Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko157
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
lighte
lighte

lighte

Dołączył 11 lat i 1 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 2203
  • Znaleziska 1433
  • Mikroblog 770
  • Obserwujący 0
  • Obserwowane 6
jmuhha
jmuhha
12.05.2020, 13:00:41
  • 29
Mirki, w tym roku: koronawirus, żona mnie zostawiła ale dom buduje się dalej

Nie mówcie sobie że macie dwie lewe ręce do roboty. Bo jak się chce to się zrobi. W sumie chyba najbardziej jestem zadowolony z garażu bo solidna konstrukcja i będzie co tam trzymać hehe (pasjonat samochodów)

Trochę #chwalesie bo większość robione samemu. Teraz pozostaje hehe posadzić dąb i spłodzić syna, no już niekoniecznie z żoną bo mieszka
jmuhha - Mirki, w tym roku: koronawirus, żona mnie zostawiła ale dom buduje się dalej...

źródło: comment_1589288439KAORUp9pZjzF8GPxg5NuEc.jpg

Pobierz

Waszym zdaniem

  • Żona sobie teraz pluje w brode 20.3% (111)
  • Trudno powiedzieć co żona robi 79.7% (437)

Oddanych głosów: 548

  • 36
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

lighte
lighte
lighte 12.05.2020, 13:07:14
  • 2
@jmuhha: Wrzuć efekt końcowy na mikro. Jakie ogrzewanie?
  • Odpowiedz
Perkotka
Perkotka
30.04.2020, 05:22:52 via Wykop Mobilny (Android)
  • 2133
#zywnosc #ciekawostki
Perkotka - #zywnosc #ciekawostki

źródło: comment_1588224171C7RHNM1eQAVNoR4lYZ57Vk.jpg

Pobierz
  • 643
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

lighte
lighte
lighte 30.04.2020, 08:14:25
  • 4
@typiczna_autentykacja: Tam jest podana ilość wody na produkcję jednego kg żywności. To nie jest równoznaczne z wypijaniem tyle przez krowę.
  • Odpowiedz
Catit
Catit
04.04.2020, 04:30:38
  • 1225
Białko w diecie wegańskiej. Jak robię ciecierzycę, tofu i soczewicę, żeby smakowały dobrze.

Ciecierzyca- może być z torebki (gotowana) lub z puszki. Na poczatku odlewam wodę, by była sucha. Dodaje sosu sojowego, przypraw: papryki wędzonej, czosnku granulowanego, kminu i soli. Mieszam dokładnie. Następnie podsmażam na patelni ok. 10-15 minut, żeby kulki zrobiły się chrupkie, mieszając co jakiś czas, żeby się nie przypalały.

Tofu- w kawałkach robię zazwyczaj w marynacie pomidorowej z tego przepisu:
Catit - Białko w diecie wegańskiej. Jak robię ciecierzycę, tofu i soczewicę, żeby sma...

źródło: comment_1585974633gzOiXjGRfslwdrlX3LeOgO.jpg

Pobierz
  • 253
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

lighte
lighte
lighte 04.04.2020, 16:37:37
  • 0
@warmianskimnich: tofu zaczyna smakować dopiero po paru miesiącach i później jest ci już wszystko jedno
  • Odpowiedz
aadrion123
aadrion123
09.03.2020, 15:18:17
  • 195
Jak ma być w tym kraju dobrze, skoro ludzie zachowują się jak egoiści i debile. Moja koleżanka z działu przychodzi do pracy z gorączką 38-39 stopni, co chwile pierd0li, że zaraz zdechnie i nie może już wytrzymać, ale chlip chlip, przecież nie pójdzie do domu, bo trzeba się popisać przed górą (mój kierownik uważa, że jak ktoś przychodzi chory do pracy to się stara i poświęca dla drużyny xD), na którą ma
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

lighte
lighte
lighte 09.03.2020, 15:56:24
  • 0
@aadrion123: a jakie miała argumenty gdy ją za to zganiles?
  • Odpowiedz
Meelek
Meelek
14.01.2020, 16:54:37 via Android
  • 1
Czym wy oddychacie w tym Krakowie?
Tu nawet loty odwołują ( ಠ_ಠ)

#krakow #smog #polska
Meelek - Czym wy oddychacie w tym Krakowie?
Tu nawet loty odwołują ( ಠ_ಠ)

#krakow #s...

źródło: comment_rorj649Tv02585MEJNbYK0LR1b7yFvlL.jpg

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

lighte
lighte
lighte 14.01.2020, 16:57:41
  • 4
@Meelek: to po prostu silna mgła. Wbrew pozorom powietrze niee jest jakieś tragiczne dzisiaj
  • Odpowiedz
Wynoszony
Wynoszony
13.11.2019, 17:12:31
  • 13
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

lighte
lighte
lighte 13.11.2019, 17:31:50
  • 3
@Wynoszony: jprdl, ale profanacja..
  • Odpowiedz
S.....o
S.....o
konto usunięte 08.11.2019, 02:40:19
  • 121
Elo da rady jeszcze jeździć czy czeka mnie wymiana? szkoda mi troche kasy na takie głupoty...
S.....o - Elo da rady jeszcze jeździć czy czeka mnie wymiana? szkoda mi troche kasy n...

źródło: comment_5krH3zXs6iigsRj3KTDggD3AIDB8vTRf.jpg

Pobierz
  • 21
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

lighte
lighte
lighte 08.11.2019, 06:00:06
  • 5
@Stefancveluszko: Jeśli boisz się jeździć, to po prostu wystaw na allegro ktoś jeszcze będzie miał oponę na lata.
  • Odpowiedz
BarabaszxD
BarabaszxD
06.11.2019, 08:36:42
  • 1148
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 82
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

lighte
lighte
lighte 06.11.2019, 08:42:28
  • 5
Akurat Audi A3 nie jest tanie. Powiedziałbym za to raczej średnia półka w grupie kompaktow
  • Odpowiedz
lighte
lighte
lighte 06.11.2019, 08:54:10
  • 23
@smk666: windują też cenę nowych za 150 tys zł z salonu?
  • Odpowiedz
lighte
lighte
lighte 07.11.2019, 05:31:59
  • 0
@papaj_21_37: To nie do końca tak jest. Czasami po prostu nie ma w czym wybrać. Jak ja szukałem aut to zawsze byłem otwarty na wszystkie marki. Ale jakoś tak się zawsze dzialo że fordy, fiaty w tych rocznikach były po prostu porysowane, poprzecierane i dziurawe od rdzy.
  • Odpowiedz
C.....y
C.....y
konto usunięte 29.10.2019, 23:13:41
  • 4
Da się kupić jakiś w miarę ładny zegarek do 20k? Nie chcę wydawać majątku na biżuterię a kupiłbym jakiś drobiazg
#zegarki #pytanie
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

lighte
lighte
lighte 29.10.2019, 23:17:23
  • 3
@ChcePascLamy: Też zamierzałem, ale nie miałem na wkład własny ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Sanczessco
Sanczessco
16.10.2019, 20:18:54 via Android
  • 192
#kiciochpyta #pytanie #pytaniedoeksperta #predkosc #wypadek

Ile trzeba sypać aby móc oglądać drzewo z tak bliska?
Sanczessco - #kiciochpyta #pytanie #pytaniedoeksperta #predkosc #wypadek


Ile trzeba...

źródło: comment_piUkMPgI77SjvsxJRRqwVT6ScqtVUUAp.jpg

Pobierz
  • 80
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

lighte
lighte
lighte 18.10.2019, 05:20:26
  • 0
@Sanczessco: Przesrane. Będzie musiał sprawdzić teraz czy mu nie powyginalo zaworów albo nawet walu. Wymiana może byc kosztowna. Obstawiam 5k( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
krave
krave
22.08.2019, 15:15:48 via Android
  • 143
Mamy pod pracą panią która jest średnia into parkowanie, często zastawia drogę lub inne auta. Dziś musiałam wsiadać od pasażera. Tym razem kleilam na klej szkolny, następnym razem potnę taśmę dwustronną na maciupkie kawałeczki ^^
#logikarozowychpaskow #parkowanie #heheszki #chwalesie
krave - Mamy pod pracą panią która jest średnia into parkowanie, często zastawia drog...

źródło: comment_Ng6EYVo0HJZ3j5n4ukFbHr8DAy2KTS3m.jpg

Pobierz
  • 32
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

lighte
lighte
lighte 22.08.2019, 15:22:37
  • 0
@krave: Jeśli zdałą na prawo jazdy to znaczy, że umie parkować tylko jej się po prostu nie chce. Nie żałuj taśmy
  • Odpowiedz
lighte
lighte
lighte 18.02.2019, 12:06:42
  • 0
Kojarzycie, czy w miejscowości Leńcze (powiat wadowicki) są planowane jakieś duże inwestycje? Zastanawia nas, czemu działki na tym obszarze są bardzo tanie pomimo dobrego połączenia z Krakowem. Jakieś osuwiska? Kataklizmy? Ktoś coś?
#nieruchomosci
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

lighte
lighte
lighte
Autor
19.02.2019, 06:11:29
  • 0
@staryhaliny: Chodzi o działki budowlane. Przeznaczenie to zabudowa jednorodzinna. Zauważyliśmy że obszar bliżej Kalwarii Zebrzydowskiej ogólnie jest bardzo tani (poniżej 50zł/metr2). Natomiast im bardziej przemieszczamy się na wschód w stronę Myślenic to działki robią się coraz droższe(100zł/metr2). Oczywiście porównujemy działki budowlane (te same media, atrakcyjność widokowa, podobna pochyłość, ten sam czas dojazdu do Krakowa itp). Wydaje się nam, że powodem może być to, że na tym terenie po prostu jest
  • Odpowiedz
Notomozemalaanegdotka
Notomozemalaanegdotka
28.11.2018, 14:36:52
  • 21
Nie mogę się doczekać pierwszego wyścigu F1 2019, z wrażenia planuję już trasę, żeby na żywo zobaczyć Pana Roberta.

Prawdopodobnie będę miał dwa miejsca wolne w samochodzie, mogę kogoś zabrać. Byle do marca!

#kubica #f1 #wruci #podroze
Notomozemalaanegdotka - Nie mogę się doczekać pierwszego wyścigu F1 2019, z wrażenia ...

źródło: comment_MbkPBUvAQyEFYyaXVpTl9fFG5tNoY2Mn.jpg

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

lighte
lighte
lighte 28.11.2018, 14:46:46
  • 33
@PelsonPL: Na ostatnim zjeździe w Nowej Zelandii
  • Odpowiedz
plmarian
plmarian
09.11.2018, 06:06:00 via Android
  • 4
dzień dobry wszystkim. ładny mamy dzisiaj poranek we #wroclaw
plmarian - dzień dobry wszystkim. ładny mamy dzisiaj poranek we #wroclaw

źródło: comment_qoHXlBSHFuNCqqAX8k3bpT0SbWxDFAXC.jpg

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

lighte
lighte
lighte 09.11.2018, 06:14:25
  • 0
Podobne zdjęcia robiłem na Islandii
  • Odpowiedz
AnonimoweMirkoWyznania
AnonimoweMirkoWyznania
25.09.2018, 08:31:50
  • 8
#anonimowemirkowyznania
W jaki sposób znajdujecie czas, a przede wszystkim chęć na samorozwój? Bo mimo, że sam chciałbym w tym celu coś robić to po prostu albo brakuje mi czasu albo sił na to, żeby siedzieć i jeszcze uczyć się czegoś nowego. Pracuje w godzinach 10-18. Wstaje ok. 7, robię sobie śniadanie, drugie śniadanie, po czym zaczynam robić sobie obiad, tak tylko, że jak wrócę z pracy to podgrzewam sobie i
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

lighte
lighte
lighte 25.09.2018, 09:34:25
  • 0
@AnonimoweMirkoWyznania: A nie możesz zrobić śniadania/obiadu wieczorem jak masz słabą produktywność a rano czegoś rozwojowego ogarniać? Dodatkowo możesz wstawać o 6. Nie potrzebujesz pełnych 8 godzin snu
  • Odpowiedz
czarnykotek
czarnykotek
10.07.2018, 19:52:29
  • 113
Mbappe gra jak nakręcony,wykop podniecony i chwali go w opór. Mbappe odwala szajs,nikt już go nie lubi xDDDD

#mecz
  • 19
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

lighte
lighte
lighte 10.07.2018, 19:56:37
  • 0
@czarnykotek: Nikt nie chwalił jego charakteru, tylko umiejętności
  • Odpowiedz
arko123
arko123
04.07.2018, 20:07:18
  • 12
Włochy - Niemcy 2:0 12 lat temu. Komentarz Szpaka do drugiej bramki Del Piero to jak dla mnie jeden z najlepszych jego komentarzy ever.
#mecz
arko123 - Włochy - Niemcy 2:0 12 lat temu. Komentarz Szpaka do drugiej bramki Del Pie...
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

lighte
lighte
lighte 04.07.2018, 20:21:14
  • 2
@arko123: Oglądałem ten fragment dziesiątki razy
  • Odpowiedz
Krx_S
Krx_S
09.04.2018, 05:53:29 via Android
  • 1297
#humorobrazkowy
Krx_S - #humorobrazkowy

źródło: comment_3irle9LU6czgOJflthSEgTPWjCgYqBmW.jpg

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

lighte
lighte
lighte 09.04.2018, 06:47:54
  • 4
Gdyby ludzie umieli przejeżdżać w rozsądny sposób przez ronda to by nie było takich wymuszeń. Problem w tym, że u nas kierowcy wjeżdżają rozpędzeni, ścinają je jakby to była jakaś szykana na oesie i nierzadko siedzą sobie na zderzaku. I weź tu potem wjedź jak masz taki sznur zapieprzających po łuku aut...
  • Odpowiedz
W.....c
W.....c
konto usunięte 15.02.2018, 20:04:21
  • 7
Kiedy w waszej rodzinie pojawił się pierwszy komputer? U mnie w 1986 roku, był to Atari kupiony w Pewexie przez moją mamę. Mnie wtedy jeszcze nie było na świecie, ale miałem okazje często bawić sie tym komputerem pod koniec jego życia, próbowałem programować w BASICu i do tej pory nie mogę wybaczyć mamie, że oddała go za darmo jakiejś Grażynie z sasiedztwa kilkanaście lat temu xD Może zostałbym tym słynnym programistą 15k
W.....c - Kiedy w waszej rodzinie pojawił się pierwszy komputer? U mnie w 1986 roku, ...

źródło: comment_RZh7Mu7yCmWYuqd9HeUaITGoFptdEVMS.jpg

Pobierz

Kiedy w twojej rodzinie pojawił się pierwszy komputer?

  • lata 80 3.8% (8)
  • lata 90 39.5% (83)
  • 2000-2005 47.6% (100)
  • 2006 i później 7.1% (15)
  • jestem gimbem i komp. zawsze były wokół 1.9% (4)

Oddanych głosów: 210

  • 23
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

lighte
lighte
lighte 15.02.2018, 20:18:54
  • 2
@khaotic: Dokładnie te same gry miałem jako pierwsze ;)
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 11
  • 12
  • 13
  • 14
  • 15
  • 16
  • Strona 14 z 16
  • >
  • Moim marzeniem jest bordo

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 21.08.2020

    Komentator
  • Rocznica
    od 13.04.2026

    Rocznica

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking