Mirki, mam problem. Czy da się jakoś ustawić w #chrome żeby #youtube i inne grało w głośnikach 5.1? Wiem, że przestrzennego nie uzyskam, ale kiedyś na stacjonarce mogłem ustawić wypełnienie? czy jakoś tak i grały wszystkie 5 głośników, a teraz gra mi tylko 2 głośniki.
Takie historie nie zdarzają się często. Wczoraj podczas remontu kamienicy we Frankfurcie znaleziono swoistą kapsułę czasu wmurowaną w ścianę. Jak się okazało, zostawił ją wraz z kolegą suwalczanin Janusz, który przed 35 laty postanowił wyjechać do Australii. Czy dotarł na antypody?
Maciej Musiał, polski aktor i prezenter telewizyjny, zaczynający karierę jako aktor dziecięcy w wieku 9 lat. zginął wczoraj w wypadku samochodowym koło Zdunowa (woj. mazowieckie). Wśród ofiar jest także jego bliski przyjaciel.
Kierowca samochodu Toyota najprawdopodobniej w wyniku zasłabnięcia stracił panowanie nad autem. Samochód wjechał na chodnik i potrącił pieszą. Wszystko zarejestrował miejski monitoring.
Czy da się jakoś ustawić w #chrome żeby #youtube i inne grało w głośnikach 5.1? Wiem, że przestrzennego nie uzyskam, ale kiedyś na stacjonarce mogłem ustawić wypełnienie? czy jakoś tak i grały wszystkie 5 głośników, a teraz gra mi tylko 2 głośniki.
#audio #kiciochpyta #pcmasterrace