travq
travq 19.06.2026, 12:50:23
  • 1
#pathofexile2 nie moge sobie gierki progresowac, bo okno z mapa sie nie laduje po wyborze wiezy xD GG
travq - #pathofexile2 nie moge sobie gierki progresowac, bo okno z mapa sie nie laduj...

źródło: obraz

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

travq
travq
travq
Autor
19.06.2026, 12:50:30 via Wykop
  • 0
@travq:
travq - @travq:

źródło: obraz

Pobierz
  • Odpowiedz
travq
travq
travq
Autor
19.06.2026, 12:53:07 via Wykop
  • 0
@travq: na ich szczescie restart gierki pomogl
  • Odpowiedz
szmichal
szmichal
19.06.2026, 05:57:23
  • 3
Sprawdźcie swoje stashe. Od 5.3 kulemak bedzie dropił ancienty abyssowe #pathofexile2
szmichal - Sprawdźcie swoje stashe. Od 5.3 kulemak bedzie dropił ancienty abyssowe #p...

źródło: 1000072717

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

travq
travq
travq 19.06.2026, 08:58:10 via Wykop
  • 0
@Cenwargh: z pewnoscia warto co jakis taki patch wiekszy wejsc i zapoznac sie ze zmianami
  • Odpowiedz
travq
travq
travq 19.06.2026, 08:59:30 via Wykop
  • 0
@szmichal: a Omen of Light po ile chodzi aktualnie
  • Odpowiedz
travq
travq
travq 17.06.2026, 06:37:15
  • 1
#pathofexile2 ale bolid xD
travq - #pathofexile2 ale bolid xD
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

travq
travq
travq
Autor
17.06.2026, 06:55:13 via Wykop
  • 1
@Kiedys_Mialem_Fejm: zgadza sie, gra SSF
  • Odpowiedz
szmichal
szmichal
16.06.2026, 05:40:01
  • 2
Czyli mirrory z run istnieją #pathofexile2
szmichal - Czyli mirrory z run istnieją #pathofexile2
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

travq
travq
travq 16.06.2026, 07:21:19 via Wykop
  • 0
@szmichal: to juz bylo wiadome od chyba 2 dnia ligi ;p
  • Odpowiedz
Kiedys_Mialem_Fejm
Kiedys_Mialem_Fejm
15.06.2026, 05:28:08
  • 0
Około 130h wbite Mageblood kupiony, 4 rakiaty wydropione. Zrobiłem drugą postać po Martial Artist i jakoś mi się już nie chce

Challenge to śmiech na sali, a nie challenge, samo się to robi. Bambiki z reddita się cieszą, więc te w #pathofexile też pewnie ułatwią( ͡° ʖ̯ ͡°)

Ogólnie zajebista liga, najlepsza w #pathofexile2 tylko brakuje wyzwania i trochę szybko człowiek dochodzi do sufitu dmga i dalej
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

travq
travq
travq 15.06.2026, 10:34:11 via Wykop
  • 1
@marek2121: na SSF jest lepiej, ale d--y rowniez nie urywa, bo jednak obecnie za latwo zrobic caly content w tej grze i nie ma sensu farmic wiecej. Jeden durny +skill i trudnosc gry idzie do kosza. Musza sporo popracowac nad balansem. Poswiecasz sporo czasu, zeby odblokowac sobie te wszystkie mechaniki na maksa, a w tym czasie wydropisz/wycraftujesz wystarczajace eq, zeby wszystko zbijac. To po co grac dalej? W momencie kiedy
  • Odpowiedz
acidd
acidd
15.06.2026, 07:03:03
  • 4
Ten patent żeby latać mapy tylko na tabletach irradiated to całkiem niezłe daje rezulataty
Nie mówię, że z każdej mapy mam po 6 tabletów, ale generalnie z każdej min. 2 a czasami więcej wypada.
#pathofexile2 #poe2
acidd - Ten patent żeby latać mapy tylko na tabletach irradiated to całkiem niezłe da...

źródło: 20260615090032_1 - Copy

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

travq
travq
travq 15.06.2026, 10:27:44 via Wykop
  • 1
@acidd: tez sobie wczoraj to sprawdzilem i rzeczywiscie wiecej wypada. Moze nie z kazdej mapy nawet, ale jest duzo lepiej. A te irradiated mapy to skad jeszcze wypadaja oprocz z map z wiezami? One losowo z bossow lecialy? Czy nawet z mobka? Jakos nie zwracalem uwagi jak wypadaly tylko do stasha ladowalem
  • Odpowiedz
Kiedys_Mialem_Fejm
Kiedys_Mialem_Fejm
12.06.2026, 05:47:46
  • 12
Za każdym zcrafconym razem( ͡° ͜ʖ ͡°)

