Mirki, w tym roku: koronawirus, żona mnie zostawiła ale dom buduje się dalej
Nie mówcie sobie że macie dwie lewe ręce do roboty. Bo jak się chce to się zrobi. W sumie chyba najbardziej jestem zadowolony z garażu bo solidna konstrukcja i będzie co tam trzymać hehe (pasjonat samochodów)
Trochę #chwalesie bo większość robione samemu. Teraz pozostaje hehe posadzić dąb i spłodzić syna, no już niekoniecznie z żoną bo mieszka
Białko w diecie wegańskiej. Jak robię ciecierzycę, tofu i soczewicę, żeby smakowały dobrze.
Ciecierzyca- może być z torebki (gotowana) lub z puszki. Na poczatku odlewam wodę, by była sucha. Dodaje sosu sojowego, przypraw: papryki wędzonej, czosnku granulowanego, kminu i soli. Mieszam dokładnie. Następnie podsmażam na patelni ok. 10-15 minut, żeby kulki zrobiły się chrupkie, mieszając co jakiś czas, żeby się nie przypalały.
Tofu- w kawałkach robię zazwyczaj w marynacie pomidorowej z tego przepisu:
Jak ma być w tym kraju dobrze, skoro ludzie zachowują się jak egoiści i debile. Moja koleżanka z działu przychodzi do pracy z gorączką 38-39 stopni, co chwile pierd0li, że zaraz zdechnie i nie może już wytrzymać, ale chlip chlip, przecież nie pójdzie do domu, bo trzeba się popisać przed górą (mój kierownik uważa, że jak ktoś przychodzi chory do pracy to się stara i poświęca dla drużyny xD), na którą ma
@papaj_21_37: To nie do końca tak jest. Czasami po prostu nie ma w czym wybrać. Jak ja szukałem aut to zawsze byłem otwarty na wszystkie marki. Ale jakoś tak się zawsze dzialo że fordy, fiaty w tych rocznikach były po prostu porysowane, poprzecierane i dziurawe od rdzy.
Mamy pod pracą panią która jest średnia into parkowanie, często zastawia drogę lub inne auta. Dziś musiałam wsiadać od pasażera. Tym razem kleilam na klej szkolny, następnym razem potnę taśmę dwustronną na maciupkie kawałeczki ^^ #logikarozowychpaskow #parkowanie #heheszki #chwalesie
Kojarzycie, czy w miejscowości Leńcze (powiat wadowicki) są planowane jakieś duże inwestycje? Zastanawia nas, czemu działki na tym obszarze są bardzo tanie pomimo dobrego połączenia z Krakowem. Jakieś osuwiska? Kataklizmy? Ktoś coś? #nieruchomosci
@staryhaliny: Chodzi o działki budowlane. Przeznaczenie to zabudowa jednorodzinna. Zauważyliśmy że obszar bliżej Kalwarii Zebrzydowskiej ogólnie jest bardzo tani (poniżej 50zł/metr2). Natomiast im bardziej przemieszczamy się na wschód w stronę Myślenic to działki robią się coraz droższe(100zł/metr2). Oczywiście porównujemy działki budowlane (te same media, atrakcyjność widokowa, podobna pochyłość, ten sam czas dojazdu do Krakowa itp). Wydaje się nam, że powodem może być to, że na tym terenie po prostu jest
#anonimowemirkowyznania W jaki sposób znajdujecie czas, a przede wszystkim chęć na samorozwój? Bo mimo, że sam chciałbym w tym celu coś robić to po prostu albo brakuje mi czasu albo sił na to, żeby siedzieć i jeszcze uczyć się czegoś nowego. Pracuje w godzinach 10-18. Wstaje ok. 7, robię sobie śniadanie, drugie śniadanie, po czym zaczynam robić sobie obiad, tak tylko, że jak wrócę z pracy to podgrzewam sobie i
@AnonimoweMirkoWyznania: A nie możesz zrobić śniadania/obiadu wieczorem jak masz słabą produktywność a rano czegoś rozwojowego ogarniać? Dodatkowo możesz wstawać o 6. Nie potrzebujesz pełnych 8 godzin snu
Gdyby ludzie umieli przejeżdżać w rozsądny sposób przez ronda to by nie było takich wymuszeń. Problem w tym, że u nas kierowcy wjeżdżają rozpędzeni, ścinają je jakby to była jakaś szykana na oesie i nierzadko siedzą sobie na zderzaku. I weź tu potem wjedź jak masz taki sznur zapieprzających po łuku aut...
Kiedy w waszej rodzinie pojawił się pierwszy komputer? U mnie w 1986 roku, był to Atari kupiony w Pewexie przez moją mamę. Mnie wtedy jeszcze nie było na świecie, ale miałem okazje często bawić sie tym komputerem pod koniec jego życia, próbowałem programować w BASICu i do tej pory nie mogę wybaczyć mamie, że oddała go za darmo jakiejś Grażynie z sasiedztwa kilkanaście lat temu xD Może zostałbym tym słynnym programistą 15k
Nie mówcie sobie że macie dwie lewe ręce do roboty. Bo jak się chce to się zrobi. W sumie chyba najbardziej jestem zadowolony z garażu bo solidna konstrukcja i będzie co tam trzymać hehe (pasjonat samochodów)
Trochę #chwalesie bo większość robione samemu. Teraz pozostaje hehe posadzić dąb i spłodzić syna, no już niekoniecznie z żoną bo mieszka
źródło: comment_1589288439KAORUp9pZjzF8GPxg5NuEc.jpg
PobierzWaszym zdaniem