Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko193
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
lucaxio
lucaxio

lucaxio

Dołączył 2 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 507
  • Znaleziska 382
  • Mikroblog 125
  • Obserwujący 5
  • Obserwowane 1
  • Dodane (2)
  • Komentowane (4)
  • Plusowane (119)
TheTostu
TheTostu
3 godz. i 28 min temu
  • 161
Prawicowe wartości to m.in. pilnowanie, żeby osierocone dziecko nie mogło zamieszkać z kobietą, która czytała mu bajki i przykrywała do snu odkąd miało 3 latka.

Przecież wiadomo, że w imię ideologii lepiej, żeby wylądowało w domu dziecka albo zamieszkało z zupełnie obcymi ludźmi.

#bekazprawakow #konfederacja #polityka #heheszki
TheTostu - Prawicowe wartości to m.in. pilnowanie, żeby osierocone dziecko nie mogło ...

źródło: ateo82_jpg

Pobierz
  • 25
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

wstanczyk
wstanczyk
2 godz. i 54 min temu via Wykop
  • 91
niszczenie instytucji rodziny


@PuchaczLesny: No w tym wypadku to akurat Bosak chciałby rozbijać rodziny i wysyłać dzieci do domu dziecka.

Systematyczne zerowanie wskaźnika dzietności.


A to akurat twój ukochany kapitalizm.
  • Odpowiedz
fidelio-fidelio
fidelio-fidelio
2 godz. i 51 min temu via Wykop
  • 35
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
Paradajek
Paradajek
6 godz. i 41 min temu
  • 487
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 36
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

zboinek
zboinek
6 godz. i 12 min temu via Wykop
  • 255
@Supernowa: wiesz jak jest jak chcesz coś usunąć z neta :p
  • Odpowiedz
klebix
klebix
5 godz. i 52 min temu via Wykop
  • 435
@Paradajek: miałaby efekt streissand. Tak to widze te zdjecia pierwszy raz i zaraz zapomne bo w sumie co mnie obchodzi ze dorosla baba robila sobie nagie sesje
  • Odpowiedz
ProstyKrzywy
ProstyKrzywy
6 godz. i 5 min temu
  • 457
Batyr w rok zawetował tyle ustaw co Kwaśniewski w 10 lat

W tym tempie za rok będzie pierwszym z 3 cyfrową liczbą wet.

Jest również pierwszym który po roku ma poziom poparcia poniżej 50% xD

Świetny
ProstyKrzywy - Batyr w rok zawetował tyle ustaw co Kwaśniewski w 10 lat

W tym tempie...

źródło: 1000136426

Pobierz
  • 45
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

mvmxks
mvmxks
5 godz. i 53 min temu via Wykop
  • 429
teraz ma poniżej 50, ale w 2030 pewnie i tak wygra 51 do 49. Nie ma co się ekscytować tymi sondażami.


@galicjanin: dokładnie tak będzie, gdyż naród polski będzie obawiał się największej tragedii w dziejach - dwóch chłopów będzie mogło zawrzeć oficjalny związek
  • Odpowiedz
galicjanin
galicjanin
5 godz. i 52 min temu via Android
  • 231
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
Atryu
Atryu
1 godz. i 6 min temu
  • 8
#ukraina #rosja Dzis jest to cale forum gospodarcze w Petersburgu, port został z rana pięknie zdronowany, ale tak mi sie marzy by występ potężnego putina, imperatora galaktycznego został przerwany a ci śmieszni goscie ewakuowani a w tle by rozbrzmiewało pyrkanie dronów (。◕‿‿◕。) ahh

a tu filmik z dronowania https://www.reddit.com/r/CombatFootage/comments/1tvj7ew/ukrainian_drones_hit_drydocked_russian_project/ by przeglupy i inne polskie polaki nie mówily ze to fejk (
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

KwadratF1
KwadratF1
54 min temu via Wykop
  • 3
@Atryu: Gospodarcze forum to i gospodarcze sankcje (。◕‿‿◕。)
  • Odpowiedz
Fattek
Fattek
52 min temu via Wykop
  • 1
@Atryu: na 100% putina tam nie będzie fizycznie. Połączy się najwyżej na lajwie.
  • Odpowiedz
sikorkinaukrainie
sikorkinaukrainie
3 godz. i 53 min temu
  • 71
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 20
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Icouldbeyourmom
Icouldbeyourmom
3 godz. temu via Wykop
  • 66
@duzy240: Walczą za 600 milionów Europejczyków.
  • Odpowiedz
murdoc
murdoc
2 godz. i 45 min temu via Wykop
  • 46
@duzy240: o-------l się od ludzi, którzy nie chcą walczyć o kreski na mapie. Ty chcesz? Ubieraj się i jedź, nikt nie broni pomagać.
Dla jednych ojczyzna to kreski na mapie i ckliwe pieśni, dla innych rodzina i bycie żyjącym ojcem.
  • Odpowiedz
SoplicaTadeusz
SoplicaTadeusz
3 godz. i 40 min temu
  • 36
#ukraina Ale wstyd. Nazapraszali do tego Leningradu jakichś szurów, nacjo zdrajców z Europy i potężnych polityków z czarnej Afryki aż tu im w biały dzień wleciały ukriaińskie drony xd. Mam nadzieję, że zdążyli ukryć putina pod ziemią
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

the_good_guy
the_good_guy
3 godz. i 23 min temu via Wykop
  • 21
Mam nadzieję, że zdążyli ukryć putina pod ziemią


@SoplicaTadeusz: ja mam nadzieję, że już na stałe ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Paradajek
Paradajek
1 godz. i 45 min temu via Wykop
  • 3
@SoplicaTadeusz: Przyjaciele konforuZZi z AFD tez tam pojechali.

https://lansinginstitute.org/2026/06/01/afd-in-st-petersburg-how-the-kremlin-cultivates-political-influence-inside-germany/
  • Odpowiedz
artem17
artem17
5 godz. i 16 min temu
  • 35
Wiecie co się wczoraj stało?
⬇
⬇
⬇


#wojna #rosja #ukraina
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Smarek37
Smarek37
5 godz. i 14 min temu via Wykop
  • 8
@artem17: z onuc jak już.
:)
  • Odpowiedz
bn1776
bn1776
3 godz. i 20 min temu via Wykop
  • 2
1000 kacapów z kapci wyebało


@artem17: o 145 mln za mało
  • Odpowiedz
funkmess
funkmess
4 godz. i 32 min temu
  • 488
Ciężko się z tym nie zgodzić
#rosja #ruskapropaganda #polska #wojna #ukraina #antykomunizm
funkmess - Ciężko się z tym nie zgodzić
#rosja #ruskapropaganda #polska #wojna #ukrai...

źródło: Screenshot 2026-06-03 at 08-57-09 kv86drtskh4h1.png (obraz PNG 579×505 pikseli)

Pobierz
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Piw_Benzyna
Piw_Benzyna
4 godz. i 21 min temu via Wykop
  • 34
@funkmess: Podobnie z "nie jestem rasistą ale..." no i cyk rasizm.
  • Odpowiedz
patykiem_pisane
patykiem_pisane
3 godz. i 34 min temu via Android
  • 55
@funkmess: Paaaaanie jest nowa narracja jest. Jedni i drudzy sa siebie warci, nie trzeba sie wtracac, niech sami rozstrzygna to miedzy soba.
I ok. Ale jak to samo napiszesz o Izraelu i Iranie/Palestynie to nagle "nasi symetrysci" dostaja wscieklizny ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Kempes
Kempes
4 godz. i 14 min temu
  • 32
#ukraina #rosja #wojna #heheszki

Forum Ekonomiczne w Petersburgu, którego gościem ma być sam Putler - swoją drogą ciekawe czy przybędzie osobiście czy tylko na telebimie - właśnie się otwiera z przepięknym widokiem w tle dzięki Ukraińcom ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

edwolf
edwolf
3 godz. i 25 min temu via Wykop
  • 8
@Kempes: czarny dym nad Peterburgiem oznacza*, że Rosja wybrała wojnę.

  • Odpowiedz
Atryu
Atryu
1 godz. i 9 min temu via Wykop
  • 1
@Kempes: pieknie by bylo gdyby musieli ewakować "gosci" a występ potężnego putina by przerywało brzeczenie dronów ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
  • Odpowiedz
Bonzolog11
Bonzolog11
Bonzolog11
przedwczoraj, 04:46:46
  • 654
Gdyby to było w drugą stronę to bliźniaki Karnowskie, Rachonie, Klęczki, Jadczaki i inne presstytutki pisowskie klepaliby ten temat miesiącami. Rachoń z Cenckiewiczem, by książke napisali. A jak wyszło, że to znany adwokat powiązany ze środowiskiem PiS to cicho sza nie wolno o tym mówić, bo to niedobra jest xD #polityka #bekazprawakow #bekazpisu #bekazpodludzi
Bonzolog11 - Gdyby to było w drugą stronę to bliźniaki Karnowskie, Rachonie, Klęczki,...

źródło: 1000009846

Pobierz
  • 24
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Parker_
Parker_
przedwczoraj, 04:53:28 via Wypiek
  • 107
Podaję wyjaśnienie dla zakutych łbów : marna prowokacja Tuska
  • Odpowiedz
garm_
garm_
garm_
przedwczoraj, 05:49:52 via Wykop
  • 334
@xer2--her: Powiązania osobiste i polityczne

Powiązania rodzinne: Z nieoficjalnych informacji przekazanych przez dziennikarzy śledczych (m.in. Radio ZET) wynika, że brat mecenasa Macieja Z. jest radnym Prawa i Sprawiedliwości w Warszawie.

Klienci z kręgów władzy: W swojej dotychczasowej karierze zawodowej adwokat reprezentował kluczowe postacie obozu Zjednoczonej Prawicy. Do jego najważniejszych klientów należeli m.in. były minister sprawiedliwości Zbigniew Ziobro oraz była premier Beata Szydło wraz z rodziną.
  • Odpowiedz
robertkk
robertkk
przedwczoraj, 07:45:16
  • 269
rocznica spiderweb, dronowania bombowcow i samolotow z dronow z ciezarowek

Około 40 uszkodzonych, 10-13 zniszczonych samolotow

#ukraina #rosja #wojna
robertkk - rocznica spiderweb, dronowania bombowcow i samolotow z dronow z ciezarowek...

źródło: 1000002856

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

the_good_guy
the_good_guy
przedwczoraj, 07:46:45 via Wykop
  • 153
@robertkk: kto to pamięta, ten miał wspaniałe dzieciństwo
  • Odpowiedz
robertkk
robertkk
Autor
przedwczoraj, 08:00:25 via Wykop
  • 9
@Maksymilian_Gaigerfrost: i onuc
  • Odpowiedz
washington
washington
przedwczoraj, 09:01:59
  • 62
#polityka #wojna #rosja #ukraina
washington - #polityka #wojna #rosja #ukraina

źródło: Przechwytywanie

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

angelofdeath007
angelofdeath007
przedwczoraj, 10:56:00 via Wykop
  • 3
@washington: Mnie to ciekawi czy ty makaron potrafisz tak zatrzymać dzicz podpalającą paryż? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Nieszkodnik
Nieszkodnik
Nieszkodnik
przedwczoraj, 12:05:29 via Wykop
  • 6
@washington: najbardziej podoba mi się to humorystyczne (?) wytłumaczenie...
Nieszkodnik - @washington: najbardziej podoba mi się to humorystyczne (?) wytłumaczen...

źródło: 6051

Pobierz
  • Odpowiedz
Heroina340
Heroina340
29.05.2026, 10:05:48
  • 18
Snusolinni chce odebrać Order Orła Białego Zeleńskiemu za to że ten gloryfikuje banderowców.
Takimi decyzjami zdobywa się głosy w tym kraju, KO uczcie się ku*wa. Za chwilę nikt nie będzie pamiętał o tym że prezydent usiłował zablokować SAFE.

#ukraina
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

CopyM
CopyM
CopyM
29.05.2026, 10:07:27 via Wykop
  • 8
@Heroina340: To wina Nawrockiego, nie rzydka z ukrainy, nie nie XD
  • Odpowiedz
dqdq1
dqdq1
29.05.2026, 10:18:20 via Wypiek
  • 12
@heniek_8 my nie kupujemy lynxow z Niemiec które podrożały o 30% (głównie przez wzrost cen dzięki wojnie pomarańczowego bożka PiS). Kupujemy polski sprzęt.
  • Odpowiedz
Villeman
Villeman
29.05.2026, 10:09:29
  • 17
Na mirko jakaś nowa ofensywa ukrosceptyków i zwolenników opcji rosyjskiej, czy to tylko ja? xD
#rosja #ukraina #bekazprawakow
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Villeman
Villeman
Autor
29.05.2026, 10:13:32 via Wykop
  • 18
@KOLEGAMAMY: WOŁYŃ WOŁYŃ REEEEEEEEEEEEEEEEEEE
  • Odpowiedz
dqdq1
dqdq1
29.05.2026, 10:16:52 via Wypiek
  • 14
@Villeman wyborcy PiS to emocjonalne istoty.
  • Odpowiedz
Serrrek
Serrrek
29.05.2026, 10:29:14
  • 536
Rosja przegrała tą wojnę.

Na polu walki, jeśli agresor prowadzący inwazję nie wygrał, znaczy że przegrał.

Politycznie przegrali wszystko- pozycję na świecie, gospodarkę, rynek ropy, sankcje, rozszerzenie NATO pod granicami.

Przy
Serrrek - Rosja przegrała tą wojnę. 

Na polu walki, jeśli agresor prowadzący inwazję...

źródło: IMG_9846

Pobierz
  • 32
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ejsap_kupno
ejsap_kupno
29.05.2026, 10:38:14 via Wykop
  • 237
@Serrrek: co więcej przez ten konflikt świetnie widać jak zmienia się trend prowadzenia walk co pozwoli nam też odpowiednio modernizować armię
  • Odpowiedz
RedTiger
RedTiger
29.05.2026, 11:57:22 via Wykop
  • 106
@Serrrek: Myślę że gdybyśmy zabezpieczyli zachód Ukrainy i pozwolili uwolnić te 400 000 wojsk ukraińskich to w kilka tygodni było by po ruskach.
  • Odpowiedz
Zgagarast
Zgagarast
29.05.2026, 07:29:04
  • 670
Przypomnienie - Rosja jest naszym wrogiem nr 1

Za ten plakat zostałem już nazwany trollem i "medialnym produktem ukraińskiej propagandówki" na jbzd xD

Może trzeba zacząć prostować więcej tego typu treści na tamtejszym #polityka ?

#rosja #ukraina #bekazprawakow
Zgagarast - Przypomnienie - Rosja jest naszym wrogiem nr 1

Za ten plakat zostałem ju...

źródło: 1000016149

Pobierz
  • 67
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

SoplicaTadeusz
SoplicaTadeusz
29.05.2026, 07:35:28 via Android
  • 405
@James2000:

rosja i ukraina to ta sama nacja


XDD Pana profesora kulturoznawcę, historyka, zasłużonego pracownika ośrodka studiów wschodnich, eksperta do spraw wszelakich, absolwenta wyższej szkoły gotowania na gazie to aż miło posłuchać
  • Odpowiedz
Zgagarast
Zgagarast
Autor
29.05.2026, 07:36:52 via Wykop
  • 278
@James2000: Wania, d--y za Muchosrańsk nie wystawiłeś, to nie rób tu za eksperta od historii. Idź lepiej patrzeć, czy ukraińskie drony wam nie latają nad łbami.
  • Odpowiedz
Grzesiok
Grzesiok
29.05.2026, 06:28:57
  • 212
Przez ostatnie dni znęcam się nad braunem stosując najbardziej lewackie metody - przytaczając fakty i cytaty jego albo jego towarzyszy.

To był złoty strzał - NIENASZAWOJNOWY grzesiu który nie zgadza się na „prowokowanie Rosji” uważa jednocześnie za godne rozważenia wysłanie żołnierzy do walki przeciw Ukrainie. Bo przecież tym byłby taki podział Ukrainy zgodnie z koncepcją Putina - chyba nikt nie myśli że Ukraińcy tylko czekają na rozbiór.

Ten człowiek nie ma nic
Grzesiok - Przez ostatnie dni znęcam się nad braunem stosując najbardziej lewackie me...

źródło: IMG_0178

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Arhus
Arhus
29.05.2026, 07:09:39 via Wykop
  • 51
@Grzesiok: niech ten kloc idzie n---------c kurde putinowi poklony...
  • Odpowiedz
Grzesiok
Grzesiok
Autor
29.05.2026, 07:31:02 via Wykop
  • 14
@IntruDroid: co pisałeś?
  • Odpowiedz
Grzesiok
Grzesiok
28.05.2026, 13:41:54
  • 312
Jak imigrant pierdnie w sklepowej kolejce to braunisci drą mordę o deportacjach i zamykaniu granic

Jak imigrant-Polak morduje polityka który mu nie pasował to jest metafizyka. To jest wyższa konieczność. To się go wita na lotnisku i zabiera na mecze

BEKA Z bRAUNA obrońcy życia odcinek 2138

Grzesiok - Jak imigrant pierdnie w sklepowej kolejce to braunisci drą mordę o deporta...

źródło: IMG_0167

Pobierz
  • 24
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

SoplicaTadeusz
SoplicaTadeusz
28.05.2026, 13:48:26 via Android
  • 167
@Grzesiok: Ciekawe co by Braun powiedział gdyby imigrant z Ukrainy zamordował takiego Zandberga, bo mu się nie podoba jego program polityczny i stan wyższej konieczności xd
  • Odpowiedz
Grzesiok
Grzesiok
Autor
28.05.2026, 13:49:31 via Wykop
  • 125
@SoplicaTadeusz: ciekawe, prawda? Może w państwie brauna można będzie dowolnie szafować „koniecznością” a wyroki będą wykonywać takie tuzy intelektu jak walus?

Zaprosiłbym do dyskusji jakiegoś gasniczaka ale oni tylko drą ryj o lewakach i przerastaja ich argumenty
  • Odpowiedz
dqdq1
dqdq1
28.05.2026, 06:40:19
  • 211
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Freyu77
Freyu77
Freyu77
28.05.2026, 06:44:30 via Android
  • 94
@dqdq1: cudownie się to czyta, dzięki za dawkę pysznego humoru od rana!
  • Odpowiedz
edwolf
edwolf
28.05.2026, 07:18:05 via Wykop
  • 105
rosyjska giełda zareagowała spadkami, mimo że przemysł petrochemiczny wręcz eksploduje


Złoto.
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 6
  • Strona 1 z 6
  • >

Luca X

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking