Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko162
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
lucinho

lucinho

Dołączył 12 lat i 8 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 987
  • Znaleziska 7
  • Mikroblog 980
  • Obserwujący 0
  • Obserwowane 16
Malynavy_Krool
Malynavy_Krool
Malynavy_Krool
wczoraj, 13:46:23
  • 1
#gotujzwykopem #gastronomia #protip
Mam dziś wolne i tak sobię pomyślałem, że zrobię sobię minestrone ¯\(ツ)/¯ czemu nie.

Przepis:
Dużo masła na patelnię, pół kostki najmniej, na to świerze zioła związane nitką, czosnek i kardamon, pieprz, daj temu czas aż masło się skarmelizuje, potem wyciągasz na bok na talerz a na to masło dajesz warzywa (jakie tylko chcesz, masz, lubisz, najlepiej wszystkie), mogą być z paczki jak
Malynavy_Krool - #gotujzwykopem #gastronomia #protip
Mam dziś wolne i tak sobię pomyś...

źródło: 2303

Pobierz
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

lucinho
lucinho wczoraj, 14:18:25 via Wykop
  • 1
@Malynavy_Krool: Ciezki klimat widze
  • Odpowiedz
lucinho
lucinho 15 godz. i 43 min temu via Wykop
  • 0
@Malynavy_Krool: mylilem sie, bardzo ciezki klimat
  • Odpowiedz
Dequstator
Dequstator
17.06.2026, 16:08:55
  • 11
#przegryw #gotujzwykopem no nic, spaghetti trzeba ugotować przed meczem i potem do nocy oglądanie
Dequstator - #przegryw #gotujzwykopem no nic, spaghetti trzeba ugotować przed meczem ...

źródło: 20260617_180727

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

lucinho
lucinho 19.06.2026, 09:40:54 via Wykop
  • 1
@Jestem_Tutaj: Czemu tak lodziaro
  • Odpowiedz
lucinho
lucinho 19.06.2026, 09:53:34 via Wykop
  • 0
@Jestem_Tutaj: Dobry protip w takim razie, uszanowanko.
  • Odpowiedz
dodi-lukebakio
dodi-lukebakio
11.06.2026, 08:10:03
  • 10
#f1 nie wiedziałem że tu same dziadki na stronie ʕ•ᴥ•ʔ
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

lucinho
lucinho 11.06.2026, 08:40:10 via Wykop
  • 8
@dodi-lukebakio: Ja jeszcze szumachera ogladal a Massa byl memem zanim byly memy, ale to nie zrozumiesz, nie zrozumiesz tego
  • Odpowiedz
lucinho
lucinho 11.06.2026, 08:14:18
  • 2
tag #tatuaze leci na czarna liste, przeciez tu sie tylko hejtuje tatuaze xD jesli jest jakis inny tag na ktorym mozna poogladac, podyskutowac o tatuazach bez troglodytow co wyzywaja od brudnopisow to poprosze informacje na priv.
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

dullboy
dullboy
11.06.2026, 09:34:05 via Wykop
  • 2
@lucinho: jakieś grupy na fb albo reddit, tu z małpami nie pogadasz
  • Odpowiedz
Zakrentas
Zakrentas
Zakrentas
11.06.2026, 04:40:35
  • 375
Dlaczrgo na wykopie tak popularny jest pogląd, że szeregówka "ma wszystkie wady mieszkania i domu"? Taki komentarz dostał wczoraj ponad 1000 plusów.

A moim zdaniem szeregówka ma szereg zalet:
-brak sąsiadów nad głową i pod podłogą;
-własny ogródek do grillowania, opalania się, postawienia basenu, zabawy w dziećmi, posadzenia pomidorków itd.;
-garaż i podjazd: zawsze jest gdzie zaparkować, można sobie umyć, posprzątać samochód, wnieść zakupy spod samych drzwi do domu;
Zakrentas - Dlaczrgo na wykopie tak popularny jest pogląd, że szeregówka "ma wszystki...

źródło: 18211

Pobierz
  • 293
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

lucinho
lucinho 11.06.2026, 07:47:49 via Wykop
  • 8
@Zakrentas: Mysle, ze wiekszosc tych ludzi widziala lub slyszala o kiepskich przykladach, ktorych w Polsce nie brakuje. Kazdy architekt czy urbanista czy ktokolwiek wlasciwie wie, ze szeregowki to swietne rozwiazanie jesli jest zaaplikowane w miejscu w ktorym dziala i ma sens. Niestety czesto sa budowane nie z rozsadku tylko z pazernosci jak wiele innych typow budynkow w tym kraju i dlatego mamy ludzi ktorzy maja skrajne poglady na temat kazdego
  • Odpowiedz
Hole_to_another_universe
Hole_to_another_universe
09.06.2026, 10:38:02
  • 26
Huop zrobił długi o silny trening to trzeba jeść teraz dużo, nie chcem ale muszę #przegryw #jedzzwykopem #gotujzwykopem #mirkokoksy
Holetoanother_universe - Huop zrobił długi o silny trening to trzeba jeść teraz dużo,...

źródło: 1000008832

Pobierz
  • 18
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

lucinho
lucinho 09.06.2026, 15:43:11 via Wykop
  • 0
@Hole_to_another_universe: Nie no ja mam wrazenie ze Ty to specjalnie juz robisz. Pol talerza poza krawedzia stolu, moje OCD could never
  • Odpowiedz
fevo
fevo
03.06.2026, 22:19:43
  • 22
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

lucinho
lucinho 04.06.2026, 11:04:17 via Wykop
  • 1
odzywam sie raz na 12 lat i jestem wolany, chowam sie do piwnicy znowu
  • Odpowiedz
MrRedz
MrRedz
03.06.2026, 13:51:13
  • 8
Monakijska p0kraka to największy formułowy przegryw ostatnich lat i to nawet większy niż gekon. Gość który stargetował sobie włoskich kibiców na swój fanbase właśnie ustępuje w nim pola młodemu włoskiemu geniuszowi Antonelliemu który w przeciwieństwie do Leclerca nie wybrał się do cyrku na kółkach z Maranello. Kimi po 29 wyścigach ma już czwarte zwycięstwo w karierze, a p0kraka monakijska po 178 wyścigach ma tylko dwa razy tyle xDDD

No ale dobra, można
MrRedz - Monakijska p0kraka to największy formułowy przegryw ostatnich lat i to nawet...

źródło: 1000039539

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

lucinho
lucinho 03.06.2026, 14:18:48 via Wykop
  • 0
@manifoldboosted: @MrRedz Low quality bait
  • Odpowiedz
Hole_to_another_universe
Hole_to_another_universe
02.06.2026, 13:05:17
  • 8
Gulaszu sobie nagotował ja. Z 4 kg mięsa #przegryw #gotujzwykopem
Holetoanother_universe - Gulaszu sobie nagotował ja. Z 4 kg mięsa #przegryw #gotujzwy...

źródło: 1000008600

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

lucinho
lucinho 02.06.2026, 14:43:01 via Wykop
  • 1
@Hole_to_another_universe: Wszystko na krawedzi, talerz na krawedzi, sos na krawedzi, picie na krawedzi, no zestresowalem sie caly
  • Odpowiedz
fornson23
fornson23
02.06.2026, 06:48:15
  • 16
Już w tą niedzielę, wyścig na który wszyscy czekamy. Emocjonujące GP Mona... A co ja będę wszystkich oszukiwał. Jak zwykle to bedzie g---o i procesja #f1
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

lucinho
lucinho 02.06.2026, 07:26:57 via Wykop
  • 4
@fornson23: Chyba ze wygra Karolek, to bedzie placz wzruszenia i najlepszy moment tego sezonu
  • Odpowiedz
Bykon
Bykon
Bykon
01.06.2026, 11:44:37
  • 0
Panowie czy możecie polecić buty z dobra amortyzacja za 300-400zl? Czy w tej cenie nie ma szans na coś dobrego?
#bieganie
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

lucinho
lucinho 02.06.2026, 07:25:30 via Wykop
  • 1
@Bykon: Jak dobrze poszukasz to znajdziesz Adidas Adizero SL 2 w tej cenie. Dla mnie tak samo dobre jesli nie lepsze od Evo SL. Z pewnoscia mniej sie w nich slizgalem.
  • Odpowiedz
Hole_to_another_universe
Hole_to_another_universe
28.05.2026, 11:28:23
  • 8
Borze jak ja nienawidzę tych gównianych zmodyfikowanych cytryn. K---a skórka gruba na 2 cm, nie są tak aromatyczne i sok ma dziwny smak. Jedna jedyna normalna znalaZlem a reszta takie g---o #zalesie #przegryw #gotujzwykopem
Holetoanother_universe - Borze jak ja nienawidzę tych gównianych zmodyfikowanych cytr...

źródło: 1000008494

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

lucinho
lucinho 28.05.2026, 15:36:30 via Wykop
  • 0
@Hole_to_another_universe: Chlop co sie zdziwi jak kiedys zobaczy cytrynke na drzewie we Wloszech czy Hiszpanii
  • Odpowiedz
lucinho
lucinho 28.05.2026, 15:57:26 via Wykop
  • 0
A ja widzial w hiszpanii i wygladaly jak stare baby skrzyzowane z grejfrutem. Moze to ja widzial te zmodyfikowane ze sklepu. TO PARDOM
  • Odpowiedz
haabero
haabero
18.05.2026, 19:24:15
  • 13
Może nie wygląda ale jak smakowała. Własnoręcznie robiona Pizza Detroit 乁(♥ ʖ̯♥)ㄏ
#gotujzwykopem #gotowanie
haabero - Może nie wygląda ale jak smakowała. Własnoręcznie robiona Pizza Detroit 乁(♥...

źródło: IMG_0293

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

lucinho
lucinho 19.05.2026, 08:02:05 via Wykop
  • 0
@haabero: wyglada top
  • Odpowiedz
K-S-
K-S-
13.05.2026, 17:42:42
  • 2
Zrobiłem ragu bolognese i w pewnym momencie sos był fajny tłusty i pełen smaku ale marchewka była jeszcze twarda. Więc dolałem wody i jeszcze godzinę gotowałem. I tak jakby sos stracił część smaku, stał się mniej tłusty.
Za następnym razem będę podlewał rosołem.

#gotujzwykopem
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

lucinho
lucinho 14.05.2026, 08:30:35 via Wykop
  • 0
@K-S-: Gdzies kiedys widzialem ze Marco Pierre White trze wszystkie skadniki sofritto zamiast je kroic, moze to pomoze na przyszlosc. Osobiscie kroje bardzo drobno i naprawde wydluzam etap pocenia warzyw zanim dorzucam cala reszte, nie maja prawa byc twarde na etapie ´pyrkania´
  • Odpowiedz
lucinho
lucinho 14.05.2026, 11:45:10 via Wykop
  • 0
@K-S-: Moj gotuje sie tez z 2/3h, dolewam bulion miesny i potem dolewam tylko jesli straci za duzo wody, ale pod przykryciem nie powinno sie to stac.
  • Odpowiedz
maaagic
maaagic
04.05.2026, 18:57:34
  • 0
zardzewiałem i wypadłem z obiegu - jakie są aktualne top świeżaki na lato (siłka/sklep) do 100/150zł uwzględniając araby? #perfumy
  • 18
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

lucinho
lucinho 05.05.2026, 08:12:19 via Wykop
  • 1
@Jake1324: Rayhaan Pacific Aura, bardzo duzo komplementow zbieraja przez jakies 45 minut. Potem tez ladne ale tylko Ty lub ktos kto sie o Ciebie otrze poczuje.
  • Odpowiedz
johann_10
johann_10
29.04.2026, 10:26:42
  • 329
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 33
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

lucinho
lucinho 29.04.2026, 15:02:25 via Wykop
  • 1
@johann_10: Nie ma ratunku dla was wykopki
  • Odpowiedz
F....._
F....._
konto usunięte 27.04.2026, 14:06:15
  • 20
Ktoś podejrzany za mną chodzi a nie spokojnie to tylko ja odwołuje alarm
#przegryw
F....._ - Ktoś podejrzany za mną chodzi a nie spokojnie to tylko ja odwołuje alarm 
#...

źródło: 1000014306

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

lucinho
lucinho 27.04.2026, 15:49:49 via Wykop
  • 1
@Firlej_: Jakby na bruku
  • Odpowiedz
GoldenJanusz
GoldenJanusz
22.04.2026, 08:02:38
  • 73
skoro uznają się za artystów to niech studiują na asp i nie legitymują się tytułem inżyniera, architekty zasrane
(╯°□°)╯︵ ┻━┻
#budownictwo #inzynieria #architektura
GoldenJanusz - skoro uznają się za artystów to niech studiują na asp i nie legitymują...

źródło: 1000031814

Pobierz
  • 27
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

lucinho
lucinho 22.04.2026, 10:43:33 via Wykop
  • 0
@GoldenJanusz: Widze, ze nick jest nieprzypadkowy ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
enten
enten
enten
09.04.2026, 18:27:39
  • 1
Znacie może przykład kogoś, kto nie jest patusiarski i ma te całe tatuaże poza Andrzejem Draganem?
Mam wrażenie, że jego przykład jest obecnie przytaczany wszędzie, że przecież można być wybitnym człowiekiem i jednocześnie brudnopisem a tak mi się wydaje, że chłop moze być tym słynnym wyjątkiem potwierdzającym regułę. Bardzo się starałem, myślałem o ludziach których znam sam i których zanam z mediów i poza nim chyba nie ma innego wyjątku. Zawsze regułqa
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

lucinho
lucinho 10.04.2026, 15:14:37 via Wykop
  • 1
Nie ma, wszyscy jestesmy bad boyami
  • Odpowiedz
aa-aa
aa-aa
09.04.2026, 10:50:10
  • 2
Kucharze wszelkiej maści przeważnie podobnie jak i celebryci kuchenni są z tego co zauważyłem znacznie znacznie niżej wyedukowani w zakresie tego jaki wpływ ma jedzenie na organizm niż ludzie zajmujący się szeroko rozumianym odchudzaniem czy wpływem jedzenia na organizm przez co jednocześnie ci drudzy lepiej potrafią zrobić od docelowej strony to czym szczycą się ci pierwsi
Jakby tak popatrzeć na te wszystkie programy kulinarne te różne kanały kulinarne których są setki albo
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

lucinho
lucinho 09.04.2026, 13:27:30 via Wykop
  • 0
@aa-aa: Jestes w bledzie. Dobrze wiedza co robia.
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 9
  • Strona 1 z 9
  • >

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 24.10.2025

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 17.01.2015

    Gadżeciarz

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking