Kończąc temat parowozu. Ostatnie zdjęcie z Petuchą w roli głównej. Tym razem w tle nowoczesna zabudowa Woli, którą chciałem pokazać, jako kontrast do pociągu na pierwszym planie.
#sopelek #fotografia #pociagi #pociagiboners #kolej
#sopelek #fotografia #pociagi #pociagiboners #kolej















#suplementy #mikrokoksy #silownia
@OrcSpearmiarz: co to ten jabłczan? to z jabłek to wino?