#pathofexile2
KiedysMialemFejm - Za każdym zcrafconym razem( ͡° ͜ʖ ͡°)

#pathofexile2

źródło: 4nm3ke

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

travq
travq
travq 12.06.2026, 12:32:11 via Wykop
  • 1
@Kiedys_Mialem_Fejm: omen of light kek. Nawet jeden mi nie dropnal w tej lidze xD
Ogolnie craft nie jest jakis najtragiczniejszy w obecnym stanie tylko brakuje currency z loota (w sumie to glownie chaos orbow), a ze content w tej grze dosc szybko sie konczy bez zadnych uberkow to nie ma potrzeby az tyle farmic. Niech zbalansuja +skille, dodadza harvescik z poe1 i bedzie juz spoko
  • Odpowiedz
travq
travq
travq 10.06.2026, 15:02:59
  • 0
#pathofexile2 jest jakis sensowny sposob na dropa tabletow? Dosyc malo ich leci szczerze mowiac
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

travq
travq
travq
Autor
10.06.2026, 15:37:14 via Wykop
  • 0
@acidd: no to chyba mam wyjatkowego pecha. Zblizam sie powoli do 95lvla, a mam ledwo po 10 sztuk kazdego rodzaju :< oczywiscie przepalilem juz ich troche. Problem mam w sumie taki, ze laduje po 3-4 tablety tego samego rodzaju jak przykazano co powoduje tylko jedna mechanike na mape i nie ma jak farmic pozostalych, a nawet z farmionej mechaniki c---a leci. Juz nie mowie nawet o tym, ze musze i
  • Odpowiedz
travq
travq
travq
Autor
11.06.2026, 07:53:47 via Wykop
  • 0
@acidd: Jezeli mowiac drzewko masz na mysli te 300+ pkt to jeszcze nie, bo dopiero pokazaly mi sie na mapie pierwsze punkty gdzie moge zdobyc wejsciowki na divinity xD Mam gdzies polowe obecnie. W sumie to tez nie masz jakos duzo tych tabletow
  • Odpowiedz
travq
travq
travq
Autor
11.06.2026, 12:01:41 via Wykop
  • 0
no akurat na perfect sockety to tez ja narzekalem xDD
  • Odpowiedz
Marcines
Marcines
11.06.2026, 11:45:06
  • 1
Polecam rolować tablety, bo przy odpowiednich affixach można nieźle zarobić, a dużo czasu to nie zajmuje.
Pierwsze transmutation, potem augmentation, a jeśli wylosowały się słabe affixy to orb of alchemy - wtedy zmienia affixy więc może wpadnie coś lepszego.

#pathofexile2
Marcines - Polecam rolować tablety, bo przy odpowiednich affixach można nieźle zarobi...

źródło: Zrzut ekranu 2026-06-11 133907

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

travq
travq
travq 11.06.2026, 12:00:29 via Wykop
  • 0
@Marcines: ktos chyba ogladl filmik Alberta Maciejczaka ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
NiceshootPL
NiceshootPL
10.06.2026, 17:06:36
  • 1
#pathofexile2 i myk crash na ostatnim ritualu, co za p--------e g---o się dzieje w tej lidze, ja dziennie mam więcej crashy niż w wszystkich poprzednich ligach łącznie
NiceshootPL - #pathofexile2 i myk crash na ostatnim ritualu, co za p--------e g---o s...

źródło: 1123123

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

travq
travq
travq 11.06.2026, 02:37:48 via Wykop
  • 0
@NiceshootPL: mialem tak samo, nie wiem jak ludzie na HC graja xD
  • Odpowiedz
mikserq21
mikserq21
mikserq21
11.06.2026, 01:06:53
  • 0
jakieś konkretne warunki trzeba spełnić żeby odblokować 4 punkt u dorianiego? jeżdże po tej mapie i nie mogę znaleźć Immured Fury ( ͡° ʖ̯ ͡°)
#pathofexile2 #poe2
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

travq
travq
travq 11.06.2026, 02:34:33 via Wykop
  • 4
@mikserq21: W moim przypadku dotarlem do czwartej corrupted area, zbilem bossa, a potem na cleansed area pojawil sie znacznik Immured Fury do zbicia. Podejrzewam, ze tak to wlasnie dziala
  • Odpowiedz
Kiedys_Mialem_Fejm
Kiedys_Mialem_Fejm
09.06.2026, 18:19:53
  • 4
W końcu( ͡° ͜ʖ ͡°)

#pathofexile2
KiedysMialemFejm - W końcu( ͡° ͜ʖ ͡°)

#pathofexile2

źródło: Zrzut ekranu 2026-06-09 201818

Pobierz
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

travq
travq
travq 10.06.2026, 07:49:24 via Wykop
  • 1
@szmichal: tez widzialem te analizy. Chyba nawet pisali cos o 1/10 xd Z tego co pamietam to jak mi dropnela to tez bylem na jakiejs gowno mapce bez boostow
  • Odpowiedz
szmichal
szmichal
10.06.2026, 06:14:13
  • 3
Gorzej jak przegrać z rakiem #pathofexile2
szmichal - Gorzej jak przegrać z rakiem #pathofexile2

źródło: image

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

travq
travq
travq 10.06.2026, 07:45:07 via Wykop
  • 2
@KrowkaAtomowka: ja sobie farmilem z tego quality gemy i jakies inne currency w early game co mi pomoglo mocno
  • Odpowiedz
travq
travq
travq 09.06.2026, 12:40:27
  • 0
#pathofexile2 chyba moje najlepsze rekawiczki w karierze
travq - #pathofexile2 chyba moje najlepsze rekawiczki w karierze

źródło: obraz

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

NaczelnyAgnostyk
NaczelnyAgnostyk
09.06.2026, 12:50:50 via Wykop
  • 0
@travq: ee tam jak nie ma do energy shield nic to lipa
  • Odpowiedz
szmichal
szmichal
09.06.2026, 07:09:28
  • 5
Obczajcie tego s--------a #pathofexile2
szmichal - Obczajcie tego s--------a #pathofexile2

źródło: image

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

travq
travq
travq 09.06.2026, 07:18:44 via Wykop
  • 0
@szmichal: kupiony czy ulepiony
  • Odpowiedz
travq
travq
travq 09.06.2026, 08:12:42 via Wykop
  • 0
@szmichal: bedzie trzeba odwiedzic atziri w takim razie ktoregos dnia. A w jaki sposob jest szansa na kolejny socket? Vaal orb czy inne currency jakies z tej durnej swiatyni?
  • Odpowiedz
travq
travq
travq 09.06.2026, 08:16:57 via Wykop
  • 0
@szmichal: O to wlasnie mi chodzilo
  • Odpowiedz
KrowkaAtomowka
KrowkaAtomowka
09.06.2026, 04:43:48
  • 0
#pathofexile2 hej co to sa marksman mody ? nie moge znalezc w necie
KrowkaAtomowka - #pathofexile2 hej co to sa marksman mody ? nie moge znalezc w necie

źródło: image

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

travq
travq
travq 09.06.2026, 06:42:57 via Wykop
  • 0
@KrowkaAtomowka: nie wiem, ale ladne te rekawiczki. Podpytaj na reddit, pewnie ktos odpowie
  • Odpowiedz
travq
travq
travq 08.06.2026, 12:21:45
  • 2
#pathofexile2 oczywiscie spadl jak juz main skille zasocketowalem vaal orbem
travq - #pathofexile2 oczywiscie spadl jak juz main skille zasocketowalem vaal orbem

źródło: obraz

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

acidd
acidd
08.06.2026, 16:40:05 via Wykop
  • 0
@travq: spoko to teraz worek się otworzy i już będą leciały :)
  • Odpowiedz
Kiedys_Mialem_Fejm
Kiedys_Mialem_Fejm
08.06.2026, 06:23:04
  • 1
Kolejne godziny mijają na farmieniu Rakiaty, Garukhana i Atziri Communion i jeszcze żadnego nie widziałem. Miejscówki gdzie wypada Garukhan nie widziałem jeszcze na oczy nawet oprócz questa Jado

Czemu zawsze sobie to robię i wybieram farmienie jakiegoś gówna z 2% chance dropem zamiast pójsc w coś pewnego xD

Na szczęście rush Atziri plus farmienie wejściówek na nowego arbitra to easy money i można to ze sobą łączyć

#pathofexile2
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

travq
travq
travq 08.06.2026, 08:44:31 via Wykop
  • 0
@Kiedys_Mialem_Fejm: i ta notka rzeczywiscie dziala? Pojawiaja sie Tobie dosc czesto mapki z lineage supportami?
  • Odpowiedz
travq
travq
travq 08.06.2026, 06:32:15
  • 2
#pathofexile2 Fajna zmiana

Omen of Sinistral Erasure, Omen of Dextral Erasure, Omen of Sinistral Annulment, Omen of Dextral Annulment, Omen of the Blessed and Omen of Sanctification can now generate in Rituals in level 79 and above instead of 80 and above.
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

KrowkaAtomowka
KrowkaAtomowka
08.06.2026, 06:53:59 via Wykop
  • 0
@travq: szkoda ze nie withiling ale i tak niezle
  • Odpowiedz
saif3r
saif3r
08.06.2026, 12:33:43 via Wykop
  • 1
@KrowkaAtomowka: Whittling leci od 75
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • Strona 1 z 3
  • >

Asd asd

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 04.07.2025

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 16.06.2018

    Gadżeciarz

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking